10 yil onceki iliski

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Karpuz kabuğu düştü şimdi aklıma ya yoksa🤔
Evdeki tüm teknolojik aletleri toplayıp hani sen 3 sene önce bir bahar sabahı…diye sormaya gideceğim şimdi😃
Aman aman böyle bir şeye sebeb olmak istemem 😁

3 sene değil de ilk okulda hangi kızların saçını çekmiş onu bir araştır bence o çok önemli 🤣🤣

Adamı beklemediği yerden vurmuşsunuz çünkü :KK53:

Herkesin kafasında belirli kırmızı çizgiler var ya işte onlardan birine basmışsınız. Neyi yanlış yaptığınızı biliyorsunuz zaten sakın tekrar etmeyin o yüzden.

Mesela ben yalan söylemekten nefret ederdim eskiden. O yüzden biri bana yalan söylediğimi ima ederse deliriyordum. Ulan dürüst olmak için o kadar çaba gösteriyoz bide yalancı çıkıyoz diye çıldırıyodum.

Neyseki hayat beni de yalancı bi şerefsiz yaptı da kırmızı çizgilerimden biri daha silinip gitti :KK14:
Yalan konusunda ben de cok takintiliyim. O kadar dikkat ederim ki bu beni de yoruyo bazen. Yalanci olmayin tabii ama takintili olmaktan iyidir 😅

Selamlar hanımlar, 5 yıllık sevgilik sonrası çok severek evlendim eşimle. 2 yıllık evliyiz. Bu zamana kadar eşimle tartışmalarımız asla kıskanclık yada ucuncu bir kisi icin olmadi. Kendisine bu anlamda sonsuz guvendim. Oyle cok sik tartismayiz da zaten.
2 gun once face de gezinirken esimin yazliginin oldugu etiketli resimlere filan bakiyordum. Birden 10 yil once yazligin ordan bi kizla iliskisi var postu gordum. Arastirip baktim kiz evli 2 cocugu var. post yalnizca onun profilinde gorunuyor esimde yok. 1 post iliskisi var yazmis kiz 2. Post birlikte yer etiketi filan.
Sok oldum cunku gecmis iliskilerimizi anlatmistik bana boyle birinden hic bahsetmedi. Kendisi is icin 3 haftaligina fransada bu yuzden hemen arayip sordum. Once hatirlamadi sonra onun hesabindan girdigimi zannedip hircinlasti. Tabii ben attim ekran fotolarini evet 10 yil oncenin olayi ama hic bahsetmedi. Sonra arkadas grubunun aralarini yapmaya calistigini 4 kez gorustugunu ama elini bile tutmadim bir sevgililik olmadi dedi.
Ben inanilmaz bozuldum daha once bahsetmemesine soguk davrandim. Sabah oldu hala tavirliydim. Baktim esim face ini de kapatmis. Kizin hakkinda biseyler yazdim tarzin boylemiymis filan diye esimin uzerine gittim. Facenin sifresini atmis al bak diye bakmadim. Giderek daha da hircinlasti son model iPhone telini firlatti parcaladi.
Yani ben el ele bile tutusmadan iliskisi var yapma durumuna inanmadim ve bu zamana kadar bahsetmedi diye uzerine gittim.
Sonra aksam telefon acti ozur diledi kapatalim lutfen ben seni sevdim seninle evlendim dedi. Islerim cok yogun uzerime gelince sacmaladim ozur dilerim dedi. Bir de sabahina cicek gondermis.
Esim normalde hic asiri sinirlenmez sabirlidir is stresinden mi firlatti kirdi telefonunu yoksa sakladigi biseyler mi var? Boyle asiri tepki vermese gulup gecicem 10 yil oncesi ama yaptiklari hic normal esimin yapicagi seyler degil.
10 yıl öncesine mi gittiniz gerçekten yoksa çiçek aldırmak için mi yaptınız bunca tatavayı? :KK70:

10 yıl önce atılmış bir gönderi tesadüfen görülür mü gerçekten? Ciddi soruyorum, aramadan, didiklemeden 10 yıl önceki bişeyin tesadüfen karşımıza çıkması mümkün mü?
Yani cidden tesaduf ben arama kismina esimin bi akrabasini yazdim o kizin adi esimin gorustugu kizin adi soydi ise esimle ayni. O sirada postta kizin adi soyadi esimin adi soyadi olmasindan post onume cikti.

Düşünsenize annesine gidiyorlar kayinvalide fotograf albümünü açıyor kocası 5 yaşında bir dogum gunu pastası var yanındada kız arkadaşı pasta üflüyor zillikedi oradan sinirlenip bu kız kim bana neden bahsedilmedi diye olay çıkarıyor filan 😀😀😀 10 senelik olayla ne isin var bacım senin la havle

10 sene onceki ilişkimi eşimin bilmemesi şuan evlilikte neyi etkiler diye dusundummm dusundumm bulamadim. Yani eşinizin hayatinda olmadiginiz bir donemdeki birini bilmemeniz size ne dusunduruyor da sinirleniyorsunuz onu anlamaya calisiyorum. 🙄🙄
Ben yalnizca kim bu dedim ama esim face i memi girdin? Kim post atmis kim mesaj atmis aldi yurudu gitti. Onun tepkileri beni kuskulandirdi uzerine gittim cildirdi yani mesele posttan cok esimin sorunca verdigi tepkiler oldu telefonu firlaticak kadar ne yani ben bi anlam veremedim

Ben yalnizca kim bu dedim ama esim face i memi girdin? Kim post atmis kim mesaj atmis aldi yurudu gitti. Onun tepkileri beni kuskulandirdi uzerine gittim cildirdi yani mesele posttan cok esimin sorunca verdigi tepkiler oldu telefonu firlaticak kadar ne yani ben bi anlam veremedim

10 seneki mevzu için bu kim diye taa uzaktayken aransam ben de sinir olurum, kim olmaz bilmiyorum.
Siz boyle şeyleri normal gordugunuz için size yapilsa sinirlenmeyebilirsiniz ama insanlar sinirlenir yani. Boyutu fazla o ayri.
Sinirlendi diye de altinda bir şey aranacak konu değil bu.

Kizin hakkinda biseyler yazdim tarzin boylemiymis filan diye esimin uzerine gittim. Facenin sifresini atmis al bak diye bakmadim. Giderek daha da hircinlasti son model iPhone telini firlatti parcaladi.

Ya benim kadinla ne isim olur esim konussun anlatsin diye esimin uzerine gittim yalnizca. Ilk tepkisi anormal geldi. Dedim bi derdi var heralde. Kadina kotu bisey demedim

Kadınla işiniz yoksa: 10 yıl önceden kalmış bir etikete bakarak, neden eşinize kızın hakkında birşeyler yazdınız; tarzın böyle miymiş vb dediniz ?

Eşiniz telefonunu sizinle görüntülü konuşma yaparken mi kırdı ? Eşiniz bir daha ki sefere bu kadar saçma bir soru için telefonunu kırmak yerine ; telefon görüşmesini sonlandırmayı akıl eder umarım.

Konunuzda, bu sorgulamayı yapan taraf kocanız olsa; adama türlü psikolojik teşhisler konmuştu şimdiye kadar.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X