14 Şubata evliyken yalnız girmek:(

Böyle günlere ne kadar çok anlam yüklerseniz o kadar mutsuz olursunuz. Benim için bu tarz günler anlamsız o yüzden de beklenti ve üzüntüye girmiyorum

Beni mutsuz eden hediye çiçek vs değildi ki bu kadar birbirimizi tüketmiş olmamız neticede tek kelime edilmeden yenilen akşam yemekleri, çocukla oynayış ve şu an kızımı uyutuyorum bilmiyorum ne kadar güçlü olsak bile bazen düşebiliyoruz

Sabah eşim bana nasıl bir iyilik yaptımda seninle evlendim diye mesaj atmış,anlamlı güzel birşeyler..
İkimizde çalışıyoruz,eve geldim yemek yaptım,çocukları okuldan aldım,ödevleri yaramazliklari derken eşim geldi,eli boştu,ah iyi yaptın dedim,çiçeğe bugün para vermemişsin dedim gülüştük (normalden fazla fiyat oluyor)
sonra çocukları uyuttuktan sonra yatak sözümüz vardı,fakat uyuyakaldı,uyandırmadım.
Sakin sakin kahvemi içiyorum, Instagrama baktım,defalarca kez ayrıl barış yapan akrabalarının kocalarınin aldığı çiçeklerin fotolarını izledim,muhtemelen çoğu kendi kendine aldı veya kocasının başının etini yedi.
Yani ne gerek var bunlara.
11 yıllık evliyim,güzel bir aile kurduk biz onunla,2 kızımız,gerçekleştirdiğimiz hayallerimiz.
..
Yokluktada varliktadaki beraberliklerimiz..
Neyi ıspatlayacagız ki?
yada ben birşey paylaşmadım diye mutsuz etiketimi yedim acaba:) ah bu sosyal medya

Paylaşmak gösteriştir.Ben nazardan korkup kızımın vs başka mutlu pozlarimizi bile paylaşmıyorum.Boyle şeylere aldanıp bilenmeyin.Bakin Erzincan'da olan olaylara,geçen seneki deprem felaketine vs.Allah yaşatmasın bir daha.Bir anda herşey tepetaklak olabiliyor.Normal ilişkiniz nasıl bilmiyorum ama iyiyse bunlara aldırış etmemelisiniz.İyi değilseniz o zaman çözüme odaklanın.Paylasimlardan çoğu adamın haberi yok,korkusuna,dirdirdan çekindiği için zorunda hissedenler var.

X