viyanada turk dis doktoru

morena89

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Temmuz 2009
1
0
Arkadaslar merhaba bende viyanada okumaya calisan bir ogrenciyim ve dislerimle ilgili sornum var..Almancam henuz yeterli degil ama dis teli takmam gerekiyor bu yuzden turk bir dktor ariyorum ama yalniz oldugum icin bulamadim bana yardimci olursaniz cok sevinirim..a.s.

Arkadaslar merhaba bende viyanada okumaya calisan bir ogrenciyim ve dislerimle ilgili sornum var..Almancam henuz yeterli degil ama dis teli takmam gerekiyor bu yuzden turk bir dktor ariyorum ama yalniz oldugum icin bulamadim bana yardimci olursaniz cok sevinirim..a.s.

Türk Ortodontist tanimiyorum oldugunuda sanmiyorum, normal dis hekimi vardir belki ama dis teli icin Ortodontist olmasi önemli. Benim gittigim disci iyi, yani ben memnunum simdiye dek bir bucuk yildir tel kullaniyorum. Doktorumun sekreterlerinden biriside Türk, yani onun oldugu vakitler gidebilirsin ve o dil konusunda yardimci olur sana. Eger bulamazsan bence böyle yap yerimseniben
Zahnordination DDr. Anna Valentova | Unser team bak bu linkte calisanlarin resimlerini görebilirsin.
Yandaki menüdende telefonunu falan arayip termin alabilirsin ön görüsme icin.a.s.

meraba bende viyanadan katiliyorum ve dis doktoro assistantiyim suan ara verdim cocugum var
o yüzden.türk doktoru bilmiyorum ama türk assistantlari calisiyo cogu yerde sana orali önerebilirim istersen

Arkadasim ne yaptin doktor isini verdigim yere gitseydin? Orada da cogunlukla mutlaka bir Türk calisan oluyor :KK66:

bende dişlerime tel taktırmak istiyorum. 3 ay sonra viyanaya okumaya gideceğim haliyle burda tel taktırsam kontrollerim aksicak o yüzden viyanada taktırmayı düşünüyorum ama acaba oranın doktorları nasıldır fiyatları nedir bilgisi olan var mı?

slm,dis hekimi olarak SERDAR BEKLEN viyanada onada gidebilirsiniz.4.viyanada yanilmiyorsam karlsplatza cok yakin yeri.

X