15 yıldir unutamamak

Yarım kalan her şey daha akılda kalıyor gerçekten. Şimdi yıllardır uzak oluşundan arkadaşa cazip geliyor. Biraz takılsa yine sıkılacak
Aynen öyle bazen yarım kalan ilişkilerle başarısiz ilişkilerimizi kıyaslar, gözümüzde büyüttükce büyütürüz. İnsanlık hali olabilir,belki devam etseydi umduğunu bulamayacaktı. Ben konu sahibini yadirgamiyorum evlenmesine üzülmüş. Kalkıp adama mesajlar atıp rahatsız etmemiş. İnsanız duygularımız var.

O hep sizin oyuncağınızdı nasıl başkasınının olur diye üzülüyorsunuz. Oyuncağınızı başkası alınca kıymetli olmuş. Ruhsal bir hastalığınız var.

bugun ortak arkadasımın doğum gününden fotolarını gördüm .
unutamamıstım hep aklımdaydı .bir defa daha anladım unutamamısım
Hayır hic aklınızda değildi.Suanki hic sadece kıskançlık.Cunku o evli.Sizinle ilisigi yok ve sizi unuttugu icin kendinizi unutmamısım diye aklımdaydı diye acı cektirmeye calısıyorsunuz.

Evlat olsa çekilmez bir insanmışsınız. Toksiklikten beslenmişsiniz. Adam hayatını kurtarmış. Sizinle evlense de bu sefer her kavgada boşarım seni der annenize giderdiniz kesin.
Bu kafayla da zaten bir ilişki yürüyemezsiniz. Umarım anlamışsınızdır hatanızı da başka birinin başını yakmazsınız

Unutamamak mi dersin yarim kalmışlık sendromu mu dersin elde edememe hırsımı dersin kendine lakin kadersel bir bagin olsaydi olurdu yapacak en güzel şey durumu kabullenmek

Siz hep git gel demişsiniz. Ne bu çocuk oyuncağı mı?
Eğer evlenseydiniz sürekli ayrılır barışırdıniz(yani siz)
Umarım adama ulaşmaya kalkmazsınız.
Kesınlıkle öyle bır şey yapmam .kendısıde en son çocuk oyuncağına döndürdün dedı .ve bana bir sürü laf saydı allah belanı versin vs dıye ayrılırken

Sizden zaten olmazmış ki. İlişkiniz olunca sürekli ayrıl barış, artık ilişkinin bi ciddiyeti kalmamış. Evlenseniz dahi siz kaprislerinizle ve ne istediğinizi bilmez tavırlarınızla adamı canından usandırır boşanmaya sürüklerdiniz.
Böylesi ikiniz içinde daha iyi olmuş. Bundan sonraki ilişkilerinizde ders çıkartıp geçmişteki hataları yapmazsınız.
Adamı da bir şekilde unutacaksınız yapacak bir şey yok. Evlenmiş, barklanmış.

Siz egonuzu tatmin etmişsiniz. Onun evlenip gitmesi de egonuza büyük darbe olmuş. Bunun altında yatan sebebi bulmak için bir psikologla çalışsanız sizin iyiliğinize olur. Sevgi böyle bir şey değil.
Ilgısız bir ınsandı sevgısınden emın olamıyorum .emın olmak ıcın ortaya ayrılalım kelımesı atıyordum .sonra anladım kı adamın fıtratı bu

Okadar emek eden ben ama kolaylıkla başkasının olan o

Saka falan mi yapiyorsunuz bilmiyorum ama komik de degilsiniz. Konulariniza soyle bir baktim surekli birilerinden hoslanmissiniz ha bir de nisanlanmaniz vardi dimi. Oldukca emek vermissiniz. Adam artik kime ne iyilik yaptiysa kurtarmis kendini.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…