14 Şubata evliyken yalnız girmek:(

strongwoman0687

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
11 Şubat 2024
170
146
Merhaba arkadaşlar,

iki gün önce konu açmıştım, okuyanlar bilir. eşimle olan çözülmez sorunlarım, boşanamama gibi gibi ... Aslında onunla savaşmayı bırakıp, beni artık sevmediğini kabullendiğimden beri iyiydim. Kendimi işime, çocuklarıma, arkadaşlarıma vermiştim keyfime bakıyordum yani.

Bugün 14 şubat biliyorsunuz, iş arkadaşlarıma gelen çiçekler, hediyeler, instagramda gördüğüm mutluluk pozları beni biraz düşündürdü. Biz de böyle olabilirdik dedim ve hala beklentiye girmiş olduğumu farkettiğim için kendime kızdım. Umarım hiç biriniz benim gibi hissetmez ve bugünü şahane geçirirsiniz, öyle içimi dökmek için yazdım sadece, sevgiler

Merhaba arkadaşlar,

iki gün önce konu açmıştım, okuyanlar bilir. eşimle olan çözülmez sorunlarım, boşanamama gibi gibi ... Aslında onunla savaşmayı bırakıp, beni artık sevmediğini kabullendiğimden beri iyiydim. Kendimi işime, çocuklarıma, arkadaşlarıma vermiştim keyfime bakıyordum yani.

Bugün 14 şubat biliyorsunuz, iş arkadaşlarıma gelen çiçekler, hediyeler, instagramda gördüğüm mutluluk pozları beni biraz düşündürdü. Biz de böyle olabilirdik dedim ve hala beklentiye girmiş olduğumu farkettiğim için kendime kızdım. Umarım hiç biriniz benim gibi hissetmez ve bugünü şahane geçirirsiniz, öyle içimi dökmek için yazdım sadece, sevgiler
Kendi değerinizi bir gün ile neden sınırlandırıyorsunuz?
Seven insan hergün sever, ha 14 Şubat ha 15 Mart.
Sevmeyen yada seviyormuş gibi yapanın kendi de gülleri de çiçekleri de yerin dibine batsın.
Instagramda veya çevrede her gördüğünüze hala inanıyormusunuz gerçekten?

Buradaki arkadaşlar da demiş. Sosyal medyada gördüklerinizin bir de arka tarafı var. Gerçekten mutluluğunu paylaşan insanlar da var sahte rol kesen insanlar da var. Benim arkadaşlarımdan birisi geçen sene erkek arkadaşıyla tartışıp ayrılmıştı. Kız ailenin tek kızı üstüne hemşire kendi parasını kazanan bir kadın. Erkek arkadaşının annesi "Evlilik için kız tarafı çok şey istemesinler" diyerek kız arkadaşıma haber göndermişti. Düşünün daha sevgiliyken erkeğin annesi araya girdi. Bu arada erkek tarafının durumları da gayet iyi, çocukta subaydı ama masraftan kaçmak için sevgiliyken bile karıştılar. Kız ayrılmıştı şimdi tekrar barışıp nişanlanmış. Instagrama pozlar atıyor ama gerçek tarafını biz biliyoruz🤷🏻‍♀️ O pozları yemeyin.

Haklısınız bu yorumlar bile iyi geldi teşekkür ederim yanlış anlamayın onların sevgisi sahte göstermelik vs diye değil kendi değerimin nelere neler için güçlendiğimi hatırlattı. Aslında o duygusallığı aşmıştım iyiydim bir de çöktü üzerime

Isi bi tik ileriye goturup kendisine cicek yollayip baskasi yollamis gibi gostereni de var bu isin. o kadar islemis iclerine nefes almak , su icmek gibi o sacma gunun kutlanmasi .

Benim icin 14 subat gullu cicekli yatak gunu 15 subata gecince hersey yine eskisi gibi olacak
cevrenizdekilere ozenmeyin arka planlari ciddi anlamda igrenc

Yani bugün canim kocam yhaaa en istedigim kulakligi almis bana diye bir hediye kutusu acilisi yaptığım videoyu paylasabilirdim istada.

Ama isin gercegi gittim kendime kulaklik aldim. Faturayida kendisine yolladim saol kanks hediye icin dedim. Ajajaj romantizm deyince de ben.

Cok sey yapma yani anlaminda dedim.

Isi bi tik ileriye goturup kendisine cicek yollayip baskasi yollamis gibi gostereni de var bu isin. o kadar islemis iclerine nefes almak , su icmek gibi o sacma gunun kutlanmasi .

Benim icin 14 subat gullu cicekli yatak gunu 15 subata gecince hersey yine eskisi gibi olacak
cevrenizdekilere ozenmeyin arka planlari ciddi anlamda igrenc
mesele sanırım 14 şubatı kutlamakta değil, benim sevilmemiş olmamı yüzüme çarptı sanki bir kez daha, hayat kadınlar için çok zor ama bizler çok güçlüyüz teşekkür ederim

Buradaki arkadaşlar da demiş. Sosyal medyada gördüklerinizin bir de arka tarafı var. Gerçekten mutluluğunu paylaşan insanlar da var sahte rol kesen insanlar da var. Benim arkadaşlarımdan birisi geçen sene erkek arkadaşıyla tartışıp ayrılmıştı. Kız ailenin tek kızı üstüne hemşire kendi parasını kazanan bir kadın. Erkek arkadaşının annesi "Evlilik için kız tarafı çok şey istemesinler" diyerek kız arkadaşıma haber göndermişti. Düşünün daha sevgiliyken erkeğin annesi araya girdi. Bu arada erkek tarafının durumları da gayet iyi, çocukta subaydı ama masraftan kaçmak için sevgiliyken bile karıştılar. Kız ayrılmıştı şimdi tekrar barışıp nişanlanmış. Instagrama pozlar atıyor ama gerçek tarafını biz biliyoruz🤷🏻‍♀️ O pozları yemeyin.
balık baştan kokar aslında, başı neyse sonuna o yöne doğru gider umarım arkadaşınız bunu tecrübe etmez

Merhaba arkadaşlar,

Yaşınız çok genç. Neden kendinizi sevgisiz bir evliliğe mahkum ediyorsunuz? Sevgililer gününün benim gözümde bir önemi yok. Ama sevmek-sevilmek ve hayatı birlikte yaşamak çok güzel. Herkes gibi siz de hak ediyorsunuz böyle bir hayatı.

mesele sanırım 14 şubatı kutlamakta değil, benim sevilmemiş olmamı yüzüme çarptı sanki bir kez daha, hayat kadınlar için çok zor ama bizler çok güçlüyüz teşekkür ederim
Aman sevgi çiçekle,hediyeyle ölçülmez ki. Evet bunlar olsa iyi olur ama tek başına asla yeterli değil. Benim sevgilim de çiçek sevdiğim için hem buket hem saksı çiçekleri alırdı sonra da buluşmaları ekerdi,son dakika planı çıkardı. Eee ben ne anladım bu işten? İstediği kadar çiçek,hediye alsın sonrasında beni ihmal ediyordu, o yüzden ayrıldım. Şimdi gidip kendime gayet çiçek alıyorum. Bu ay çanta çiçeği ve güzel bir menekşe aldım. Öbür ay deve tabanı alacağım. Ben de istersem bunları sevgilim almış gibi yansıtabilirim. Bu işler bu kadar kolay işte🤷🏻‍♀️ Şu an üzülüyorsunuz ama üzerinden bir 6 ay,1 yıl geçsin rahatlarsınız

Merhaba arkadaşlar,

boş verin takılmayın böyle şeylere benim eşimde almaz hiç bende almam daha doğrusu sevgililer günü çok saçma gelir bana bu gün hediye alsa ne olur almasak ne olur normal günlerde huzurumuz varmı ? o daha önemli :KK200: televizyonda çıkan reklamlara bile kızıyorum insanları özendiriyolar, alan varalamayan var ....

Üst komşusuyla aldatılan arkadaşımda çiçek paylaşmış .

Genelleme yapıp kimseyle polemiğe girmek istemiyorum ama bence böyle günleri sosyal medyada köpürte köpürte paylaşan insanların ilişkileri sıkıntılı oluyor. Sosyal medyayı biraz da ele güne "biz çok mutluyuz ki" mesajı vermek için kullanıyorlar.

Bence boşuna üzülüyorsunuz. Sevgililer günü kutlamak gerçekten bir şey ifade etmiyor çoğunluğa. Yani herkes tarafından ortak kullanılan bir gün ne kadar önemli olabilir ki?
Ben evliyim, sorunum da yok ama kutlamıyoruz senelerdir. Kutlamayı da sevmiyorum açıkçası artık. Tamamen satış arttırma amaçlı bir gün. Normalde 200 lira olan çiçeği 500 tl ye ittirme günü olarak bakıyorum hatta. Hiç öyle ondan bunlara takılıp üzülmeyin.

X