1-2 Ayda 7 kilo aldım ilgilenenler baksın :)

digital.girl

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Temmuz 2009
70
2
Merhaba arkadaşlar bence kilo almak için (ne olduğunu bilmediğiniz) yok kilo aldırıcı ilaçlar falan almayın! illaha bir yan etkisi olur çünkü. ben zayıflığımdan çok şikayetçiydim şuan lise 4. sınıfa gidiyorum bu yaşıma kadar 45 i bile hiç görmemiştim. çok rahatsızlık duyuyordum kendimi beğenemiyordum taytın içine bile bir sürü şey giyiyordum ya hep dua ederdim bu günler geçsin diye ama hiç birşey yapmazdım. :KK70: 40-41-42 arasında gidip geliyordum hep boyumda 156. daha sonra bu senenin başında artık birşeyler yapmaya karar verdim baktım yaş 18 hiçkimse göstermiyorsun diyor ya :KK70: şişmanlara nasıl şişman dedikleri zaman sinirlenirlerse bende çok zayıfsın dedikleri zaman çok kızıyordum! hala daha kızıyorum kilo bnm kompleksim gibi birşey. neyse ilk önce hastaneye gittim dahiliye ye kan tahlili istediler yaptırdım. daha sonra kanımda demir eksikliği(kansızlık) çıktı. demir eksikliğinin neden olduklarına bir bakın internetten ZAYIFLIK KİLO ALAMAMAK. ilk önce demir eksikliği tedavisine başladım hergün alıyorum ilaçları. ha tabi birde diyetisyene gittim doktor bana diyet programı verdi tam olarak uygulamıyorum ama günde 3 öğün dolu dolu yiyeceksiniz işte :) birde gittim eczaneye bana kilo aldırıcı ilaç verin dedim :KK70: bir şurup verdiler bana aslında sakinleştiriciymiş ama iştahıda açıyormuş. bununda çok etkisi olduğunu düşünüyorum! şurubun adı PRAKTEN bundanda hergün 2kere falan alıyorum. birde doktor önerisi üzerine tabi-prozac kullanıyorum. gerçi bu ilacın zayıflattığı yazıyor internette bilmiyorum. tabiki bunları yaparken sürekli yedim günde 3 öğün kesin yiyorum yemediğim zaman kilo vericem diye korkuyorum :KK70: ve sürekli yediğim şeylerin sayısını artırıyorum örneğin 1 tabak yerken 2, 2yken 3... sadece ilaçlar size kilo aldırmaz yiyeceksinizde şuan 47 kiloyum ve 36 beden elbiseye zor sığdım geçen gün :) bunları gördükçe mutlu oluyorum ne biliyim ama hedefim 50...55 arası hala uğraşıyorum yani :) balık etli seviyorum. bunları sizinlede paylaşmak istedim. :)

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar bence kilo almak için (ne olduğunu bilmediğiniz) yok kilo aldırıcı ilaçlar falan almayın! illaha bir yan etkisi olur çünkü. ben zayıflığımdan çok şikayetçiydim şuan lise 4. sınıfa gidiyorum bu yaşıma kadar 45 i bile hiç görmemiştim. çok rahatsızlık duyuyordum kendimi beğenemiyordum taytın içine bile bir sürü şey giyiyordum ya hep dua ederdim bu günler geçsin diye ama hiç birşey yapmazdım. :KK70: 40-41-42 arasında gidip geliyordum hep boyumda 156. daha sonra bu senenin başında artık birşeyler yapmaya karar verdim baktım yaş 18 hiçkimse göstermiyorsun diyor ya :KK70: şişmanlara nasıl şişman dedikleri zaman sinirlenirlerse bende çok zayıfsın dedikleri zaman çok kızıyordum! hala daha kızıyorum kilo bnm kompleksim gibi birşey. neyse ilk önce hastaneye gittim dahiliye ye kan tahlili istediler yaptırdım. daha sonra kanımda demir eksikliği(kansızlık) çıktı. demir eksikliğinin neden olduklarına bir bakın internetten ZAYIFLIK KİLO ALAMAMAK. ilk önce demir eksikliği tedavisine başladım hergün alıyorum ilaçları. ha tabi birde diyetisyene gittim doktor bana diyet programı verdi tam olarak uygulamıyorum ama günde 3 öğün dolu dolu yiyeceksiniz işte :) birde gittim eczaneye bana kilo aldırıcı ilaç verin dedim :KK70: bir şurup verdiler bana aslında sakinleştiriciymiş ama iştahıda açıyormuş. bununda çok etkisi olduğunu düşünüyorum! şurubun adı PRAKTEN bundanda hergün 2kere falan alıyorum. birde doktor önerisi üzerine tabi-prozac kullanıyorum. gerçi bu ilacın zayıflattığı yazıyor internette bilmiyorum. tabiki bunları yaparken sürekli yedim günde 3 öğün kesin yiyorum yemediğim zaman kilo vericem diye korkuyorum :KK70: ve sürekli yediğim şeylerin sayısını artırıyorum örneğin 1 tabak yerken 2, 2yken 3... sadece ilaçlar size kilo aldırmaz yiyeceksinizde şuan 47 kiloyum ve 36 beden elbiseye zor sığdım geçen gün :) bunları gördükçe mutlu oluyorum ne biliyim ama hedefim 50...55 arası hala uğraşıyorum yani :) balık etli seviyorum. bunları sizinlede paylaşmak istedim. :)

walla canım bnmde amacım 55 ama yok yani hc istahım yok doktorada qttm hersey normal dedi annamdm.s

Bi de çevrendekiler ay çok zayıfsın çöpsün kurusun yemek yesene diyip diyip durmuyolarmı aha böyle yerde süresim geliyo :KK4: Sanki keyfimizden böyleyiz moralimi hepten bozuyolar

evt ya bnde sınıre oluyorm sankı keyıfımızdn boyleyiz ya bu surubu kulaanan arkadaslar tam olarak kac kılo aldınız ve fiyatı ne kadar yanı doktor tavsıyesı altındamı aldınız:KK1:

Bi de çevrendekiler ay çok zayıfsın çöpsün kurusun yemek yesene diyip diyip durmuyolarmı aha böyle yerde süresim geliyo :KK4: Sanki keyfimizden böyleyiz moralimi hepten bozuyolar

aynen bende bi duvardab diğer duvara fırlatasım geliyorrrrrr :KK52: söyleyenlerinde hiç aynayla arası yok nedense her yer bir yerden fışkırıyor senin gibi olucağıma hiç kilo almamayı tercih ederim diyorum bende :KK56: ama insanı sinir ediyorlar

kızlarrrr ekmek! Ekmek! Ekmek! Günde 2 ekmek yiyin şaka değil karbonhidrat yüklenmesinden kiloya dönüşüyor biraz zorlayın gerçekten olucak:KK34:

Ben fazla yemeğe çalıştığım zaman yutamıyorum titriyorum midem bulanıo bişiler oluo,,:84: püff yaaa bana aynılarını diorlar :63: :KK59:

Ben fazla yemeğe çalıştığım zaman yutamıyorum titriyorum midem bulanıo bişiler oluo,,:84: püff yaaa bana aynılarını diorlar :63: :KK59:

aynı sey bndede oluor canım hmn midem bulanmaya baslıor ama direk cok yemeye baslama günden güne arttr öle faydası olabilir, ben her qece yatmadan önce süt içmeye basladım faydası olur die.)

bende iki haftadır yediğimden daha çok yemeğe başladım önceden günde iki öğün yiyordum şimdi üç öğün mesela gece 12 gibi ya tost yapıyorum ya hazır mantı yada makarna yada sandaviç mutlaka birşeyler yapıyorum üşenmiyorum mantı ve makarnayıda hayatta ekmeksiz yemediğim halde zayıfım yaniii.... henüz tartılmadım bir süre daha buşekilde devam edip sonra tartılcam 45in üstüne çıktıysam kilo almışımdır demek....

Kızlar slm bende prakten kullandım 2 haftada 2 kilo aldım nerdeyse ama sonra çok ağır grip oldum 2 gün yattım aldığım kilolar gitti ama gerçekten çok iştah açıyor kesinlikle tawsiye ederim ama çok fena da uyku yapıyor o yüzden yatmadan bikaç saat önce içerseniz daha iyi fiyatı da çok uygun 5-6 lira flndı yeni aldım sayılır bugün tekrar başladım bakalım benimde acil kiloya ihtiyacım var 48kiloyum ve en az 55olmalıyım başka bildiğiniz yöntemler warsa paylaşın olur mu :)

kızlaaaaarrrr bnde 5-6 kilo almak istiyorum hemde aciiileeen almamm gereekkk.... boyum 1.75 kilom 50. bikaç haftadr zorluyorum yemek yemeğe çalışıorum. bu prakteb gerçekten işe yarıyor mu? doktora gtmeden alsak içsek sakıncası olur mu acaba???:KK53:

zamanında uzun bi süre kullanmıstım gercekten acaip derecede iştah acıyo ağzım hiç boş kalmazdı ama cok uyku yapıyo bütün gün kendime gelemiyodum sürekli uyumak istiyodum o yönden kötü maleseff...

evet uyku yönü çok kötü ben dün gece yatmadan önce içtim ve sabah çok zor uyandım şuanda bile sersem gibiyim ama kilo salmak için değer :))

Açıyor açıyor :)) ama yatmadan bikaç saat önce içmeni tawsiye ederim mesela akşam yemeğinden sonra ve normalde karnım açken yemesem bile geçip gidiyor ama bu şurubu kullanınca mutlaka yemen gerekiyor duramıyorsun yani:)) ben 2 haftada 1.5kilo almıştım bu ilaçla :))

X