Izmir'li hatunlar haydi sohbete

dur dur bam telime bastın valla :KK30: biz de anlaşıyoruz ama cok didişiyoruz yaaa didişme halt yemiş hatta bogusuyoruz birde maddi sıkıntılar işin içine girince of of biz bu işi kurarken cevreden cok kazık yedik onları temizledik derken işi ogrenene kadar zaten millet seni parmagında oynatıyor farkındasın ama ses de cıkaramıyorsun resmen bir senede kendi yaşımın üstüne bir 5 yaş daha koydugumu hissettim insanın kendi işi olması daha mı zor yoksa hayat mı zor anlamadım
didişme kısmı evin içinde bizdede var canım :KK1:
maddi sıkıntılar sebep oluyor zaten yoksa insanın para derdi olmasa keyfi de yerinde olur ee keyif yerinde olursa dert de kalmaz :KK31:

didişme kısmı evin içinde bizdede var canım :KK1:
maddi sıkıntılar sebep oluyor zaten yoksa insanın para derdi olmasa keyfi de yerinde olur ee keyif yerinde olursa dert de kalmaz :KK31:

burda bir arkadasımdan örendim kocasının yakın arkadaşı evlerine misafirliğe gelmiş yatılımı tam hatırlamıyorum ama aldıgı maaş 15 bin miş yuh dedim insanlar ne paralarla yaşıyor yarabbim

burda bir arkadasımdan örendim kocasının yakın arkadaşı evlerine misafirliğe gelmiş yatılımı tam hatırlamıyorum ama aldıgı maaş 15 bin miş yuh dedim insanlar ne paralarla yaşıyor yarabbim
ne iş yapıyormuş acaba :26: pek de normal şartlarda kazanılmaz öyle paralar:KK20:

Ben de 24 yaşındayım bekarım, kpssye hazırlanıyorum. Yarışmaya İzmir Güzelyalı semtinden katılıyorum. Yarışmadaki diğer arkadaşlarıma başarılar dilerim :KK1: Yarışmaya katılır gibi söyledim başını, sonunu da öyle yapayım dedim.

senin durumun ne oldu tatlım inş kendince toparlamıssın dır

senin durumun ne oldu tatlım inş kendince toparlamıssın dır

Babamla inatlaşmalardayız kuzum. O konuyu ben açayım diye bekliyor, ben o açsın diye. Bakalım hayırlısı daha hiçbir şey konuşulmadı . Gün geçtikçe sakinleşiyorum sadece ve savaşmak yerine kabullenmeyi ve kendimi kurtarmayı düşünüyorum sağoolasın canım :/ sen nasılsın?

kızlar izmir li kimse yokmu aranızda huhuuuuuu ozaman kendimi tanıtarak başlıyım bari 23 yaşındayım ve izmir bornova bölgesinde oturuyorum evliyim bir buçuk yıldır bir düşükten sonra bir daha bebek hayallerine takılıp gidiyorum umarım Allah gönlüme göre verir eşimle kendi işimizle urasıyoruz gül gibi geçinip gidiyoruz işte birazda kendi hemşerilerimle sohbet etmek istiyerek bu konuyu actım umarım hepimiz burda güzel vakitler geciririz :KK24::KK24:

canm bnde ızmır bucada otuyrm 8 aylık ewlıyım ılk begınımı dusurdun??:18:

merhaba bende izmir de yasıyorum 20 yıldır aslen ızmırlı olmasamda ızmırlı gıbıyım artık cok sevıyorum ve baska sehırde yasıyamıcagımızı dusunuyorum bornovada oturuyorum benıde aranıza alırsanız sevınırım :)

Son düzenleyen: Moderatör:
X