2 tüp tıkalı doktor tavsiyesi

Merhaba
Şöyle bir işlem normal hsg de verilen sıvıyı veriyor tüpten geçmezse selektif salpingografi diye bi işlem yapıyor ince bir kateterle tüpe girip sıvı veriyor ve açılıyor benim ameliyatla bile açılmaz demişlerdi tüpüm Rahime bağlandığı yerden tıkalıydı ama açıldı üzerine 2 kere adet oldum ve hamile kaldım o yüzden bence laparoskopi öncesi herkes denemeli bu yöntemi benim için açılmadı bir mucizeydi çünkü 😍
Çok sevindim adınıza bende özelde anestezili hsg çekildim ve biri azıcık açık diğeri tamamen kapalı çıktı. Laparoskopi dediler ama çok korkuyorum. Birde Cevat Beye görüneyim belki şifa olur. Bilgilendirme için teşekkür ederim.

Çok sevindim adınıza bende özelde anestezili hsg çekildim ve biri azıcık açık diğeri tamamen kapalı çıktı. Laparoskopi dediler ama çok korkuyorum. Birde Cevat Beye görüneyim belki şifa olur. Bilgilendirme için teşekkür ederim.
Kesinlikle bi görünün bende önce hsg çektirdim açılmıyor laparoskopi demişlerdi çünkü
Rica ederim hayırlısı olsun inşallah

Merhaba
Şöyle bir işlem normal hsg de verilen sıvıyı veriyor tüpten geçmezse selektif salpingografi diye bi işlem yapıyor ince bir kateterle tüpe girip sıvı veriyor ve açılıyor benim ameliyatla bile açılmaz demişlerdi tüpüm Rahime bağlandığı yerden tıkalıydı ama açıldı üzerine 2 kere adet oldum ve hamile kaldım o yüzden bence laparoskopi öncesi herkes denemeli bu yöntemi benim için açılmadı bir mucizeydi çünkü 😍
Merhaba,
Bugün cevat hoca da hsg işlemimi yaptırdım. Tıkalı denilen tüplerim açık çıktı. Cevat Hoca ikiside açık diyince ağlamaya başladım. Eğer hsg filminde tüpleriniz kapalı çıktıysa lütfen Cevat Hocaya gidin. Gerçekten işinin ehli bi insan.

Merhaba,
Bugün cevat hoca da hsg işlemimi yaptırdım. Tıkalı denilen tüplerim açık çıktı. Cevat Hoca ikiside açık diyince ağlamaya başladım. Eğer hsg filminde tüpleriniz kapalı çıktıysa lütfen Cevat Hocaya gidin. Gerçekten işinin ehli bi insan.
Gözünüz Aydın çok sevindim bence laparoskopi olmadan önce mutlaka cevat hocaya gidilmeli

Ne yaptınız ben de gideceğim cevat hocaya

Rahim filminde tüpler tıkalı çıktıysa, hiç beklemeyin derim. Benm tüplerim tıkalı oldugu icin dış gebelik geçirdim ameliyat oldum tüpüm alındı. Kalan tüpümü ameliyat esnasında açtılar. Sonuç sıfır gebe kalamadım sonunda tüpe başvurduk ve gebeyim. Çok yorucu bir süreç. Boşuna kürek çekmeyin derim. Ben çok şey denedim hacamatın'a, rahim filmine, ilacına kadar...
Bende bu şekilde oldum son çare tüp bebeğe başlicam bir kaç ay sonra tek tüp ile hiç hamile kalmadım...

selam ben cevat hocaya hsg çekildikten çok kısa bir süre sonra hamile kaldım bebeğim şimdi 18,5 aylık. rabbim size de nasip etsin inşallah.
Ben de gideceğim doktoruma danıstim çünkü ben hsg yeni çekindim çok uzaklara gitmeye gerek yok dedi laporoskopi olacağım o amaliyatta daha ayrıntılı ne olduğu belli olacak

X