Ufak derdim

Schizophrenia

~
Kayıtlı Üye
12 Ocak 2011
1.534
395
Salon koltugumu değiştirmek istiyorum. Şuan köşe var. Sizce köşe mi alsam yoksa oturma takımı mı? Köşede eşimle yanyana güzel vakit geçiriyoruz koltuk takımında uzaklasıcaz sanki. Hangisi daha kullanıslı her yönden? Derdim bu teşekkür ediyorum şimdiden.

Salon koltugumu değiştirmek istiyorum. Şuan köşe var. Sizce köşe mi alsam yoksa oturma takımı mı? Köşede eşimle yanyana güzel vakit geçiriyoruz koltuk takımında uzaklasıcaz sanki. Derdim de bu teşekkür ediyorum şimdiden.
Salonunuzu görmek lazım
Fıkır için
Ama ayrı koltuk eşten uzaklaşmaysa tek kanepe alın

Ben köşe daha çok seviyorum ama şu anda zaten köşe varmış. Değişiklik olsun dersen koltuk takımı al.
Allahım nolur benim de böyle sürekli yanında dip dibe olmak isteyeceğim biri girsin hayatıma :KK17:

Dert değil bu , kararsızlik gibi
Salon koltugumu değiştirmek istiyorum. Şuan köşe var. Sizce köşe mi alsam yoksa oturma takımı mı? Köşede eşimle yanyana güzel vakit geçiriyoruz koltuk takımında uzaklasıcaz sanki. Hangisi daha kullanıslı her yönden? Derdim bu teşekkür ediyorum şimdiden.
E koltukta yakimdada yanyana oturabilirsiniz , her koltuğu başka odaya koymayacaksaniz tabi:KK70:

İkiside mevcut evımde
Dipdebe oturmktan sıkılınca koltuga atıyorum kendimı ıyı oluyo biliyon mu

Köşe takımı taraftarıyım ne kadar az eşya ne kadar birleşik o kadar kolay temizlik :)

Koltuk takımı köşe takımını sevmiyorum ben özellikle misafir geldiğinde rahat olmuyor bence.

X