1 konudan fazlası :(

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Her paragraf baslarini okudum hep ayni konular tekrar tekrar anlatmissin baya uzzun olmus gorumce konusunu anladim sende ona yap aynisini haddini bildir buna bide iyimi diyorsun. Bi opme muhabbeti vardi onda haklisin kiskanclik degilde bende olsam aynisini soylerim esime kendi kocasini kiskaniyorsa bi zahmet senin kocanida opmesin herkese erkek avcisi gibi bakanlara illet oluyorum (kisi kendinden bilir isi diyorum).
Hah ilte sonunda hak veren oldu konu bu ablacım kendısı kıskanıyor ama benm esımle gayet normal benhıc takmazdım ama duydumkı kıskanclık edıyormus kayınoedernı bıle kıskanıyor baska gelıne el opturme dıye. Bende bu dıyumdan Rahatsız olunca esıme dedım sende yuz verme ne sımarık bı kızmıs dedım herksı elıne almıs xle selamlasma vs dıye kısıtlamalar yaoıyor madem sende yapma bozulsun dedım ama esımde bana hak verınce yenı yenı sorunum kalmadı o konuda. Burayada yazdım daha once esım benı anlamıyordu sızce haksızmıym dıye sordum oyle. Com tesekkur ederım yorum ıcın😻

Hah ilte sonunda hak veren oldu konu bu ablacım kendısı kıskanıyor ama benm esımle gayet normal benhıc takmazdım ama duydumkı kıskanclık edıyormus kayınoedernı bıle kıskanıyor baska gelıne el opturme dıye. Bende bu dıyumdan Rahatsız olunca esıme dedım sende yuz verme ne sımarık bı kızmıs dedım herksı elıne almıs xle selamlasma vs dıye kısıtlamalar yaoıyor madem sende yapma bozulsun dedım ama esımde bana hak verınce yenı yenı sorunum kalmadı o konuda. Burayada yazdım daha once esım benı anlamıyordu sızce haksızmıym dıye sordum oyle. Com tesekkur ederım yorum ıcın😻
anlasmaniza sevindim sonucta sizi kotu gozle goruyor demekki esinizin size destek olmasi gerekiyor mutluluklar diliyorum

Kırıcı olmak istemem ama lütfen biraz dikkat eder misiniz, sürekli harf ve kelime hatası yapıyorsunuz.
Konu başlığını bile yanlış yazmışsınız.
Lütfen ama cidden çok yorucu ve saçma bir hal aldı yorumlarınız.
Biraz dikkat.
Telefon bahanesine sığınacak kadar az değil hatalarınız.
Edebi metin hazırlamıyorsunuz elbette hepimizin var hataları ama bu kadarı fazla.
Çok rahatsız oldum nedense :kızgın:

Ya siz bizim akıl sağlığımızla dalga falan mı geçiyorsunuz? Allah kocana sabir versin.
Ne alaka hıc okuma ya da yorum yapma sılahmı dayadım. Yorum yapan yapıyor akıl saglıgıyla daşga gecılecej bı konu olmadıgını anlıyorlarkı yorum yapıyolar. Öyle delı gıbı bır kıskanclık gecimsizlık vs yok evlılıgımde allahım neyınb sabrını versın ki esıme? Konuyu okumamıssın madem e cık ozaman yorum yetıstırmej zorunda degıldın sırf rencıde edeyım dıye bilmis bilmis yorum yapma ya. Bak cogu mesajı begenmısım ve hatta ızlıyorum sahısları nıye ınsan gıbı yorum yapıp gıttıler. Konumda sadexe bazı konularda haksızlık payımı ogrenme ıstedım. Normalde az konusrken burası yuzyuze olmadıfı ıcın dokuleyım dedım.uzunluguyla tatlı tatlı sikayet edeblerı bıle begendım. Ama sız kırıxı olmus😩😘

Birinci konu görümce hakkında haksızsın bence söyledikleri gayet espirili ve kırıcı olmayan seyler.

İkinci konuda eşini değil kızı uyar ki belki de o kız kocasına elini uzatma demedi kocası anlayışlı bir insan kendisi uzatmadi

Bebek konusu daha çok yeni 2 ay nedir ki yani.
Yumurtlama takvimi acılı bir şey değil telefonuna uygulama indiriyorsun hamilelik ihtimali yüksek olan günlerini degerlendiriyorsun adet gününe göre

Genel yoruma gelince de fazla naz aşık usandirir çocuk gibi herşeye küsüp durmussunuz hemde günlerce bu da çok saçma.

Birinci konu görümce hakkında haksızsın bence söyledikleri gayet espirili ve kırıcı olmayan seyler.

İkinci konuda eşini değil kızı uyar ki belki de o kız kocasına elini uzatma demedi kocası anlayışlı bir insan kendisi uzatmadi

Bebek konusu daha çok yeni 2 ay nedir ki yani.
Yumurtlama takvimi acılı bir şey değil telefonuna uygulama indiriyorsun hamilelik ihtimali yüksek olan günlerini degerlendiriyorsun adet gününe göre

Genel yoruma gelince de fazla naz aşık usandirir çocuk gibi herşeye küsüp durmussunuz hemde günlerce bu da çok saçma.
Yok kız kıskancık edıyornus xle slamlasma vs dıye neyse okadr yorhm uzefıne ben o konuyu kpattım görumcede sureklı fızıgımı konus konusa bende takar oldum demekkı gozle gorulur bı kusur varkı kadın sureklı fızıgmi ortaya atıyor diye dusndum ama esım boyle sevıyor neysekı. Dedım gectım. Yumurtlama ıcın takvım demıyorum hanı hastanelerde yumurtlama takıbı yapılıyormus yumurta catlatma vs onu sordum bikaç kürde duydum catşatmak ıcın amayumurtamın nezaman catladıgını anlamıyormkı o yuzden doktor a takıbmı yaptıraym dedım ondanda korkuyorum ıste😊 yok nodmalde esımıuzmem sıkmam kskanmam ama boyle tarıtsacak yermı arıyorum artk bilmşyorm. Tesekkur ederım yorm ıcın

Yarısını okudum sanmistim,az kalmıştır diyerek.ekrani aşağı kaydirdim üç gündür kaydiriyorum yazı hala bitmedi. Derdini okuyup derman olanlara selam olsun.
Aynı şeyi yaşadım okudum okudum bitti sandım, sayfayı bir kaydırdım ciltlik muhabbet. İki paragraftan sonrası yok bende. 😂😂

Ona göre yorum yapacak olursam kendinize dert arıyor ve herşeyi sorun haline getiriyorsunuz

Yok kız kıskancık edıyornus xle slamlasma vs dıye neyse okadr yorhm uzefıne ben o konuyu kpattım görumcede sureklı fızıgımı konus konusa bende takar oldum demekkı gozle gorulur bı kusur varkı kadın sureklı fızıgmi ortaya atıyor diye dusndum ama esım boyle sevıyor neysekı. Dedım gectım. Yumurtlama ıcın takvım demıyorum hanı hastanelerde yumurtlama takıbı yapılıyormus yumurta catlatma vs onu sordum bikaç kürde duydum catşatmak ıcın amayumurtamın nezaman catladıgını anlamıyormkı o yuzden doktor a takıbmı yaptıraym dedım ondanda korkuyorum ıste😊 yok nodmalde esımıuzmem sıkmam kskanmam ama boyle tarıtsacak yermı arıyorum artk bilmşyorm. Tesekkur ederım yorm ıcın

Rica ediyorum. Yumurtlamayı eczanede ovulasyon testi satılıyor onu araştırın derim. Bende 48 kiloyum ve çok da mutluyum boşver takma kedi ulaşamadığı cigere mundar dermiş 😜

Ne bıleyım gulerek soyluyor dıye mssla kız ıyıce kaybolmussun hıcbıseyın kalkmamıs dıyor gulerek sonra kılo al canm bunyen zayıflar bak vs dıyor bende bısey demıyorum ama takıyorum sonradan kendımce. Esıme zaten bu konuda ne dıyeblrm kı adam Kdınca muhabbetler dıye takılmıyor bazen dıymıyor bıle. Dıger konuda Laf yetıstırıyorm oda olması gerek. Baskada sorunmz yok
İyi de imali imali gülüş atiyor dedin tv ye bakip.Bendeki sende olsa tasiyamazsin faln boyle seyler demesi cok sinir bozucu.Herkesink fizigi farklidir.Resmen eziyor.Saygini bozmadan sende karsilik ver bnce sonucta senin de moralin bozuluyor

İyi de imali imali gülüş atiyor dedin tv ye bakip.Bendeki sende olsa tasiyamazsin faln boyle seyler demesi cok sinir bozucu.Herkesink fizigi farklidir.Resmen eziyor.Saygini bozmadan sende karsilik ver bnce sonucta senin de moralin bozuluyor
Valla bıdaha olursa büyük falan dıbelmıcem zaten sırf esımle aralaru bozulmasın ailede hzursuzlyk cıkmasın dıye gulup gecıyorum gecende bırınden bahsedıyor sımdı ben arada bebek planlarımdan falan bahesıdyorum 2 3 aydır ugrasıyorum dıye bırınden bahsedıyordu dedkı "işte bı kadın var onunda yılalrca hic cocugu olmuyormus doktora kontrole gıtmıs bı bakmız hamıleymıs" dedı. Onunda derken benım cocugum olmuyor durumu yok daha 7 aylıgız 2 aydır denıyorum sadece drdım. Yok kız senke alaksı yok o kadınn aılesınde bebek yapamama sorunu var o yuzfen onunda dedım dedi orda tepkimi gorunce zaten bodaha oyle ornekler vs vermez oldu. Dedıgım gıbı evımın ihtşYclarını karsılar ne bıleym kıslık dondurucu seyler vs olur ya onları yapar bana ben pek bılmem dıye. Alısvrrıs yapar kendısıne ne alırsa bNada alır beb kızlarıbı cok sevıyorum mesela kızları benı sevıyor bana surprızler yaparlar bısey alırkeb yaparken bana sorar sence alsammı vs diye oblar tayın oalcaklar umarım guzel bı yer gelır sızde oraya tayıb ısteyin tek kalmayalım vs der ne bıleym elektronık bı eksıgım vs olunca hemeb alır aslında gercekten cok iyi esımle tartısırsam benı destekler bana hak verır o kız senn ıcın ısını bırakıp aılesını bırakıp ta buraya yrrlesıyor ne olursa olsun bu kadına saygı duyacaksın ona burayı zehır etme vs dıye esıme kızar bigun esımle tartısmıstım ama buyuk konu degıldı bende cok mutsuzfum ogun. Dha oncedende nevsehıre gıtmek ıstıyorum gormek ıstıyorm dıye muhabettımız olmustu. O tartıstıgmz gunde memelekte gıdıcektık onlarda bızdeydı Sırf ben ıstıyorum dıye nevsehırde esıyle bırlıkte tatıl ayarladı 2 gunlukte olsa gıdelım sana degısıklık olsun dedı.ve kebdısı 3 defa oraya gıttıhu hlde bebçn mutlu olayım dıye esıyle otel ayarlayıp gittik ama hıc yanyana taklmadık o cocukları bızı cok sever syreklı pesımızdeler ama rahatsız etmesın pesımıze dusmesınler dıye ayrı takldılR bızde ayrı takldık coj iyi gekmıstı. ama bazende boyle fızıgımden vurup durur. Kı ben ona kalcam keske senbkı kadr genıs olsa erkejler genelde genıs klcalı severler cok sanslısın vs derdım oyle oyle egosunu sisirdim galiba. Anlayamıyorum bazen saka yapıyor dıye cıddıye almıyom ama aynaya vakınca hakkatey hıc kadınsı durmuyorum dıyorm

bu kadar uzun yazmissiniz bi kisimdan sonra okumadim ama bence buluttan nem kapiyorsunuz yani bi insan bu kadar cok seyi kafasina
nasil takar hayret ettim salin biraz kendinizi etrafiniz icin bu kadar tetikte olmayin koyvermeyi deneyin
esinizle bosuna gerilmeyin diger insanlar icin gorumcenize de deyin ki beni begenen begenmis daha ne konusuyon hanim teyze🤪

1) squat yap protein ağırlıklı beslen
2) sende tokalaş ne olacak tokalaşmaktan
3)ha diyince bebek olmaz Allah ne zaman nasip ettiyse o zaman olur öss sınavına girmeyeceksin ne bu stres.

valla o kadar karışık yazmışsın ki seçebildiğim sorunlarına cevap verdim.

Yaşınız küçük muhtemel 18-22 aralığında yanılıyor muyum yarıya kadar okudum bi bakayım dedim ne kadar devam ediyor diye aman Allahım o ne kitabımı açıp roman okuyayım daha iyi okuduğum kadarını yorumlayim daha okuyamıcam kusura bakma içime fenalık geldi
1. Görümceniz sürekli kilonuzdan dem vuruyor diyemediniz mi abla ben şuan bir çok ünlü ünsüz insanın ermek için aylarca yaptığı diyetlerinin kilosundayım sıfır bedenim ve gurur duyuyorum dediğinizde bir daha ağzını açamazdı siz sustukça anladı ki siz de bu kilodan memnun değilsiniz geldi gitti dalga geçti vücudunuzla barışık olun ve kimseye laf etmesine müsaade etmeyin.
2. O bayan belli ki eşine sıkı sıkı tembihlemiş bayanlarla tokalaşmayacaksın diye eşine diyemedin mi tokalaşmak yok yahut o bayanı hazetmediyseniz o kişiyle çok fazla muhatap olmak veya tokalaşmak yok deseydiniz mevzu çoktan bitmişti. Ben bu tarz davranışlarını beğenmediğim bir insan olduğu zamana eşimi uyarıyorum isterse dediğimden dışarı çıksın o kadar netim.
3. Yok siz nişanlıyken yalnız niye gidiyormuşsunuz falan kvdenizin bu iyiliğini hiç bir zaman unutmayın güzel susturmuş hatunu bir dahakine hiç cevap verme onu durmuyormuş gibi davran bir daha da yanaşmaz rahat ol.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X