Tüylere enteresan bir çözüm (dolunay ve idrar)

Ya bunu geçen ay deneyen olmamış mıydı? Geçen ay da dolunay tarihi verilmişti.Kimsecikler denemedi mi?

idrar konuusnda bişe diyemicem ama dolunay konusunu biliyorum..
annem de ergenlik çağıma girdiğimde ve tüylerim çıkmaya başladığında söymeiişti.. ve de haklı olduğunu grdüm.

dolunay zamanı ağda yaptığımda tüylerim daha geç ve ince çıkıyor.. o yüzden ağdamı hep dolunayda yaparım :)

ben ortaokuldayken yapmıştım sivilcelerim için ve gerçekten çok ii gelmiti
düşündükçe kahkah gülüyorum çünkü eldiven takıp yüzüme sürmüştüm:roflol::roflol::roflol::roflol:
biraz bekleyip yıkamıştım.tiksinmek normal ama abartmaya lüzüm yok güzellik için bir sürü kimyasal sürmeyi biliyoruz yüzümüze
sürüp biraz bekleyip yıkarız işte sırnaşık şey
tutun nefesinizi yapın gitsinkaydirigubbakcemile3
:roflol:

ben söylemeyecektim sonucu bekleyecektim ama madem sordunuz onuda denedim:)
ama daha iki hafta oldu o yüzden sonuç için bişey diyemeyeceğim bacaklarımda denedim şu an için izlenimlerimi söyleyecek olursam kökünden aldıklarım daha çıkmadı ağda yaptığımda kıl kökü görünenler uzadı onlarıda alıp bidaha yapıcam ozaman iyice netleşir durum valla hergün kıllarımın gelişimini izliyorum kıl manyağı oldum

arkadaslar benım bıldıgım eskıden bebek dogdugu zaman kıl cıkmasın dıye karınca yumurtası sürüyolarmış cok kısıden duydum daha bebek kırklanmadan sürüyolarmış eskıden bıde karınca yumurtaları cok buyukmus cocugun heryerıne yetıyomuştu

kızlar bu idrar olayını annem(kayınvalidem) gençken çok yapmış şimdi çok az tüyü var.neredeyse yok.
annemde geçen gün karınca yağı aldı .bıyıkları çok çabuk çıkıyor. sirle aldıktan sonra sürüyor.bakalım azaltacak mı?

kızlar bu idrar olayını annem(kayınvalidem) gençken çok yapmış şimdi çok az tüyü var.neredeyse yok.
annemde geçen gün karınca yağı aldı .bıyıkları çok çabuk çıkıyor. sirle aldıktan sonra sürüyor.bakalım azaltacak mı?

hadi ya yani tam olarak yok olmamış boşuna denemeyelim ozaman ne kadar yapmış biliyomusun

dolunaycılar kayboldunuz kimse bişey yazmıo artık
ben yazayım barii benim kıllarım çıkmaya başladılar bile hemde çok güzel bi tane bile eksik yook :roflol:

Bende yaptım..
Ama hiç memnun kalmadım..
Bi daha yapar mıyım bilemiyorum..

Nası yaptığımı anlatayım...
Tüylerim çoook uzundu...
Sir ağdayla baştan aşağı bacaklarımı aldım..
Güzelce temizlemeye çalıştım ve hiç temizleme yağı kullanmadım..
Sonra banyoya girdim, küvete oturdum (fazla detay oluyor ama napalım)
İdrarımı bi kaba yaptım..Ellerime eldiven taktım..Elime temas etmesini istemedim..
Sonra pamukla bolca sürdüm ve yaklaşık yarım saat bekledim..
Hafifi hafif yanma hissettim...

1 hafta içinde tüylerim çıkmaya başladı..
Ki benim normalde bu kadar uzun olunca ve sir ağdayla alınca en az 2 hafta çok güzel olurdu..
Şimdi 2 hafta olmak üzere ve benim yeniden ağda yapmam lazım..O kadar çıktılar yani...
Hiç memnum kalmadım..Oysaki çok umutluydum..

Yapacak arkadaşlara fikir olsun diye yazdım..

bu çiş olayı çok enteresan ya.fazla tüylü değilim allahdan normal bacaklar ve malum yerlerde var tüyler oda herkesde var :) yüzümde yada vücudumun başka yerleri tüylü değil.şahsen tüylü olsaydım bile çiş miş süremezdim hiç biyerime midem tutmazdı ya.ıyyy

ama şunu söylemeden geçmiyeyim bi şifa kitabında okumuştum tüylerin kesin çözümü için eşek sidiği kıllı bölgeye sürülecek diye yazıyordu eşeğide nerden bulacaksak artık ,bulsak bile durup onun çiş yapmasını mı bekliyecez kaydirigubbakcemile3

Bende yaptım..
Ama hiç memnun kalmadım..
Bi daha yapar mıyım bilemiyorum..

Nası yaptığımı anlatayım...
Tüylerim çoook uzundu...
Sir ağdayla baştan aşağı bacaklarımı aldım..
Güzelce temizlemeye çalıştım ve hiç temizleme yağı kullanmadım..
Sonra banyoya girdim, küvete oturdum (fazla detay oluyor ama napalım)
İdrarımı bi kaba yaptım..Ellerime eldiven taktım..Elime temas etmesini istemedim..
Sonra pamukla bolca sürdüm ve yaklaşık yarım saat bekledim..
Hafifi hafif yanma hissettim...

1 hafta içinde tüylerim çıkmaya başladı..
Ki benim normalde bu kadar uzun olunca ve sir ağdayla alınca en az 2 hafta çok güzel olurdu..
Şimdi 2 hafta olmak üzere ve benim yeniden ağda yapmam lazım..O kadar çıktılar yani...
Hiç memnum kalmadım..Oysaki çok umutluydum..

Yapacak arkadaşlara fikir olsun diye yazdım..
üşenmedin bunlarla uğraştın hemi nehir. boşunada uğraşmışsınsırnaşık şey
en iyisi lazer boşver valla.

arkadaşlar yazmayacaktım birazdaha bekleyecektim sonucu iyi görmek için dayanamıyorum napim ben koltuk altı ve bacaklara denedim bacaklarımda ilk yaptığımda bi saat bekledim koltuk altımda söyle 5 6 saat durdu sonrasında bacaklarımdakiler normal çıktı bi fark görmedim ama koltuk altımdakileri daha dün farkettim incecik cılızmı cılız çıktılar hala şoktayım beynim hala kabul edemiyor bu işte bi bit yeniği var diyor ama benim öz be öz kıllarım yıllardır tanırım bilirim kalın siyah kıllar hem soluk hemde ince çıktılar bacaklarımı aldım onlarıda aynı öyle saatlerce bekleticem geç öıkması gibi bi durum olmadı ama çok cılız çıktılar ikinci seansta bakalım ne olacak tabiarada çıkmış olan ağdaya gelmeyenleri saymıyorum onlar hala siyah doğal olarak yaz olduğu için hepsinin çıkmasını bekleyemiyorum tam netleşince yazarım

elbette düzenli olarak almaktan dolayı azalmalar oluyor.yaş faktörünü de unutmayalım..
gençlerde tüyler daha çabuk çıkıyor..
ben inanmıyorum..ne dolunay ne de idrar... düzenli tıbbi lülülülülülükaydirigubbakcemile3bakım yaptıranlarda azalmalar kesinlikle oluyor.. tabii hormonal bir hastalık yok ise..
bu olayı denemedim ama dolunayın insanlar üzerine bazı etkilerini olduğunu okumuştum.o yüzden ağda olayını dolunayda yapmaya dikkat ederim hep.tüylerimde eskiye göre azalma var ama dolunayın etkisiyle mi oldu sürekli ağda yapmaktan mı bilemiyorumkaydirigubbakcemile3.ayrıca dolunayda kesilen saçın daha çabuk uzadığını, dolunayda kurutulan beyaz çamaşırların daha beyaz olduğunu ve dolunayda biten ilişkilerin bir daha başmalamayacağını okumuştumhihoyyyt

bende koltuk altimi dolunayda aldim ama cis sürmedim normalde 3 gün sonra hemen cikardi killarim ama daha yeni cikmaya basladilar ele sayilcak kadar az ciktihihoyyyt:1shok: sok oldum vala hala inanamiyorum

arkadaşlar, idrardan medet ummayalım,kıldan kurtulucaz derken mikrop kaparsınız filan,dönüşü olmaz.ayrıca sahih bir hadiste idrardan sakınmamanın kabir azabına sebep olduğunu okumuştum .bilginize

Ben de pek inanmıyorum; ama idrar meselesine gelince... idrarın faydaları ve kullanımı üzerine bir kitap okumuştum fi tarihinde, çok enteresan gelmişti :) (Epilasyon sonrası idrarın sürüldüğünü okumadım yalnız)

X