BEBiŞLERİN iLK BAYRAMLIKLARI ALINDI MI ?

KIZLAR ASTRONOT PEK TAVSİYE ETMİYORUM BEN ALDIM AMA DEĞİŞTİRMEYİ DÜŞÜNÜYORUM.

fotoraf1kc6.jpg

fotoraf1606ym2.jpg

canım ya bebegıne nazar degmesın masallah cok tatlı.rabbım boyle guzellıkler yaratıyor kı az da olsa hayatın sorunlarını onlarla unutalım.rabbım kaderını de guzel etsın.bayramlıkları da kuculsun ama kendısı kocaman olsun

valla ben kullanıyorum astronot tulum altınada talıyom şapka. atkıda sarıyom ağzına ellikleri var ayaklıkları var. sımsıkı bebişim bi gram soğuk almıyo. ben şiddetle tavsiye ederim. mont falan bence çok küçükler her zaman kullanılmaz. ama bu olunca battaniye falanda kullanmaya gerek kalmıyo. sok içine çık dışarı işte bu kadar. yinede siz bilirsiniz ama tavsiye ederim. öpüldünüz.

bende dünden beri nette bu kozmonot tulumlara bakıyorum.neden tavsiye etmiyorsun?

EĞER BEBİŞİN BENiMKİ GİBİ ÇOK HAREKETLİYSE KESİNLİKLE İÇİNDE SIKILIYOR.
MALUM ONLAR PUFİDİK PUFİDİK BİRŞEY.
BİZİMKİDE O KADAR SARIP SARMALANMAYI SEVMiYOR, KESİNLİKLE AĞLIYOR.
BİZİMKİ -20 C de BİLE SOĞUK GEÇİRMİYORMUŞ HAKİKATEN SIRF ONU GİYDİR YETER.
AMA GİTTİĞİM YERLERDE ( Alışveriş Merkezleri ) ONU ÇIKARIP ORTAMA UYGUN BİRŞEYLER GİYDİRMEKTE BİR MESELE...
BEN KISA İÇİ POLARLI MONTLARLA DAHA RAHAT ETTİM, KULAKLI ŞAPKA ve ALTINADA PANTOLON İÇİNE ÇORAP ya da PİJAMA GİYDİRİYORUM.
HEM GİYİP ÇIKARMASI BAKIMINDAN HEM HAREKET ETMESİ BAKIMINDAN EN ÇOK O ŞEKİLDE OLMAKTAN HOŞNUT KÜÇÜK HANIM.

EEE TABİ BİR ANNE OLARAK BEBEĞİNİZİN ALIŞKANLIKLARINI SiZ DAHA İYİ BİLİRSİNİZ...

SEVGİLER...

bende astronotan çok memnunum...beli açıldı,sırtı açıldı gibi derdim yok...hem altlı üstlü takımlardan daha kolay giyilip çıkartılabiliyor...

KIZIMIN BAYRAMLIKLARI

fotoraf1615dz5.jpg

fotoraf1616ah0.jpg

fotoraf1617of8.jpg

BU PANTOLON KIZIMA ÇOK YAKIŞTI PEK HOŞ OLAMAYABİLİR DİYE DÜŞÜNÜYORDUM AMA GERÇEKTEN HOŞ.
ÇUVAL KAPRİYMİŞ BUNUN ADI.
İSTER PANTOLON OLARAK İSTERSENİZDE GÜZEL BİR KÜLOTLU ÇORAPLA KOMBİNE EDEREK GİYİLEBİLİYOR.
HAMİLE PANTALONLARINDA OLDUĞU GİBİ, BELİ LASTİKLE AYARLANABİLİYOR.
TRİKO 24,50 PANTALON 22 YTL GEBE MAĞAZALARINDA SATILIYOR BOGİTO MARKA...

fotoraf1620mc5.jpg

fotoraf1621nx4.jpg

BU TRİKO ELBİSEYİ PANTOLON İÇİN ALDIĞIM HIRKA İLE DE KULLANABİLİRİM.

fotoraf1624wy2.jpg

fotoraf1618nw1.jpg

fotoraf1622mc1.jpg

fotoraf1623sv5.jpg

KIZLAR CEVAHİRDE HEMEN HEMEN TÜM MAĞAZALARDA ÇOK GÜZEL İNDİRİMLER VAR.
EŞOFMAN ALTINI WENICE DEN %50 + % 20 İNDİRİMLİ 5 YTL ye ALDIM EŞOFMAN TAKIMLARI 15 YTL ye GELİYOR FIRSATINIZ VARSA KAÇIRMAYIN DERİM.
BEN EŞOFMAN TAKIMINI PEROSTAN 25 YTL ye ALDIM AMA ÇOK KALİTELİ İNANIN.

benimde var astronot tulum cok da memnunum vallaha cok seviniyorum oglumda giydi kizim da giyiyor beyaz renkli ikisinede uydu yavrularimin, masallah :))

senace kizina aldiklarin cok cok guzel gule gule giysin bayramda insallah elleri opup yalasin buyuklerinin emi :))

semo$ merelerdesin dattum sennnn??

ayy canım benim buralardaydım bidenem. sizi takip ediyordum sinsi sinsi uzaklardan. şakkıdışakkıdıyazmak bu zamana kısmetmiş. döndüm aranızdayım kaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile5

çok güzelmiş nazlıcım güle güle giysin sena hanımm bende aldım bir ara çeker koyarım resmini...

:emir_bebek:canlarım aldıklarınız çok hos iyi gunlerde giysınler.bu benım oglusumun kinci bayramı ilk bayramda daha 5 gunluktü şimdi 3 ayının içinde babamızla beraber cumartesı çıkacagız alışverıse zarada çok güzel seyler oldugunu duydum bakalım neler alıcaz oğlusumaa heycanla beklıyorummm:emir_bebek:

bebislerin bayramliklari cok tatli kendileri gibi......gule gule giysinler...oglusumunda yeni 3 takim hediye geldi ayri ayri...onlardan giydircem... sizlede paylasiriz cicilerimizi..fotograflarini daha cekmedim...

------------------------------------------------------------------------------------------

Son düzenleyen: Moderatör:
senace sen ne var ne yok süpürmüşün bize bayramlık kalmamış:) ben çok fazla kıyafet almıyorum bu ara ya küçük geliyo kıyafetler ya büyük :) uyku için tulumları küçüldü , body çorap filan alıcam hediye gelmiş olan bir iki elbise var biri triko diğer yazlık ama body le filan evde giydiririm , biz bu bayramı böyle geçircez .. fuzuli almak istemiyorum gardrobunda yer yok cadının 2 yaşına kadar giyeceği elbisler nerdeyse hep hediye geldi :)

canım valla daha neler aldım.
özellikle yeni yeni yürümeye başlayınca en çok eşofmanlar işime yarayacak sanırım.
Bende bayram hariç tercihimi hep ileriye dönük yapıyorum.
Bize hediye gelen herşey yazlık :) malum yaz bebeğiydi. Alanlarda sağolsun hep,
1. Yazını 2. Yazını düşünüp almışlar :))

ama eğer dışarı çıkarsan cevahir avm de güzel sürprizler kampanyalar var.
Mesela wenıce % 50 indirim yapmış ama cevahirin içinden başka bir alışverişinin fişini getirince + % 20 indirim daha ekliyorlar.
önümüzdeki yıllar için bile bu kampanyalar cazip

sevgiler...

Iyi bayramlar...

annemlere giderken yol üzerinde kalıyor uğrarız caaanııımmm..bu arada bir indirim haberi de benden , ben kendi bayramlıklarımı adil ışık tan aldım süper indirim var ve kıyafetler de süper .. anadolu yakasında oturanlar için kartal real outlet mağazalarından .. karşıda cevahirde de vardır sanırım ..

sana da ii bayramlar elifi çook öptüm.

BİZDE MERVİŞİ ÇOOOK ÇOOK ÖPÜYORUZ TABiİ SENİDE CANIMCIM.
ADİL IŞIK VAR OLMASINA VARDA BENDE ONUN KIYAFETLERİNE GİRECEK .... YOK. :)
BİLMEM ANLATABİLDİMMİ? :)

ASLINDA BU KAMPANYALARI PAYLAŞMAK ÇOK GÜZEL :) AKLIMIZIN BİR KÖŞESİNDE BULUNSUN, BAKARSIN BİR ANDA YOLUMUZ DÜŞER.
ARAŞTIRALIM PAYLAŞALIM DEĞİLMİ AMA :))

bizde yarın pamuk prensimle bayramlık almaya gidicez bakalım inşallah güzel şeyler bula bilirim.fotoğraflarını yollarım size

yesinler nazlicim bayramliginizi..
walla isterse cuval olsun .. kücük olunca hersey daha bi güzel oluyo :)

bu da bizim bayramligimiz.. bir beden büyük aldim yilbasindada giydiririm die. ayrica ayakkabilarida sipharis verdim ins bugün yarin gelir.

pict0018ke9.jpg

wtddgh.jpg

X