10 yil onceki iliski

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Adamı kışkırtıp, kışkırtıp , sonra neden böyle yaptı ki denmez ama.

Gülüp geçeceğiniz olay için niye bu kadar üstüne gidiyorsunuz. Asla size inanmıyorum.
Bana gelse dese 10 yil once boyle biri mi vardi neden hic soylemedin diye ben de derdim ki uzgunum anlatmamisim evet boyle boyle biri olmustu derim. Ee gecmis 10 sene unutuyo insan der gecerim. Esim face i me mi girdin? Kim ya kim nereye post atmis filan diye hircinlasinca sasirdim ve uzerine gittim.

Ya benim kadinla ne isim olur esim konussun anlatsin diye esimin uzerine gittim yalnizca. Ilk tepkisi anormal geldi. Dedim bi derdi var heralde. Kadina kotu bisey demedim

tamam işte hızınızı alamamışsınız.
neyse bence çok abartmışsınız muhtemelen böyle saçma birşeyle itham edilsem bende eşiniz gibi çıldırırdım.

Ay niye anlatsın ya? Oturup eski ilişkilerini dinlemekten keyif mi alıyorsunuz? Hadi birbirimize eski sevgililerimizi anlatalım mı diyorsunuz? Yazlıkta birkaç kez takılmışlardır hatırlamıyordur bile. İlla yeniye eski anlatılacaksa uzun sürmüş ya da etkisi büyük olmuş olanların lafı geçer belki. Bir de 10 koca yıl geçmiş anlatsa tuhaf olur.
Mum ışığında romantik romantik eski sevgilileri konuşuyorlarmış 😂

Selamlar hanımlar, 5 yıllık sevgilik sonrası çok severek evlendim eşimle. 2 yıllık evliyiz. Bu zamana kadar eşimle tartışmalarımız asla kıskanclık yada ucuncu bir kisi icin olmadi. Kendisine bu anlamda sonsuz guvendim. Oyle cok sik tartismayiz da zaten.
2 gun once face de gezinirken esimin yazliginin oldugu etiketli resimlere filan bakiyordum. Birden 10 yil once yazligin ordan bi kizla iliskisi var postu gordum. Arastirip baktim kiz evli 2 cocugu var. post yalnizca onun profilinde gorunuyor esimde yok. 1 post iliskisi var yazmis kiz 2. Post birlikte yer etiketi filan.
Sok oldum cunku gecmis iliskilerimizi anlatmistik bana boyle birinden hic bahsetmedi. Kendisi is icin 3 haftaligina fransada bu yuzden hemen arayip sordum. Once hatirlamadi sonra onun hesabindan girdigimi zannedip hircinlasti. Tabii ben attim ekran fotolarini evet 10 yil oncenin olayi ama hic bahsetmedi. Sonra arkadas grubunun aralarini yapmaya calistigini 4 kez gorustugunu ama elini bile tutmadim bir sevgililik olmadi dedi.
Ben inanilmaz bozuldum daha once bahsetmemesine soguk davrandim. Sabah oldu hala tavirliydim. Baktim esim face ini de kapatmis. Kizin hakkinda biseyler yazdim tarzin boylemiymis filan diye esimin uzerine gittim. Facenin sifresini atmis al bak diye bakmadim. Giderek daha da hircinlasti son model iPhone telini firlatti parcaladi.
Yani ben el ele bile tutusmadan iliskisi var yapma durumuna inanmadim ve bu zamana kadar bahsetmedi diye uzerine gittim.
Sonra aksam telefon acti ozur diledi kapatalim lutfen ben seni sevdim seninle evlendim dedi. Islerim cok yogun uzerime gelince sacmaladim ozur dilerim dedi. Bir de sabahina cicek gondermis.
Esim normalde hic asiri sinirlenmez sabirlidir is stresinden mi firlatti kirdi telefonunu yoksa sakladigi biseyler mi var? Boyle asiri tepki vermese gulup gecicem 10 yil oncesi ama yaptiklari hic normal esimin yapicagi seyler degil.
Eşini sen tanıyorsun biz değil o yüzden bizden fikir alma yanlış yönlenebilirsin

Hayır adamı sinirlendirip telefonunu kırdırmışsınız.. Şimdi de bu niye sinirlenip telefonunu kırdı kesin bişey var bu nasıl bir şüpheciliktir.😏
Yani ben de anlamadim ama basit bisey olsa niye telefonu kirsin bu adam.

Karpuz kabuğunu düşürmüşsün tebrikler. Ne olacak biliyor musun? Eşin ilk fırsatta bu kız kimdi acaba şimdi nasıl ne durumda diye bakacak. 10 yıl olmuş. O zaman 10 yaşında olanlar şimdi askere gitti gerek yok yani. Kaos mu seviyorsunuz anlamıyorum ki.

Bana gelse dese 10 yil once boyle biri mi vardi neden hic soylemedin diye ben de derdim ki uzgunum anlatmamisim evet boyle boyle biri olmustu derim. Ee gecmis 10 sene unutuyo insan der gecerim. Esim face i me mi girdin? Kim ya kim nereye post atmis filan diye hircinlasinca sasirdim ve uzerine gittim.
Evet herkes sizin gibi davranmalı çünkü tek doğru o😅

Eşini sen tanıyorsun biz değil o yüzden bizden fikir alma yanlış yönlenebilirsin
Hic telefonuna bakmadim sosyal medyasini karistirmadim hic suphe duymadim daha once guveniyorum normalde. Ama ilk tepkisi cok sacma face i memi girdin kim post atmis filan yani cok yukseldi aniden

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X