ZAYIFLAMA ARAYIŞIM DEĞİŞEN YÖNTEMLERİM VE İRADEMLE OLAN SAVAŞIM

merhaba diyetiko

öğle yemeğim 12.15
2 kepçe şehriyeli domates çorbası
4 yemek kaşığı kabak yemeği
1 su bardağı yoğurt
1 dilim ekmek

ara öğün 15.10
bir adet portakal

Merhaba Öğle yemeğim bir kase yoğurt mısır gevrekli canım nasl çikolta istiyor anlatamam:KK43:

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Haftanın iki günü spora gidiyorum bugün tartıldım. 59.3 kg yavaş yavş olcak galiba:)) size bi sorum var çayı şekrli içiyorum şekersiz içmek istiyorum nasl yapıcam?

şekeri direk kescen tatlım bi süre sonra şekeli içemeyeceksin :KK34::KK34::KK34:

günaydın tatlım ve diyetikom canım sen de bu cumartesi diyetisyene gidiyorsun değil mi tatlım yanlış hatırlamıyorsam canım ben seni bünyeyi çözemedim :KK37::KK37::KK37::KK37::KK37: ama dikkat edersen canım tuzu azalttığın zaman gayet iyi vermiştik :26::26::26::26::26::26::26::26::26::26::26::26:

bitanem bu hafta kendimi oldukça düzene girmeye sokacağım bakalım vallah ben de tartıda bozuk şekerciğim :KK37::KK37::KK37::KK37::KK37::KK37::KK37::KK37::KK37::KK37::KK37::KK37: ama herkes göbeğimin kalmadığını söylüyor sanırım o da yoğurt tüketmeme bağlı yoğurt karın yağlarını gidermede birebir tatlım :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

canım bu hafta diyete çok dikkat edelim sıkma bitanem yavaş da olsa zayıflıyoruz ve bu hafta güzel geçecek bence senin şu tuzlu leblebi kuru üzüm bana biraz kilo vermeni engelliyor mesela benim diyetisyen bana hayatta böyle bir şey vermez o hep süt yoğurt ve meyve ile dengeyi kuruyor belki değişken listeleri yok ama burada herkesi zayıflatıyor öyle değişim yazmıyor ne vermişsem onu yiyeceksin diyor ideal kilona gelince sana alternatifleri her şeyi söyleyeceğim dedi telefonda bana :26::26::26::26::26::26::26::26:

bu arada sana su içimini soracağım şeker suyu yemekte tüketiyor musun bak bu çok önemli sen cevabını yaz belki bildiğin doğru yanlışları vardır şekerim :26::26::26::26::26:
vallahi bilmiyorum galiba öyle tatlım bi bırakayım bakayım leblebiyi onun yerine sütle bitireceğim ara öğünü evet tatlım cumartesi bende diyetisyene gideceğim o gün günüm de var ve hanımlar bana gelecekler kız napcam bilmiyorum menümü belirledim: tiramusu şekerli kurabiye pohaça patatesli bohça böreği mercimekli köfte sarma artık kendim mercimekli köfte ve sarmadan yerim sadece şimdi hiç yemezsem ayıp olur sabah söylicem diyetisyene ertesi günü onu telafi edecek şekilde versin of yaaa :KK19::KK19::KK19::KK19:

hoşgeldin canım ,canım direk kes ben öyle yaptım ayrıca çayı çok açık iç zaten bitki çaylarına yönel siyah çayı azalt bitanem :KK20::KK20::KK20::KK20:
aklın yolu bbir:KK34:

merhaba diyetiko

öğle yemeğim 12.15
2 kepçe şehriyeli domates çorbası
4 yemek kaşığı kabak yemeği
1 su bardağı yoğurt
1 dilim ekmek

ara öğün 15.10
bir adet portakal

tatlım tartının da pili bitmiş olabilir yeni pille bi bak derim ama ilk taktığında biraz fazla gösterir sonra normale döner diyetisyenini vardır bi bildiği canım herkesi zayıflaıyorsa bil ki doğru yoldasın :KK34::KK34::KK34::KK34:

bugün fena sayılmam kendimce biraz depresif duygular içindeyim allah sonumu hayır etsin

sabah: 1 dilim lıght ekmek 1 dilim light peynir dmates salatalık semizotu

ara:yok

öğlen:150 gr taze fasulye 90 gr ızgara köfte 1 su bardağı yoğurt salata

ara: 1 su bardağı süt yarım paket diyet bisküvi 20 gr kuru üzüm

akşam: 2 yumrta 1 dilim peynir domates salatalık

ara: 1 su bardağı süt yarım paket diyet bisküvi

spor : yok belki leslie yaparım yatmadan ama yorgun hissediyorum

Akşam 6 7 gibi evde hangi yemk varsa bi porsiyon yiyorm ekmeği azaltmaya çalşıyorum vee bugn bi saat sporuma gittim şimdi ise hiç bişy yemeden günü kapatma derdindeyim:)

bugün fena sayılmam kendimce biraz depresif duygular içindeyim allah sonumu hayır etsin

sabah: 1 dilim lıght ekmek 1 dilim light peynir dmates salatalık semizotu

ara:yok

öğlen:150 gr taze fasulye 90 gr ızgara köfte 1 su bardağı yoğurt salata

ara: 1 su bardağı süt yarım paket diyet bisküvi 20 gr kuru üzüm

akşam: 2 yumrta 1 dilim peynir domates salatalık

ara: 1 su bardağı süt yarım paket diyet bisküvi

spor : yok belki leslie yaparım yatmadan ama yorgun hissediyorum

Akşam yemeğiniz yetti mi açlık durumunuz nedir:)

Akşam 6 7 gibi evde hangi yemk varsa bi porsiyon yiyorm ekmeği azaltmaya çalşıyorum vee bugn bi saat sporuma gittim şimdi ise hiç bişy yemeden günü kapatma derdindeyim:)

bişi yeme ama 1 bardak ayran ya da süt hem kasların için sporun üstüne hem de açlığı gidermek için içilebilir tatlım bir de ekmeği azalt tabi ama tamamen hayatından çıkarma unutma ekmek yemeyen kasını yer :KK31::KK31:sen kaç yaşındasın tatlım boyun kaç

bişi yeme ama 1 bardak ayran ya da süt hem kasların için sporun üstüne hem de açlığı gidermek için içilebilir tatlım bir de ekmeği azalt tabi ama tamamen hayatından çıkarma unutma ekmek yemeyen kasını yer :KK31::KK31:sen kaç yaşındasın tatlım boyun kaç

Bn 23 yaşındayım boyum 1.64 Ekmeği çıkartmam zaten boş yiyormuşum gibi geliyor onsuz:))

Bn 23 yaşındayım boyum 1.64 Ekmeği çıkartmam zaten boş yiyormuşum gibi geliyor onsuz:))

senin boyun suyunkine daha yakınmış yaş hemen hemen aynı üçümüzde de :KK53::KK53::KK53:suyun menülerini inceleyebilirsin tatlım :KK34:

kahvaltımı yaptım öğle yemeğimi hazırladım ama felaket bi hava var bi yağmur bi yağmur gökyüzü kapkara :KK53::KK53::KK53:

Benim sorunum sağlıksız beslenmek tek yaşıyorum öyle olunca düzensiz besleniyorum ve sağlıklı şeyler bulamıyorum her zaman:KK43:

Bugün kahvaltım dışarda olduğum için gene sağlıksz bir simit ve meyvesuyu

Benim sorunum sağlıksız beslenmek tek yaşıyorum öyle olunca düzensiz besleniyorum ve sağlıklı şeyler bulamıyorum her zaman:KK43:

Bugün kahvaltım dışarda olduğum için gene sağlıksz bir simit ve meyvesuyu

Bak canim bu tamamen alışkanlık bir simit 4 dilim ekmek yarim simit peynir ve meyvesuyu yerine cay olsa dengeli olurdu :KK66:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Oooo bi simit 4dilim ekmek kadar yapıyor mu😱😱😱

Oooo bi simit 4dilim ekmek kadar yapıyor mu😱😱😱

Aynen oyle canim 4 dilim yapiyor arti susam olduğu icin yag içeriyor bazi simitlerinde hamurunda seker var yani en iyisi iki dilim kepek ya da cok tahilli ekmege 30 gr peynir ara sira sa bir yumurta hem doyurucu hem sağlıklı olur :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

X