10 yil onceki iliski

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hic telefonuna bakmadim sosyal medyasini karistirmadim hic suphe duymadim daha once guveniyorum normalde. Ama ilk tepkisi cok sacma face i memi girdin kim post atmis filan yani cok yukseldi aniden
Eşiniz uzakta. Napsin bir şey oldu sanmıştır. Telaş etmistir. Yani yaninizda olup konuşamıyor bir de tarzın bu muymus diye kiskirtmak niye? Sinirlenip her şeyi itiraf mi edecekti. Tarzı sizmissiniz ki sizinle evlenmiş.

Sanırım başta bi iletişim problemi olmuş. Sizi rahatsız eden o aslında. Eşiniz gizli gizli hesaplarına girip onu kontrol ettiğinizi düşünerek konuşmaya başladığı için hırçınlaşması normal geldi bana. Adamın anladığı açıdan bakarsak kaç yıllık eşi durduk yere 10 sene öncesine kadar gitmiş sosyal medya hesabına gizlice girip. Tesadüfen gördüğünüzü anlamadığı için sinirlenmiş.

İkinizin tepkisi de abartılı olmuş ama konu kapanmış artık. Üstüne düşünmenizi gerektirecek bir şey yok yanlış anlaşılma sadece.

Empati yaptim ben hircinlasmazdim demek istedim. Esimin hircinlasmasina saskinim . Komik bir cikarim olmus oldukca sig.. kimse tek dogru bu demedi 🙃
Sürekli böyle yapmasına şaşırdım diyen sizsiniz. Ben olsam şöyle yapardım diyen sizsiniz.
Şöyle yapsaydı diyen sizsiniz.
Yani eşinizden tek bir davranış bekleyen sizsiniz.
Bence bana söylediğiniz hakareti konunun başından beri kendinize yakıştıran sizsiniz.

Ömür törpüsüsün ya, Allah kocana sabır versin. 10 sene önceki önemsiz bişey için adamı darlamak nedir bir de buna bozulmak? Özgüvensiz hareketler bunlar. Çok çok önemsiz ise anlatma gereği duymamış olabilir şimdi ben geçmişimi anlatacak olsam birine, önemsiz şeyleri ben de anlatmam.

Sanırım başta bi iletişim problemi olmuş. Sizi rahatsız eden o aslında. Eşiniz gizli gizli hesaplarına girip onu kontrol ettiğinizi düşünerek konuşmaya başladığı için hırçınlaşması normal geldi bana. Adamın anladığı açıdan bakarsak kaç yıllık eşi durduk yere 10 sene öncesine kadar gitmiş sosyal medya hesabına gizlice girip. Tesadüfen gördüğünüzü anlamadığı için sinirlenmiş.

İkinizin tepkisi de abartılı olmuş ama konu kapanmış artık. Üstüne düşünmenizi gerektirecek bir şey yok yanlış anlaşılma sadece.
10 yıl önce atılmış bir gönderi tesadüfen görülür mü gerçekten? Ciddi soruyorum, aramadan, didiklemeden 10 yıl önceki bişeyin tesadüfen karşımıza çıkması mümkün mü?

Adamın öfke sorunu olmaması için evliya olması gerek bence 🙄
Zavallı bir de özür dilemiş çiçek falan göndermiş.
Eşim bir gün işyerime çiçek yollamıştı.
Kadınlar önce özel bir gün mü dedi yoo dedim.
Sonra ne yanlış yaptı sana dediler😅
O da yok öylesine içinden gelmiş dedim.
Yani çiçeği bile özür aracı sanan çoğu kadın olan insan grubu var.:KK43:
Artık dedim özel günde bile çiçek yollama bana😅
Olan telefona olmuş yazık.
Ben telime gözüm gibi bakıyorum kıymetlimisss

Adamın tepkisi abartılı mı? Konu sahibinin yaptığını bir erkek yapsa psikolojik şiddet derdik. 10 yıl önceki sevgili kimseyi ilgilendirmez. Nasıl bizlerin geçmişini didik didik eden erkeklerin yobaz ve baskıcı olduğunu düşünüyorsak aynısı bu konu için de geçerli. Eşi açıklama yapmasına rağmen konu sahibi ısrar ediyor. İnanmıyorum 2-3 kez görüştüklerine diyor. Adam nasıl ispatlasın? Bu durum insana kafayı yedirtir ve çok gurur kırıcı. Neyi ima etmeye çalışıyor?

Icimi rahatlattiniz. Ben ayrintiya cok takilirim ilk tepki dusuncesi beni korkuttu haklisiniz belki de yanyana olsak cok daha kolay olurdu bizim icin.

Zavallı bir de özür dilemiş çiçek falan göndermiş.
Eşim bir gün işyerime çiçek yollamıştı.
Kadınlar önce özel bir gün mü dedi yoo dedim.
Sonra ne yanlış yaptı sana dediler😅
O da yok öylesine içinden gelmiş dedim.
Artık dedim özel günde bile çiçek yollama bana😅
Olan telefona olmuş yazık.
Ben telime gözüm gibi bakıyorum kıymetlimisss
Ay ben dün cebimden havuza doğru düşürdüm telefonu aklım çıktı 😂 allahtan kenarda kaldı azıcık ıslandı sadece. Fakirsek demek 😂

Selamlar hanımlar, 5 yıllık sevgilik sonrası çok severek evlendim eşimle. 2 yıllık evliyiz. Bu zamana kadar eşimle tartışmalarımız asla kıskanclık yada ucuncu bir kisi icin olmadi. Kendisine bu anlamda sonsuz guvendim. Oyle cok sik tartismayiz da zaten.
2 gun once face de gezinirken esimin yazliginin oldugu etiketli resimlere filan bakiyordum. Birden 10 yil once yazligin ordan bi kizla iliskisi var postu gordum. Arastirip baktim kiz evli 2 cocugu var. post yalnizca onun profilinde gorunuyor esimde yok. 1 post iliskisi var yazmis kiz 2. Post birlikte yer etiketi filan.
Sok oldum cunku gecmis iliskilerimizi anlatmistik bana boyle birinden hic bahsetmedi. Kendisi is icin 3 haftaligina fransada bu yuzden hemen arayip sordum. Once hatirlamadi sonra onun hesabindan girdigimi zannedip hircinlasti. Tabii ben attim ekran fotolarini evet 10 yil oncenin olayi ama hic bahsetmedi. Sonra arkadas grubunun aralarini yapmaya calistigini 4 kez gorustugunu ama elini bile tutmadim bir sevgililik olmadi dedi.
Ben inanilmaz bozuldum daha once bahsetmemesine soguk davrandim. Sabah oldu hala tavirliydim. Baktim esim face ini de kapatmis. Kizin hakkinda biseyler yazdim tarzin boylemiymis filan diye esimin uzerine gittim. Facenin sifresini atmis al bak diye bakmadim. Giderek daha da hircinlasti son model iPhone telini firlatti parcaladi.
Yani ben el ele bile tutusmadan iliskisi var yapma durumuna inanmadim ve bu zamana kadar bahsetmedi diye uzerine gittim.
Sonra aksam telefon acti ozur diledi kapatalim lutfen ben seni sevdim seninle evlendim dedi. Islerim cok yogun uzerime gelince sacmaladim ozur dilerim dedi. Bir de sabahina cicek gondermis.
Esim normalde hic asiri sinirlenmez sabirlidir is stresinden mi firlatti kirdi telefonunu yoksa sakladigi biseyler mi var? Boyle asiri tepki vermese gulup gecicem 10 yil oncesi ama yaptiklari hic normal esimin yapicagi seyler degil.
Eşinizle yüz göz oluyorsunuz farkinda değilsiniz. Bugün telefon parçalayan yarın kafanızı kırar.

Ay ben dün cebimden havuza doğru düşürdüm telefonu aklım çıktı 😂 allahtan kenarda kaldı azıcık ıslandı sadece. Fakirsek demek 😂
Fakiriz olabiliriz doğru ama biri böyle darlasa biz de atarız elimizdekini yere belki o an.
Umarım elimizde değerli bir şey olmaz.
Sonra hak edene hak ettiği gibi davrandım diye sevineceğime telefonum gitt şimdi uğraş dur diye üzülürüm

10 yıl önce atılmış bir gönderi tesadüfen görülür mü gerçekten? Ciddi soruyorum, aramadan, didiklemeden 10 yıl önceki bişeyin tesadüfen karşımıza çıkması mümkün mü?
Konu sahibinin anlattığına göre etiketli postlara bakarken tesadüfen denk geliyor. O yüzden öyle dedim.

Adamın tepkisi abartılı mı? Konu sahibinin yaptığını bir erkek yapsa psikolojik şiddet derdik. 10 yıl önceki sevgili kimseyi ilgilendirmez. Nasıl bizlerin geçmişini didik didik eden erkeklerin yobaz ve baskıcı olduğunu düşünüyorsak aynısı bu konu için de geçerli. Eşi açıklama yapmasına rağmen konu sahibi ısrar ediyor. İnanmıyorum 2-3 kez görüştüklerine diyor. Adam nasıl ispatlasın? Bu durum insana kafayı yedirtir ve çok gurur kırıcı. Neyi ima etmeye çalışıyor?
Adamın tepkisi abartılı çünkü son model telefonunu kırmış. Son model deyince aklıma gelen telefon çok pahalı ve ben de fakirim o yüzden bence abartılı tepki :KK53:

Ay aynı mesaja üç alıntı bildirimi birden geldi beni de linçlemeyin konu sahibiyle birlikte araya kaynadım :KK70:

Evet ilkkez ofke patlamasini gordum 7 yildir bu sasirtti. Bana karsi cok naziktir normalde hic beklemezdin ondan bunu
Adamı beklemediği yerden vurmuşsunuz çünkü :KK53:

Herkesin kafasında belirli kırmızı çizgiler var ya işte onlardan birine basmışsınız. Neyi yanlış yaptığınızı biliyorsunuz zaten sakın tekrar etmeyin o yüzden.

Mesela ben yalan söylemekten nefret ederdim eskiden. O yüzden biri bana yalan söylediğimi ima ederse deliriyordum. Ulan dürüst olmak için o kadar çaba gösteriyoz bide yalancı çıkıyoz diye çıldırıyodum.

Neyseki hayat beni de yalancı bi şerefsiz yaptı da kırmızı çizgilerimden biri daha silinip gitti :KK14:

Sadece şunu soyluyecegim
Eşiniz siz yokken vardı yaşıyordu her yaşadığı güzel ve kötü anı bilmek zorunda degilsiniz
ÖNEMLİ olan sizinle olduktan sonraki hayat

Yanlış anlamayın bu kişisel fikrim ama eski ilişkilerimi eşime anlatmak çok itici geliyo bana, aynı şekildede eşimin eski ilişkilerini bana anlatması yada 4 kızla çıktım cart curt muhabbeti çok itici geliyo bana.

Sadece o mu durup dururken çiçek aldı diye aldatıldığını düşünen kadın gurubu da var 😅

Kimbilir içlerinden ne geçirdiler, kimse de demiyorki ya karısını çok seviyor içinden gelmiş çiçek göndermiş 🤦🏻‍♀️

Sadece o mu durup dururken çiçek aldı diye aldatıldığını düşünen kadın gurubu da var 😅

Kimbilir içlerinden ne geçirdiler, kimse de demiyorki ya karısını çok seviyor içinden gelmiş çiçek göndermiş 🤦🏻‍♀️
Karpuz kabuğu düştü şimdi aklıma ya yoksa🤔
Evdeki tüm teknolojik aletleri toplayıp hani sen 3 sene önce bir bahar sabahı…diye sormaya gideceğim şimdi😃

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X