2009 mayıs bebişlerinin ilk bayramlık cicileri :))

oh incihanım güle güle giysin kuzun pekte yakışır üstünde de görmek isterizz

pınar ayakkabılara bittim tatlım yaaaa süper bişe
defneye ço yakışacak güle güle giysinn,,

bende heycanlandım şimdi bak hemen alayımm

Ayşecim sizinde ayakkabılar çok güzel
benim kızımda 16 numara giyyiyor tam oluyor

amanda amannnn :) defileyemi cikicakmiş bizim kuzularrrrrrr zemuszemus

sibelcim,gülhancim,tülaycim,cerencim,pinarcim güle güle kullansin bocuklarinizzz a.s. nice mutlu bayramlar gecirsinler inşaAllahhh :KK66:

Teşekkür ederiz teyzoşlar.Birsom buyuk resım koyamıyorum sen bana yaz öyle koyayım boranın resımlerini hadı canım.

Kuzum çok güzel bunlar ben hangi site olduğunu biliyorum çünkü tesadüf aynı modelleri beğenmiştim :kedi: 17 tam oluyor kuzum merak etme.Güle güle giysin tosunum iyi günlerde

Sorma Aslıcım tam erkek adam oldu zaten bayramda el öperken çekicem zaten koyarım buraya
sağolasın sibelcim.

bu arada el öperken foto çekmek iyi fikirmiş:roflol:

Ayşecim sizinde ayakkabılar çok güzel
benim kızımda 16 numara giyyiyor tam oluyor
sağol canım benim. sizin cicileri de bekliyoruzkaydirigubbakcemile2

sibelcim,gülhancim,tülaycim,cerencim,pinarcim güle güle kullansin bocuklarinizzz a.s. nice mutlu bayramlar gecirsinler inşaAllahhh :KK66:
sağolasın canım. inşallah.

pınar canım defnoşun cicileri de çok güzelmiş. mutlu günlerinde giysin inşallah.

Son düzenleme:
benim ayakkabılar geldi, ikiside çok ciciler. ama birazcık büyük geldi kuzuma. 17 yoktu,bende 18 aldım. 6-9 ay yazıyor. neyse,bağcıklı olunca o kadar da büyük görünmüyorlar. zaten 1 numaracık büyük. idare edicez:))

gal.php

oyy oyyy süper ciciler... erkeklerimiz tam damat olucak anlaşılan hepsi güle güle giysin kuzucuklar..kızlar deseniz birer prensess :))

ayyy YERİM BEN BUNU YA ÇOK TATLIYA ALLAH :nazar: SAKLASIN TATLIŞ ÇOK GÜZEL AMA BUNU BEBİŞE GYDIRINCE :nazar: TAKMAYI UNTMAYIN:teytey:

cnm çokk tşk edrim begendiğine sevindim Şeniz

çaktırmadan koyarım mrk etme kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3yerimseniben

Boranın cicileri
oy çok yakışıklı olacak bayramda damadım güle güle giysin bol harçlık toplasın

Evet teyzoşlaaaaarrr bunlarda benim kızımın ilk bayramlıkları zemuszemus İçine de beyaz badi ile beyaz muz çorap giydirmeyi düşünüyorum. Beğendiniz mi bakim :kedi:

img2590l.jpg

img2592f.jpg

img2593j.jpg

img2591z.jpg
kız PINAR çok zevklisin çok tatlı olacak Defnoş un

kızlar, bunlarda oğluşumun ayakkabılarıkaydirigubbakcemile3 buralarda bulamamıştım,nettenden sipariş versem olurmu olmazmı o micik ayaklarına bilmiyordum. siboş 17 numaranın tam olduğunu söyleyince bende netten sipariş verdim. elime geçmedi daha ama,kargoya verilmişzemuszemus
kız nerden aldın ayakkabıları banada yazsana Türkize de alayım çok güzellermiş
Tülay alıntı yaptım çıkmamış çok güzel elbiseler şıkıdık şıkıdık olcak bebşin ısırırım valla bakk

Ayşecim dedğin gibi bağcıklı olduğu için sorun olmaz hemde büyük olması iyi olmuş biraz daha fazla giyer en azından.

Gülhancım bayıldım Boranın cicilerine ayakkabılar bi ayrı güzel iyi günlerde giysin yakışıklım.

Boranın cicileri

Çok güzelmiş canım güle güle giysin yakışıklım a.s.

pınar ayakkabılara bittim tatlım yaaaa süper bişe
defneye ço yakışacak güle güle giysinn,,

bende heycanlandım şimdi bak hemen alayımm

sağolasın sibelcim.

bu arada el öperken foto çekmek iyi fikirmiş:roflol:

sağol canım benim. sizin cicileri de bekliyoruzkaydirigubbakcemile2

sağolasın canım. inşallah.

pınar canım defnoşun cicileri de çok güzelmiş. mutlu günlerinde giysin inşallah.

oyy oyyy süper ciciler... erkeklerimiz tam damat olucak anlaşılan hepsi güle güle giysin kuzucuklar..kızlar deseniz birer prensess :))

Tülay alıntı yaptım çıkmamış çok güzel elbiseler şıkıdık şıkıdık olcak bebşin ısırırım valla bakk

Çok tşk ederiz teyzoşlarımız a.s.

Mayıs bebişlerinde defile var bayramda hepsi çok tatlı olucak bunların ya bayram sekerleri....

Mayıs bebişlerinde defile var bayramda hepsi çok tatlı olucak bunların ya bayram sekerleri....

pınar ve gülhancım ciileriniz harika.pınarcım bi bakayım pumaya falan küçük varsa alayım.güge güle giysin kuzucklarım nazarlık takın mutlaka

canım özelden yazayım şimdi adresi.

Ayşecim dedğin gibi bağcıklı olduğu için sorun olmaz hemde büyük olması iyi olmuş biraz daha fazla giyer en azından.

Gülhancım bayıldım Boranın cicilerine ayakkabılar bi ayrı güzel iyi günlerde giysin yakışıklım.
a.s.
dsc00281l.jpg

bunlarda cıcılerimi kirletirsem esofmanım.
çok ciciymiş canıma.s.

X