100 metrekare ev

Brüt 115 net 80 M2 evden bildiriyorum,4 kişi gayet güzel yaşıyoruz...Evimin planı çok güzel ve çok kullanışlı,sabah öğle akşam güneş alıyor, ebeveyn banyosu bile var 😊 Salon 25 mutfak 12,banyo 6 metrekare mesela.Sadece koridor ve balkon küçük sayılır.Yinede balkona çamaşır kurutmaliği ile birlikte 2 kişilik masa takımı rahatlıkla sığıyor.

Çok büyük evleri sevmiyorum ben,hem temizliği dert hem de herkes başka bir alemde oluyor.Ve alan fazla olduğu için gereksiz bir eşya kalabalığı oluşuyor.Simdi tüm (gerçekten ihtiyaç duyduğum) eşyalar olması gerektiği yerde ve asla kalabalık yok.

Gerçekten mi ya? Gittiğiniz tüm evler 150 m2 miydi?
Benim de çevremdeki herkes 100 m2 altında oturuyor kendimi fakir hissettim 😀😀😀
Arkadaşım bunun yaşadığın yerle alaykası varmış onu da burda anladım sana nasıl benim Yazdıklarım garip geliyorsa senin yazdıklarında bana garip geliyor ben 100 M2 evi birkaç senedir duymaya başladım 5 odalı müstakil evde büyüdüm şimdi de 175 M2 oturuyorum ama zengin falan değilim yani öyle olsa kirada oturup 100 M2 ev alacak olmazdım

Arkadaşım bunun yaşadığın yerle alaykası varmış onu da burda anladım sana nasıl benim Yazdıklarım garip geliyorsa senin yazdıklarında bana garip geliyor ben 100 M2 evi birkaç senedir duymaya başladım 5 odalı müstakil evde büyüdüm şimdi de 175 M2 oturuyorum ama zengin falan değilim yani öyle olsa kirada oturup 100 M2 ev alacak olmazdım

Yok canım biliyorum şaka yaptım. ☺️

Ama işte büyük şehirde yaşayan insanlar için değişik bir soru. Resmen G.t kadar evlere sığışmaya çalıştığımız için.

Elbette yaşanır 100m2 evde. Ama alışkın değilseniz zorlanabilirsiniz.

X