2 Hafta Geri Sayım !

Aionix

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Ekim 2015
548
461
Merhaba kızlar

Moralim bozuldu çok :KK43: mezuniyetim var yarın fotoğraf çekimi olacak bende yeni bir şey almadım dedim evde gömleklerim var eteğim var şık giyerim. Yokk etekler zar zor anca giriyor patlayacak gibi zor kapattım aynı şekilde pantolonum var bi kaç tane onlarda da durum aynı. Finallerdir hadi bitiyodur tezdir projedir ben iyice saldım hiç bişeyin içine giremez oldum.Baloya ve mezuniyete 2 haftam var acil olarak bişeyler yapmam lazım en azından 1-2 kilo ya da ödem gitse bilemedim yardımınıza ihtiyacım var. Sizce iki haftada ufak da olsa bir değişim olabilir mi ?

Şekerli tuzlu yağlı unlu yiyeceklerden uzak dur,bol yeşillik domates salatalık haşlama yumurta tavuk ızgara yada haşlama yap ye, sebze yemekleri ye limonlu ve acılı bol tüket, bol bol su iç günlük 2,5- 3 Litre arası ayrıca da günlük 1 saat yürüyüş yap 2 haftada 2-3 kilo garanti gider canim :KK66: benim 1,5 ayda 8 kilo gitti

Şekerli tuzlu yağlı unlu yiyeceklerden uzak dur,bol yeşillik domates salatalık haşlama yumurta tavuk ızgara yada haşlama yap ye, sebze yemekleri ye limonlu ve acılı bol tüket, bol bol su iç günlük 2,5- 3 Litre arası ayrıca da günlük 1 saat yürüyüş yap 2 haftada 2-3 kilo garanti gider canim :KK66: benim 1,5 ayda 8 kilo gitti
Vayy canına ilham kaynağı resmen elimden geleni yapacağım :KK66: Gün içinde dışarıda yediğim mutlaka bir öğün oluyor malum okul falan.O zaman ızgara tavuk ya da yağsız limonlu salataya yöneleyim değil mi ?

Vayy canına ilham kaynağı resmen elimden geleni yapacağım :KK66: Gün içinde dışarıda yediğim mutlaka bir öğün oluyor malum okul falan.O zaman ızgara tavuk ya da yağsız limonlu salataya yöneleyim değil mi ?
Aynen canım sabah kahvaltı da 1 haşlama yumurta, 5-6 zeytin biraz peynir salatalık domates 1 er tane bol da yeşillik ye limon sıkıp ,ekmek olarak tam buğday ekmegi ye 1 dilim, 2 saat sonra ara öğün yap 2 ceviz yada 10 tane fındık yada 10 tane çam fıstığı yanında şekersiz türk kahvesi iç öğlen sebze yemeği yada salata Yoğurt veya ızgara ne yersen ye ama tuz şeker yağ yok canım öğlen yemeğinden 2 saat sonra yine ara öğün yap mesela meyve olabilir yada tarçınlı kahveli süt olabilir yeşi çay olabilir aksam da en gec 6 ya kadar aksam yemegini ye çorba olabilir balık olabilir yada sebze olabilir ama aksam 6 dan sonra hiç bişey yeme sadece su içebilirsin gece yatarken de bi kaseye 3 kaşık yoğurt 1 tatlı kaşığı pul biber yarım limon sıkıp ye ama 15 gün ,ayrıca bi sürahi su doldur içine 1 tane çubuk tarçın at gün içinde o suyu iç canım

Aynen canım sabah kahvaltı da 1 haşlama yumurta, 5-6 zeytin biraz peynir salatalık domates 1 er tane bol da yeşillik ye limon sıkıp ,ekmek olarak tam buğday ekmegi ye 1 dilim, 2 saat sonra ara öğün yap 2 ceviz yada 10 tane fındık yada 10 tane çam fıstığı yanında şekersiz türk kahvesi iç öğlen sebze yemeği yada salata Yoğurt veya ızgara ne yersen ye ama tuz şeker yağ yok canım öğlen yemeğinden 2 saat sonra yine ara öğün yap mesela meyve olabilir yada tarçınlı kahveli süt olabilir yeşi çay olabilir aksam da en gec 6 ya kadar aksam yemegini ye çorba olabilir balık olabilir yada sebze olabilir ama aksam 6 dan sonra hiç bişey yeme sadece su içebilirsin gece yatarken de bi kaseye 3 kaşık yoğurt 1 tatlı kaşığı pul biber yarım limon sıkıp ye ama 15 gün ,ayrıca bi sürahi su doldur içine 1 tane çubuk tarçın at gün içinde o suyu iç canım
Favorilere ekledim haberin olsun.)

sabah 1 yumurta yanına az peynir zeytin ve domates maydonoz
öğlen dışarıdaysn bir çok restaurantın diyet ızgara menüsü oluyor yoksa eğer salata ama yağsız tuzsuz yanına ayran
akşam haşlama sebze ya da haşlama tavuk yanına yoğurt yada ayran aralarda da 1 elma yda 2 kayısı veyahut 2-3 küçük çilek
bol su sabah aç karnına büyük bardak ılık limonlu su

sabah 1 yumurta yanına az peynir zeytin ve domates maydonoz
öğlen dışarıdaysn bir çok restaurantın diyet ızgara menüsü oluyor yoksa eğer salata ama yağsız tuzsuz yanına ayran
akşam haşlama sebze ya da haşlama tavuk yanına yoğurt yada ayran aralarda da 1 elma yda 2 kayısı veyahut 2-3 küçük çilek
bol su sabah aç karnına büyük bardak ılık limonlu su
Teşekkürler tavsiyeniz için.Sizce bu şekilde ne kadar bir değişim olabilir ?

ben zamanında bu şekilde 2 ayda 13 kg vermiştim ama 76ydım ben vermem kolay olmuştu
Ben 60 im şuan zaten 55 falan olmak istiyorum ama tabi kiloyu korumak önemli sizce diyelim istediğim kiloya ulaştım aynı bu seviyede mi sürdürmem gerek yoksa akşamları daha normal yesem ya da öğlen kilomu koruyabilir miyim.İlk defa deneyeceğim ondan gözümde çok büyüyor :KK70:

Ben 60 im şuan zaten 55 falan olmak istiyorum ama tabi kiloyu korumak önemli sizce diyelim istediğim kiloya ulaştım aynı bu seviyede mi sürdürmem gerek yoksa akşamları daha normal yesem ya da öğlen kilomu koruyabilir miyim.İlk defa deneyeceğim ondan gözümde çok büyüyor :KK70:
akşam daima dha hafif ye

Başlangıçta çok verirsin zaten bu diyet ile

Bol su iç protein çok olsun

Süt yoğurt ihmal etme

Sabah sıkı ye peynir yumurta salatalık vs

Akşam 6 da bitir yemeği oldu bitti zaman varsa biraz da yürüyüş yeter

Zaten kilolu değil gibisin senden kısa seninle aynı kiloda ve mutlu sayılırım

Başlangıçta çok verirsin zaten bu diyet ile

Bol su iç protein çok olsun

Süt yoğurt ihmal etme

Sabah sıkı ye peynir yumurta salatalık vs

Akşam 6 da bitir yemeği oldu bitti zaman varsa biraz da yürüyüş yeter

Zaten kilolu değil gibisin senden kısa seninle aynı kiloda ve mutlu sayılırım
Zaten çok kiloluyum demiyorum gören insanlarıda kilo aldığıma ikna edemiyorum ay saçmalama neyin var diyorlar.Zaten skinny pantolon vs ile çok da göze batan birşey yok ama gel gör ki ben ve vücudum başbaşa kalınca bende şalterler atıyor :KK70: bir de üst beden 36 alt 38 olunca çok zor oluyor :/

Kilonuz iyiymiş aslında :)
Akşam 6'dan sonra bir şey yemeyin,yeşil çay için ,bol su için.
Kilo vermenize gerek yok bence ,sıkılaşmanız lazım demek ki.Pilates falan yapın
Ya da jillian michael diye bir kadın var youtube da.
Bayağı iyi,bir de ona bakın,kafanıza yatarsa :)

Eğer rahatsızsan mezuniyette korse giy bence. Kısa sürede ancak -varsa- ödem atarsın. Mezuniyet arifesi kendini kilo stresine sokma. Korse karnını basenini saklar.

ben yaptım siz yapmayın ama bi ara midem bozuldu yemek yiyemiyordum sanırım psikolojikti. tuzlu cubuk kolayla zayifladim. 10 ay geçti kilo almak söyle dursun ustune bir o kadar daha kilo gitti. nasil oldu bilmiyorum

X