Kan pıhtılaşması yüzünden bebeğini kaybedenlerin sohbet ve dua paylaşımı

:emir_bebek:

merhaba arkadasım ben bu sıtenın eskılerındenım,sana umut olmak ıstedım bende 1 tane 12 haftalık bır tanede 32 haftalık bebegımı kaybettım sımdı dunyalar tatlısı 6 aylık bır oglum var aynı mutasyonlar bendede var bır de asıl onemlı olan factor v leıden var bende.senınkı cok cok onemlı dgıl hıc merak etme .hamılelıgım boyunca 0.6 clexan kullandım ecopırın kan sulandırıcı ıctım ve 9 ay boyunca dıyet yaptım cok zor gunler gecırdım ama evladım ıcın 15 ay daha ac kalabılırım umut olsun dıe yazıyorum cnm .hıc olmayacagını dusundum hep agladım her gun gozyası doktum .senı cok ıyı anlıyorum ıstanbuldaysan dr um konusunda yardımcı olabılırım opüyorum senı hıc korkma umudunu kaybetme dualarını eksık etme...

Allah bebeğinizle ve sevdiklerinizle sağlıklı uzun ömürler versin .çok tşk ederim canım o kadar zor günler geçiriyorum ki 3,5 ay oldu bebeğimi kaybedeli her gün acım artıyo azalmıyor.böyle güzel şeyler duymak o kadar güzel ki k. maraşta oturuyorum .adanada bir doktora perinatoloğa gidiyorum şimdi coraspirin ve folidoce başlattı.hamile kalınca gel dedi. diyeti doktorunuz mu tavsiye etti ? aptt ptt antixa ile doz kontrolü yapıldımı dozunuzu neye göre ayarlıyo

çok hafif leke gelmişti. ondan sonra bişey gelmedi. gusül abdesti alıp akşam dualamamızı yaptım. yasin, tebareke, amme, fatiha, bakara, inşirah amenerrasulü, kenzülarş, tevebe istiğfar ve hacet dualarını okuyup bebiş sahibi olanlarımıza sağlıkla bebeklerini büyütmeyi, hamişlerimizin sağlıkla doğum yapabilmesini e malum biz bekleyenlere de tez zamanda bebişler nasip etmesini, ölmüş yakınlarımıza da allahtan rahmet diledim. inşallah kabul eder rabbim. biraz sıkıntılı oldu hastamıyım olacakmıyım diye ama bu seferlik böyle olsun. haftaya eminenin söylediği şekilde düzenlemeye çalışırım listeyi. emine sende bana yardım edersen sevinirim. malum bazen karıştırabiliyorum:) aslında uzun zamandır aklımda fakat kafam çok yoğun olduğu için fırsat bulamıyorum ilk fırsatta yaparım inş.

cnm ağzına sağlık.Allahım kabul etsin inşallah.

canım eşimdede bendede sorun bulunamadı 3 gebelik yaşadım 2 si 7.haftada kalbi durdu biride 5.haftada kendiliğinden düştü.kan pıhtılaşmam en hafifi mhtrf 677 heterezigot son gebelik iğneye rağmen düştü.bulunduğum şehirde en iyi 2 perinataloğa gittim ikiside prof..biri iğne dozunu yükselteceğiz diyor diğeride senin iğneye bile ihtiyacın yok ama belki kromozom testlerinde hata olabilir tekrarlayalım sorun çıkarsa pgt öneririm iğne kullanmayacaksın diyor sadece özel bir diyet vereceğim diyor şuan tetslerimin tekrarlamasını belkiyorum..ama yapılan tetsler üniversite hastanesinde yapılsı sorun çıkacağını sanmıyorum o yüzden doktor yine deneyin diyecek muhtemelen..ama ben hangi doktoru dinleyeceğim bilemiyorum.eşimin spermlerin sayısı yapısı morfolojisi falan normal ama dna hasar testi yapılmadı...belkide diyorum rabbim herşeyin zamanını biliyordur bekliyoruz işte cnm test sonuçlarını..

hiçbir sorun çıkmadıysa tekrar dene derim ama çok iyi muayene ol.histeroskopi ve rahim filmi çektir.onlardada sorun çıkmazsa olcak inşallah Allahın izniyle merak etme

eminecim ALLAH razı olsun cnm bende isimlerini bilmiyorum arkadaşların ama dua ettiğim zaman aklımdan geçiyorsunuz sizin içinde dua ediyorum aslında bende katılmak istiyorum ama bazen 1 hafta giremediğim oluyor nasıl takip edilir bilemiyorum..birde hiç böyle dualar etmedim acemiyim yani toplu dualar konusunda

cnm zor değil.şenaycığım sağolsun kolay dualar buluyo.ya ezbere bildiğimiz yada kolayca ezberleyeceğmiz.parmağıma takıyorum duamatiği.adınıda bilmiyorum.öyle duydum galiba.namazdan sonra olabilir.biyere giderken yolda olabilir.brini beklerken olabilir.birşekilde zaman bulunuyo.bebeği olanlar zorlanıyodur tabi.şimdilik rahat okuyabiliyorum.bebişi Allah nasip ederse ozaman düşünürüz artık.

şenaycım
bende 50 tane okumuştum ama dün giremedim yazamadım . Ağzına sağlık Allah kabul etsin benimde adet düzenim bozuldu iyice. bekliyorum hala 39 gün geçti. Bu durumda da tüp bebeğe başlamak istemiyorum. İlaçlar iyice düzeni bozacak diye. Of Allah yardımcımız olsun.

muhakkak stres ve sıkıntıdan oluyodur cnm.kendini sıkma desemde kendimden biliyorum.insanın elinde olmuyor.ama rahat olmaya çalış cnm.

çok teşekkür ederim internetten randevu almayı deniyeceğim. Sizi sorularımla bunalttım ama birşey daha sormak isterim. Benim ilk düşük olduğu için test ve araştırma yapmak istemeyebilirler diye duymuştum başka birileri de ilk olsa bile 2. 3. düşük olduğu söyleyip yaptıranlar olmuş. Böyle bir durumda yalan söylemek istemiyorum ancak araştırmak ve nedenini de öğrenmek istiyorum. sizce nasıl bir yol izlemeliyim?

cnm benim ben bunalmam ne sormak istersen sorabilirsin.evet cnm tek düşüğe yapmazlar.bence sen iki düşük yaptım de.bu yalan yüzünden Allah günah yazarmı acaba:KK43: devleti kandırmak oluyoda.ama sorununu bilmeden gene kürtaj olursan kürtajın külfiyeti devlete daha fazla.sana olan zararda var tabi.günahınada ortak olmak istemiyorum.sen iyi düşün kendin karar ver.

cnm benimde 12 haftayı geçmedi hiç.yumurta kalitene detaylı usg ile ve kan testi ile bakılıyo. eşinede ürolojide idrarda kanda ve spermine bakıyorlar.eşimde sorun çıkmadı. ama ben birde sperm dna testine bakılsın istiyorum oda çok önemliymiş. araştırma hastanelerinde ücretsiz yapıyorlar......... inş. yardımcı olmuşumdur.

sağol cnm cevapların için.

tüpbebek merkezine gittim arkadaşlar.inanın tüpbebekten hiç bahsedemedik.çünkü rahmin çok kötü durumda dedi.belkide düşüklerin bundan kaynaklanıyodur dedi.2ay önce çektirdiğim rahim filmini beğenmedi.hiçbişi belli değil dedi.tekrarlamamı istedi.bir sürü kantahlili istedi.aslında onları 6ay önce yaptırmıştım.geçti diye tekrar istedi.ben söyledim tüpbebek yaptırsak dedim.şuan sana tüpbebek denesek bu rahimle olmaz dedi.enyakın zamanda istediklerini yaptırmam lazım.istanbulda iyi kaliteli rahim filmi çeken yer biliyomusunuz.özelde yaptırmıştım.350tl para verdik.niye öyle iğrenç çıktı anlayamadım.doktor görmeden önce hemşiresi bakmıştı.o bile film için hiç iyi çıkmamış dedi.

Eski topigimize girmek istemissin.
kan pihtilasmasi nedeniyle
yazarsan bulursun google dan.oranin sayfasi burdan cok daha fazla sanirim 8000 falandi.burasi icin
kan pihtilasmasi yuzunden
yazarsin.
ben de yeni basladigimda gece gunduz uyumadan sayfa sayfa okumustum.allahim arayisinda yardimci olsun sana.diger topikte basladik.birbirimizden cok sey ogrendik.sonra da dualara basladik.duamiz cok olunca cok sayfa kapladi diye buraya gectik bizler.oradan da bueadan da cok fayda goreceksin.hicbirsey olmasa da senin gibi bircok kisinon.oldugunu gormek, yalniz olmadigini hissetmek insani rahatlatiyor.Ayrica nerdeyse bir yildir her hafta dualama yapiyoruz birbirimize bu da manevi yonden rahatlatiyor bizleri ki bunun mukafatini da aliyiruz cok sukur teter teker doguruyoruz.darisi basina.acin cok taze.hoc unutulmuyo.benim de 15 haftalik kaybim oldu.aklima geldikce burnum sizliyo gozlerim doluyo kucagimdali yavruma ragmen.onlar safaatcimiz olacak...

Herkese selam kizlar....Bende burda bayagi eskilerdenim...Bende dorduncu gebeligimde bebegimi kucagima aldim...şimdi bes Aylik bir oglum var...rabbim heekese bu duyguyu tattirir insallahh...senaycim Bende buraya cok sık giremezsemde mutlaka okuyorum ve hep dualarimdasiniz...Beni dualamadan sakin cikarmayin Firsat buldukca okumaya calisirim...hepinizi opuyorum....

Eski topigimize girmek istemissin.
kan pihtilasmasi nedeniyle
yazarsan bulursun google dan.oranin sayfasi burdan cok daha fazla sanirim 8000 falandi.burasi icin
kan pihtilasmasi yuzunden
yazarsin.
ben de yeni basladigimda gece gunduz uyumadan sayfa sayfa okumustum.allahim arayisinda yardimci olsun sana.diger topikte basladik.birbirimizden cok sey ogrendik.sonra da dualara basladik.duamiz cok olunca cok sayfa kapladi diye buraya gectik bizler.oradan da bueadan da cok fayda goreceksin.hicbirsey olmasa da senin gibi bircok kisinon.oldugunu gormek, yalniz olmadigini hissetmek insani rahatlatiyor.Ayrica nerdeyse bir yildir her hafta dualama yapiyoruz birbirimize bu da manevi yonden rahatlatiyor bizleri ki bunun mukafatini da aliyiruz cok sukur teter teker doguruyoruz.darisi basina.acin cok taze.hoc unutulmuyo.benim de 15 haftalik kaybim oldu.aklima geldikce burnum sizliyo gozlerim doluyo kucagimdali yavruma ragmen.onlar safaatcimiz olacak...

inşallah canım tşk ederim .sizin yaşadıklarınızdan yazdıklarınızdan çıkarıcam çok şey var.sayfa sayfa okuyorum kim ne tedavi yapmış hangi doktora gitmiş,nasıl süreçler geçirmiş sonunda başarıya ulaşmış olmanız en güzeli.her birinizin güzel haberi biraz olsun umut ekiyor yüreğime.

hiçbir sorun çıkmadıysa tekrar dene derim ama çok iyi muayene ol.histeroskopi ve rahim filmi çektir.onlardada sorun çıkmazsa olcak inşallah Allahın izniyle merak etme

bilmiyorum ya artık o kadar korkuyorumki elif bu arada rahim filmi çekildim oda temiz çıktı bu nedenle histereskopi istemediler cnm..bide bişy sorucam bu duaları o birhafta içindemi yazıyoruz hangi gün söylüyoruz ne kadar ettiğiimizi

şenay merhaba bende dua listesinde olmak istiyorum ama uzun süre katılamazsam silersiniz çünkü her zaman giremeyebiliyorum ama elimden geldiğince bende burada olmak isterim..esmiras --ceren

kızlar yukarıdaki listeye göre gidersek dualama sırası haftaya emel de oluyor. emelcim yapabilirmisin haftaya.

şenay listeye bende eklenmek istiyorum bide diyelimli evdeyim niyet kısmını okudum 100 tane kelime tevhit okudum sonra işe gittim orada devam edicem yine niyet kısmını ve isimleri tektek okuyormuyum yoksa bir kere o niyeti yapmak yeterlimi

bilmiyorum ya artık o kadar korkuyorumki elif bu arada rahim filmi çekildim oda temiz çıktı bu nedenle histereskopi istemediler cnm..bide bişy sorucam bu duaları o birhafta içindemi yazıyoruz hangi gün söylüyoruz ne kadar ettiğiimizi

cnm bana kimse histeroskopi çek demedi.ben kendim istedim.doktor yaparkende sorun gördü ve rahim filmi istedi.2yıl önce çektirmiştim yenilememi istedi.şimdi dün başka doktora gittim.rahmin çok kötü durumda dedi.2ayönce çektirdiğim rahim filmini beğenmedi tekrarlat dedi.rahim filminde göremediklerini histeroskopide görüyolar sanırsam.
dualamayı haftalık yapıyoruz cnm.her perşembe şenay okuduğumuz dua sayısını topluyor sağolsun.bizde akşam 18e kadar okuduğumuz sayıyı bildiriyoruz.şenay topladıktan sonra yeni dua söylüyo.o duayı bir hafta boyunca okuyup gene perşembe okuduğumuz sayıyı bildiriyoruz.

Son düzenleme:
X