faizsiz ev almanın kolay yolu...

bu sistemden ev alan arkadaslar nekadarlık ev almak için yazıldık bide kac kac ödüyorsunuz taksitleri :KK25:

slm.naz 61
ben50 bin liraya girdim her ay 1binlira olarak ödüyorum.ama herkez bu konu da bütçesine göre karar veriyor.yani siz ne kadarlık bir ev düşünüyosanız o kadara ne kadar taksit ödeyebilirseniz o kadara girebiliyosunuz.bu açıdan çok güzel..siz ev almak mı istiyorsunuz araba mı?

ben 50000 lıralık bır eve yazıldım.800 öduyorum ayda.kuralı sısteme gırmedım.vade ortası sısteme gırdım.2 yıl sonra allahın ıznıyla evıme gecıcem.aylık taksıtlerı kendınız belırlıyebılıyosunuz...:KK64:

nasıl güvenebiliyosunuz yaaaa,,,,biz açıkçası cesaret edemeyizzzzzz:18::18:

bizde ev almak istiyoruz ama peşinat yok. vade ortası kurasız nasıl oluyor acaba . çok bekler miyiz biz hemen almak istiyoruz en azından 1 sene içinde :KK43:

ben de fuzulotomotiv e aylık para yatırıyorum. sözleşmem var, banka dekontlarım var.
bu haziran ayında da araba değil de nakit para alacağım inşallah..

ev için ise: ilçede olmamızın avantajlarını ve kadastro da çalışmamın avantajlarını kullanarak arsa aldım. kat karşılığı vereceğim inşallah. burada bir yılı bulmadan evler teslim edilir.
allah yardımcınız olsun. büyükşehirde yaşamak zorunda kalanlara devlet fazla maaş verse karşı çıkmam inanın..

Son düzenleme:
nasıl güvenebiliyosunuz yaaaa,,,,biz açıkçası cesaret edemeyizzzzzz:18::18:
Bu sistemle ev almış biri olarak yazıyorum şüpheniz olmasın.hiç sorunsuz zamanımız geldiğinde paramızı aldık sonra da evimizi aldık ocakta da taksitlerimiz bitiyor Allah'ın izniyle 3.5 yıl da evimizi aldık çok şükür faiz ödemeden.Rabbim herkese nasip etsin.

Bu sistemle ev almış biri olarak yazıyorum şüpheniz olmasın.hiç sorunsuz zamanımız geldiğinde paramızı aldık sonra da evimizi aldık ocakta da taksitlerimiz bitiyor Allah'ın izniyle 3.5 yıl da evimizi aldık çok şükür faiz ödemeden.Rabbim herkese nasip etsin.

keske nasıp etsınde sorun onların dolandırıcı oldugu ıhtımalı degıl kı,bı gun olur batarlarsa veya ceker gıderlerse.asıl ınsanı dusundure o.allah etmesın herhalde kafayı oynatırım.:44:

Bende düşünüyorum şu anda araba kredisi ödüyoruz o bittiği zaman bu defa o hatayı yapıp ev için kredi olayına girmiycem. Keşke arabayıda onlardan alsaydık işin içine kredi girince hiç rahat edemiyorum. ve dediğiniz gibi eminevim güvenilir bir yerdir.

Bende düşünüyorum şu anda araba kredisi ödüyoruz o bittiği zaman bu defa o hatayı yapıp ev için kredi olayına girmiycem. Keşke arabayıda onlardan alsaydık işin içine kredi girince hiç rahat edemiyorum. ve dediğiniz gibi eminevim güvenilir bir yerdir.

Nasıl bir mantıkla çalışıyorlar peki?

masumum senın etrafında gıren oldumu hıc canım ya.ben bu sısteme gırdım ama heran paramı gerı cekıp ayrılablırım.hala guvnım oturmadıda...

masumum senın etrafında gıren oldumu hıc canım ya.ben bu sısteme gırdım ama heran paramı gerı cekıp ayrılablırım.hala guvnım oturmadıda...

Benim etrafımda giren olmadı canım bende netten duydum ama en azından haklarında şikayet yok.aslında ben umarım güvenilir bir yerdir yazacaktım. o cümleyi yanlış yazmışım kimseyi yanlış yönlendirmek istemem. benimde eşim sıcak bakmıyor ama banka kredilerininde faizleri korkunç, birde manevi yönü. o yüzden alacağımız zamana kadar eşimi ikna etmeye çalışacağım.
bence geri çekme bu süre zarfında biraz daha araştır. İnşallah senin için hayırlısı olur canım.

Benim etrafımda giren olmadı canım bende netten duydum ama en azından haklarında şikayet yok.aslında ben umarım güvenilir bir yerdir yazacaktım. o cümleyi yanlış yazmışım kimseyi yanlış yönlendirmek istemem. benimde eşim sıcak bakmıyor ama banka kredilerininde faizleri korkunç, birde manevi yönü. o yüzden alacağımız zamana kadar eşimi ikna etmeye çalışacağım.
bence geri çekme bu süre zarfında biraz daha araştır. İnşallah senin için hayırlısı olur canım.

saol canım ıns hayırlı olur.benım esımde sıcak bakmıyodu gercı hala bakmıyor.ben aldıgım maası tamamen oraya yatırıyorum.yanı debelenıyorum.allahım sorunsuz bır sekılde bır an önce nasıp eder inş....

ev almanın bu kadar zor olduğu bir zamanda birde krediler bu kadar artmışken insanın şüphe etmesi çok normal. verieln para az bir rakam değil. ben biraz internetten araştırdım ve türkiyenin birçok yerinde var bu şirket. ama gidip yüz yüze görüşmek en mantıklısı sanırım

X