07.08.2013 Kizim Ela Dünyaya Hosgeldin :)

AYyy maşallah bu yavruya :) çok tatlı bi bebiş çookk :)

Diş buğdayı yapın bence sizin için hoş bi anı olur ilerde pişman olmazsınız :)

AYyy maşallah bu yavruya :) çok tatlı bi bebiş çookk :)

Diş buğdayı yapın bence sizin için hoş bi anı olur ilerde pişman olmazsınız :)

cok tsk ederiz :)
cok kararsiz kaldim bu konuda.. bazilari cok sacma buldular.. Burda pek bilindik birsey olmadigindan..
yok artik cisini yapti bebek parti verelim bari diye dalga gecenler oldu

cok kararsiz kaldim bu konuda.. bazilari cok sacma buldular.. Burda pek bilindik birsey olmadigindan..

Şimdi pek bilinmiyor ama şurda bi kaç yıl sonra bunu herkes yapıcak bence :) ay canım ne var dalga geçicek hem çok tatlı bi anı olur :) Öyle diyenlere sizde diş bahane parti şahane diyiverin :):) Maksat eğlence :)

bende öyle düsünüyorum.. ilerde vazgecilmez olacak ama iste
cok güzel fikir dis bahan parti sahane bayildim bu söze
cok sagolun..

diş buğdayı, atalarımızdan eski türklerden kalma bi gelenek aslında. ilk dişi çıkınca yapılıyor, haşlanmış buğday şekerle veya haşhaşla süslenip ikram ediliyor. çocuk tepsiden simgesel eşyalar seçiyor falan. bence çok bize özgü güzel bir gelenek.

aaa bunu bilmiyorum.. Bilgi verdiginiz icin cok tsk ederim..
cok güzel bir gelenek aslinda.. karar verdim bende yapicam... hazirliklarimi tamamlayabilsem yapacagimda :) disimiz cikti cünkü

Merhaba.. Yazdıklarınızı okuyunca çok duygulandım. gerçekten çok içten yazmışsınız.
Allah analı babalı büyütsün nazar değmesin :)

Merhaba.. Yazdıklarınızı okuyunca çok duygulandım. gerçekten çok içten yazmışsınız.
Allah analı babalı büyütsün nazar değmesin :)

aa merhaba :) yeni gördüm kusura bakmayin... cok tsk ederim Amin.. baya bi uzun olmus ama evet icimden geldigi gibi yazdim..
allahim isteyen herkese annelik duygusunu tattirsin..

Çok tatli kızınız MAŞALLAH Hiç sıkılmadan okudum Rabbim kaderini güzel etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…