12 yıllık evlilik ve ihanet

Kendilerince seviyorlarmış, duyuyoruz, bu nasıl saçma bir sevgiyse.. Sevmenin tanımını okuyup önce anlasınlar, ne olduğunu bilmeden her şeye sevgi. Bağırdım sevgi, dövdüm sevgi, aldattım sevgi. Öldürüp çok sevdim diyenler var. Kafa iyi değil belli.

Aşk sevgi saçmalık esas önemli olan karekter

önemli olan karakter dedikleri gib insanlara bilenmeyin boşuna bazen insan ne yazıkki hiç beklemediğinden yiyor bu darbeleri işte

Cok uzuldum.hic ama hic haketmiyorsnz tabiki de bu muameleyi. Dogru karar bosanmak. Bir kere boyle aldatma oldu mu gerisi geliyor.aile icinde en ufak bir problemde artk arayisa giriyor bu kafadaki insanlar.pesin konusmak istemem ama heralde aldatma benm de keskin cizgim oldugundan ben bosanmanin dogru oldugunu dusunuyorm.affetmeden yana degilim

Bunu neresi mutluluk...?! Hayattan kaçış onun ki....

Üzülme bu ömür sana bir kere verildi ve çocuğun yoksa bekleme

Zannetmiyorum baştan beri istediği buydu
Tamam, sorumsuz adamın teki işte.... Hayattan kaçış değil mi sence de bu? Başkasının bu olayı yasadığını düşünerek bak olaya.

Adam bos bos gezmeyi eğlenmeyi hovardalığı kendine yasam felsefesi edinmiş. Bunda mutluluk bulacağını sanıyor.. Birws kendine geldiğinde ben ne yapıyorm diye düşündüğünde hayatın bu kadr saçma yaşamayı kaldırmadığını anladığında kapınızı aşındırmaya başlar. Düzenim, evim, yavrum diye.
.
Valla ne tuhaf bir dönemde yasıyoruz erkekler olmus adete mal.

Allah sonumuzu hayır eylesin.

Pişman olacağını zannetmiyorum bir sene oldu zaten olmasıni da beklemiyorum.Oncrkilerinde pismandi da noldu yine yine yedi aynı b.kuBen kısmen de olsa geçmişi gömdüm o ergeni de.Hayatima daha olgun ne istediğini bilen birilerini aliyorum

Zaten böylelerinin pişmanlığı da yne kendi g.tlerinin tutuşmasından olur.
Önünüze bakmanıza çok sevindim...
Ergen lafı cuk otırmus.
En güzeli, hayattan zevk almasını bilen, olgun.. Bir işin ucundan tutan kendini geliştirmiş ve geliştirmeye değişime açık birileri olsun umarım ki....

İnşallah Allah herkesin karşısına iyi insanlar çıkarsın çok teşekkür ederim güzel dilekleriniz için

Erkeklerin çoğu boyle maalesef ayrılmak istememesinin sebebi evli olunca bir düzenleri var dışarıya karşı bir aile göstermelik dışarıda da kendi istediği gibi macerasini heyecanini yasasin!! Hakkınızda hayırlısı olsun insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…