BEBiŞLERİN iLK BAYRAMLIKLARI ALINDI MI ?

kıyafetler çok guzel kızlar...bebişleriniz gule gule giyinsin...
bende bir sürü kıyafet aldım mothercare den ve lcd den... biz kendimizi unuttuk, bebişime alıyoruz artık... cumartesi gunude çıkıcaz bakalım neler alırız

küçük damattt sevsinler onuuuu nasılda bakmışşş yerim onu ben....

güle güle giysin oğluşun aşkito çok yakışmış , ayakkabılar da çok şık .. ben de beyaz patik alıcam elbisesinin altına bulursam ..

ay yerim senin ayakkabılarını benim oglumunda kırmızısı vardı 20 numara

askito cok tatli kiyafeti,,yicem onu...coook seker....

bizde bugun aldik oğluşuma koca adam pantolonu ve gömleği :)))
giydirince de çekerim fotoğrafını
daha yıkamadığım için giydirmedim

img4677tx7.jpg

w600.png

çok güzelmiş hiden.bayılıyorum erkek bebek kıyafetlerine küçük adam oluyolar resmen.

senace askito duyguş çok tatlı bebişlerınızın kıyafetlerııı..bu arada oğlanlara gömlek almışsınız çok şeker bızım oğlanada eltım hedıye almış gömlek gıydırdım boynukısa geliyorr çocuğun gömlek yakası huzursuz edecek gıbı geldı halbukı boyu 70 cm olmuş ama boyun kısa rahat edıyormu sızınkıler gömlekle

cnm ben ilk defa giydiricem
ama çok sıkarsa da ilk düğmesini açık bırakırım
benim oğlanın boynu ince uzun ama sıkmaz sanıyorum..

ben 2 aylikken giydirmistim canim,kumasi yumusakti hic rahatsiz etmedi....

bende dün aldım gerçi bayramlığı vardı ama dayanamadım aldım gene :)küçücük oduncu gömleği krem rengi altına kadife pantolonu üzerine süveteri çok güzell ama fot mak. arkadaşlarda olduğu için çekemiyorum resimlerini çekince koyarımm :)

bende oğluşumun bayramlığını aldım.yıkamadığım için giyimli çekemedim giydirdikten sonrada yollarım.

[img=http://img261.imageshack.us/img261/4485/fotoraf0341oc8.th.jpg]

bende oğluşumun bayramlığını aldım.yıkamadığım için giyimli çekemedim giydirdikten sonrada yollarım
fotoraf0341oc8.th.jpg

cnm ben ilk defa giydiricem
ama çok sıkarsa da ilk düğmesini açık bırakırım
benim oğlanın boynu ince uzun ama sıkmaz sanıyorum..

canım yok sıkma konusunda demedım yakalrı ağzına kadar gelıyor boynu kısa çocucğun benim ondan dedım..bayram bu acık sıkıntıya gırsınle ne yapalım artık ağız suları olmasa problem yokta çok ağzını suyu akıyor yaww

sezincım bosnikecım bayramlıklarınız çok güzel bebişleniz güle güle giysin inşallah..

bende pembe bahçıvan aldım incikli boncuklu bide kot elbise gerçi onu giydirdim

Bizim kırkımız bayramın 2. gününe denk geliyor o yüzden ben bayramda mevlüt takımını giydircem.
sonra lcw den aldığım bu penye pantolonu giydireceğim :
ImageShack - Image Hosting :: pic0160bu9.jpg
[img=http://img529.imageshack.us/img529/3581/pic0160bu9.jpg]
ImageShack - Image Hosting :: pic0160bu9.jpg
bugün dayanamadım giydirdim :))

sonrada yine lwc den aldığım etekli taytı giydirmeyi düşünüyorum.
Üstüne 0-3 ay bi tişört bulamadım o yüzden evdeki tişörtlerinden giydircem artık.

bebeklerinizin bayramlıkları çok güzel güle güle kullansınlar.
İyi bayramlar..

Bende puma eşofman takımı ve nıke ayakkabıları aldım.çok şekerler.daha giydirmedim.yarın sabah giydirip resmini çekerim.artık bayramlar daha güzel geliyor.bebişleri giydirip süslemek.annelik çok güzel yaaaa.

Kurban bayraminiz kutlu mubarek olsun kizlar nice guzel saglikli, huzurlu,uzun, guzel hayirli bayramlara ailecek beraber insallahhhhhhhhhhhhhhhhhhh
Aminnnnnnnnnnnnnnnnnnn

Küskünlerin barıştığı, sevenlerin bir araya geldiği, rahmet ve şefkat dolu günlerin en değerlilerinden olan Kurban Bayramınız kutlu olsun.

X