Yardımcı olabilir misiniz 🥹

esmerkiz09

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Ekim 2023
39
4
27
Merhaba ben temmuz ayında evlendim ilk 2 ay adet düzenimde sorun yoktu ama artık her ay gecikme oluyor geçen ay hastaneye gittim doktor mercimek kadar kistler var dedi adet söktürücü verdi kullanmadım ve regl oldum geçen ayda gecikti bu ayda 4-5 gün gecikmede korunuyoruz hamile olma ihtimalim yok diye düşünüyorum evlenince böyle bi durum yaşayan var mı normal mi bu durum ??

Merhaba ben temmuz ayında evlendim ilk 2 ay adet düzenimde sorun yoktu ama artık her ay gecikme oluyor geçen ay hastaneye gittim doktor mercimek kadar kistler var dedi adet söktürücü verdi kullanmadım ve regl oldum geçen ayda gecikti bu ayda 4-5 gün gecikmede korunuyoruz hamile olma ihtimalim yok diye düşünüyorum evlenince böyle bi durum yaşayan var mı normal mi bu durum ??
Kistlerin dusmesi icin vermistir belki adet sokturucuyu doktorunuz. O kistler yuzunden adetiniz gecikiyor. Tekrar doktora gidin ilac verirse icin.

İlaçlarını kullan hamilelikle ilgili bir durum değildir.böyle bir durum da yaşaman normal değil düzene gitmiyorsa mutlaka tekrar doktora gidip şikayetini bildir Allah şifa versin ✨😇

X