2009 mayıs bebişlerinin ilk bayramlık cicileri :))

biz daha almadık yarın çıkıcaz aarkadaşımla sabırsıızlanıyorum valla

bütün bebişlerin kıyafetleri çok hoş güle güle giysinler ama kızların ki fazla bir ilgi çekici oluyor pınarcım defnenin kıyafetlerine bayıldım tam benim tarzım acaba büyükleri varmıdır kaydirigubbakcemile3 çok tatlı olacak vallahi senin defnen maşallah maşallah :nazar:

bızım mayıs bebışlerı cok şanslı bayramlıkları bıle cok guzzel butun kuzular iyi gunlerde gıysın erkek kıyafetlerınde ceşit az aslında ben oglusuma zor buldum ,
sibel ve incıhan sızın ogluşların kıyafetlerı harıka
tüm guzel mayıs bebişlerı ıyı gunlerde gıysın cicilerşni

aman allahım ne güzel şeyler almışsınız güle güle giysin bebişler

Evet teyzoşlaaaaarrr bunlarda benim kızımın ilk bayramlıkları zemuszemus İçine de beyaz badi ile beyaz muz çorap giydirmeyi düşünüyorum. Beğendiniz mi bakim :kedi:

img2590l.jpg

img2592f.jpg

img2593j.jpg

img2591z.jpg

:hooray: Hepsi çok güzel kıyafetlerin ama bunları özellikle çoook beğendim,zaten Zara nın bütün kıyafetleri süper,tam tarz olacak bebiş,mutlulukla giysin inşallah!

bu da bizim cicimiz,minik serranın ilk bayramlığı,bütün mayıs bebeklerinin cicileri hayırlı olsun alkisalkisalkis

1000752y.jpg

Son düzenleme:
kızlar yiyenlerim bayramlıklarını güle güle giysin:)) pınarcım defne tam prenses olacak güzel yiyenim benim

bızde kıskandık bizene bızde eklıyeyım cıcılerımızı :)))
nazlıdan başlıyalım bu elbisemiz hülya teyzesinin hediyesı teşekkur ederiz sütannesi

maşallah hepinizin bayramlıkları cok güzel yaa sağlıklı günlerde giysin inşallah bebişleriniz hepsini cok beğendimm

semoşşşşşşşşşşşşşşşşşş bayıldımmm bayıldımm güle güle giysin kuzucuklarrr ...

X