Anket Doktorunuzun kadın ya da erkek olması farkeder mi?

Doktorunuzun kadın ya da erkek olması farkeder mi?

• kadin

OY: 25 42,4%
  • erkek

OY: 4 6,8%
  • farketmez

OY: 30 50,8%

• Ankete Katılan
    59
  • Anket Kapalı .

bebiskom

ναяℓığıη öу&#8467
Kayıtlı Üye
17 Nisan 2009
2.495
4
Evet arkadaşlar özellikle Jinekolog doktorunun cinsiyeti sizce ne kadar önemlidir yoksa iyi doktor olsunda erkek kadın farketmez diyenlerden misiniz?

Buyrun tartışalım...

aklinialirimsmile

bence de farketmez sonuçta biz doktora sağlığımıza kavuşmaya gidiyoruz farklı boyutları düşünmemek gerekir diye düşünüyorum

bnce fark eder sevmem erkek doktora gitmeyi. ama bir kaç kere mecbur gitmiştim.boshayallersmile

fark etmez benim için, önemli olan işindeki başarısıdır

etmes ama erkek olmasını tercih ediyorum daha anlayıslı oluyorlar

benım içinde farketmez
işinde uzman olması bılgisi yeterlı benım için...

ne yazık kı fark ediyor ...cunku muayene oncesindekı sordukları bu sorudan nefret ediyorum evli mısın bekar mi
belki bayan olsa boyle birsey sormaz

benim doğumumu yapan dr erkekti gayette memnundum.
uzmanlığına güveneyim cinsiyeti farketmez..

ya uzmanlığı daha önemli ama nedense erkek oldumu çok kasılırım ki bekarım ilerde belki erkek doktora muayene olmaya mecbur olcam ama kadın dedim genede

ne yazık kı fark ediyor ...cunku muayene oncesindekı sordukları bu sorudan nefret ediyorum evli mısın bekar mi
belki bayan olsa boyle birsey sormaz

bu soruyu kadın dogum doktorları soruyor eger iliski yasamadıysan alttan muane etmiyor sormak zorundalar kadın doktor olsa oda sorar

aslında fark etmez ama basit bir hastalıksa falan kadın olmasını içten içe isterim. ne bileyim genel olarak da kadınların yanında daha iyi hissediyorum kendimi.
ama ameliyat falansa nedense erkekler daha başarılı olur gibi geliyor.

Farketmez bence.Doktorun yaklaşımıdır burda önemli olan.
Ben ilk gebelik muayenemde; ben utanıp sıkıldığım için;doktor pozisyonumu n nasıl olması gerektiğini ifade edip,kendi ayarladı.
Sağlık konularında ayıp olmaz ki

benım ıcın hıc farketmez jinekoloğumda erkek.. yalnız yakın zamanda estetık amelıyatı olmayı dusunuyorum keyıf ıcın olduğundan eşim bayan doktor secmemi istedi bu sefer onun iisteğiyle hareket etmek durumundayım ..

aslinda farketmez ama ben burada bazi erkek doktorlardan memnun kalmadigimdan özel kadin doktora gidiyorum ve cok da memnunum.

farketmez ama Jinekolog için kadin tercih ederim kadinin derdinde kadin anlar diye düsünüyorum

bence kadının derdinden kadın anlar gibi bi düşünceniz olabilir.ancak çok anlayışsız kadın doktorlarımız var onlar ayrıca iş streslerini yansıtıyorlar.erkekler daha olgun ve pozitif bence

erkek veya kadın olması önemli olmamalı bence. işini iyi yapması, probleme çözüm bulmak daha önemli :kahve:

X