BEBiŞLERİN iLK BAYRAMLIKLARI ALINDI MI ?

kızlar bayramlıkalrınız çok güzel ii günlerde giysinler inşallahhh herkese ii bayramlar....
ewet ya ağız suları çok akıoo walla günde kaç kıyafet değişioz hasta olcak die korkuyorum allah korusun...

kızlar hepınıze hayırlı bayramlar bebeklerınızın kıyaftetlerı de hayırlı olsun.allah agız tadıyla eskıtmeyı de nasıp etsın.hepınızı opuyorum:1hug:

neyse fotograf makinemi annem'lerde unutmusum o zaman koyarim Merve'nin resimini cok guzel olduydu Masallah

eminm çok güzel olmuştur merve hanım yerumm beniii uyu çoruluu onu türkiyeye gelin verırmisunnnn!!!!!!!!!

Vallaha canim Allah yazdiysa olur neden olmasin
hayirlisi olsun herseyin, rabbim once o gunleri gormeyi nasip etsin insallah nereye giderse gitsin huzurlu mutlu hayirlisi olsun insallah hepsi icin ....

makineyi annemlerde unuttum ya delircem :KK70:

URL=http://imageshack.us]
dsc060531vc5.jpg
[/URL]

yamurem6.jpg

w628.png

bunlar da benim kızımın cicileri:))

Son düzenleme:
Anaaaaaaaaa kiz suko vallaha heidi ye benzemis vallaha ay bayiliyorum ben ona ya yerim
senin yavruyu ben masallah supanallah masallah nazar degmesin yesinler senin kiyafetlerini ayyyyyyyyy

Anaaaaaaaaa kiz suko vallaha heidi ye benzemis vallaha ay bayiliyorum ben ona ya yerim
senin yavruyu ben masallah supanallah masallah nazar degmesin yesinler senin kiyafetlerini ayyyyyyyyy

çok teşekkürler canım Şenizbenziyo di mi bizim kuzu heidiye :))senin oğluşun da çok tatlı yaa Allah nazarlardan saklasın:nazar:

ay masallah ne tatli bi kız öyle
bacakları tombiş tombiiiiiiiiişşşş

çok tatlı şükocum maşallah bebeğine allah bağışlasın...

ne kadar güzel bi bebek tütütü 41*:nazar: allah nazarlardan saklasın çok beğendim.

X