2010 sonu 2011 ilk aylarında ikizlerine kavuşacak anne adayları

Nirsencim hayırlı olsun yavruların.
Kızlar fazla yazamıyorum, ben 10 gündür hastanede yatıyorum, erken doğum riski nedeniyle uzun bir süre de kalıcam anlaşılan, rahim ağzında incelme var, maalesef 1,5 cm altına düştü, ilaçlarla engellemeye çalışıyorlar, lütfen yavrularım için dua edin, çok ihtiyacımız var çok küçükler daha

Canım çok geçmiş olsun, inşallah biraz daha bekliyecek bebişlerin.Dualarımız seninle canım:))

Benimde yarın sezeryan günüm, 37+1 olucağız inşallah, darısı tüm ikiz hamilelerin başına:))

anjelik canım geçmiş olsun inşallah nergüz gibi 37. haftaya kadar bekler yavruların.. nergizcim sana da hayırlı olsun bugün büyük gün desene... bizim de 11 kasım muhtemel doğum tarihimizdi kısmet bu ya 11 kasımda kuzularım 40 günlük oluyorlar.. erken diye üzülsem de çok şükür küveze girmedik... inşallah herkes vakitli ve sağlıklı doğurur meleklerini
hepinizi öpüyorum

merhabalar arkadaşlar bugün doktora gittim 26+2 deyim kızım 865 gr oğlum 925 gr sizce kiloları normalmi.Ayrıca 30.haftada iş toptantım nedeniyle uçağa binecektim doktorum izin vermedi hatta kızdı:)))

Kızlar bende bebişlerime kavuştum çok şükür.Salı günü öğlen 3 te genel anestezi ile dünyaya geldi kuzucuklarım.Gebelik haftam 37 + 1 di.Kiloları beklediğimizden çok iyi çıktı.Doktorum son 2 haftadır gelişimleri yavaşlıyor, ikiside 2300 ancak doğar diyordu. Çok üzülüyordum.Çünkü küvez ihtiyacı da olabilir demişti.Ama ultrason ölçümleri bizi yanılttı.Biri 2700gr 52cm, diğeri 2500 gr 50cm olarak dünyaya geldi.
Beni ameliyathaneden odama indirirlerken eşim kilolarını söyledi ama ben inanmadım, moral olsun diye söylüyor zannettim..Ne zamanki odama indim seslerini duydum ve o anda gözyaşlarımı tutamadım.O incecik sesleriyle annelerine biz burdayız diyor gibilerdi.Allahım hepinize sağlıklı güzel doğumlar nasip etsin.
Ultrason ölçümlerinede sakın çok takılmayım.Doktorum bile bizi şaşırttılar.dedi.bende kendimi boşu boşuna üzmüşüm.Kendinize çok iyi bakın.Yine haberleşiriz.

nergis tebrik edrim canım ALLAH analı babalı büyütsün İNŞALLAH darısıda bizim başımıza olsun İNŞALLAH AMİN

merhaba arkadaşlar .malum bebişlerden nete giremez oldum.nergiscim hayırlı olsun canım.herşey gönlünce olsun.kime benziyorlar ve isimlerini ne koydun.benimkilerin adı :1.si melis azra 2. si melisa esra oldu inşallah onlar için en hayırlılarına karar vermişizdir.
anjelic canım çok geçmiş olsun.sakın erken doğumu aklına getirme beynin ne sinyal verirse o oluyor ve hep pozitif düşün.
morgenrotcum nasılsın bebişler nasıl?sütün yetiyor mu? ne kullanıyorsun?nasıl besleniyorsun?
ARKADAŞLAR ÇOĞUMUZ DOĞUM YAPTIK VE YOĞUNUZ AMA YİNEDE BUNDAN SONRA NELER YAPACAĞIMIZI VE EN SAĞLIKLI BEBEKLERİ YETİŞTİREBİLMEK İÇİN BİRBİRİMİZLE İSTİŞARE ETMEYE NE DERSİNİZ?

nergis tebrik edrim canım ALLAH analı babalı büyütsün İNŞALLAH darısıda bizim başımıza olsun İNŞALLAH AMİN

Çok teşekkür ederim canım.İnşallah sende en kısa zamansda kavuşacaksın bebişine.

Evet nirsenciim burdan haberleşelim.Benimkiler henüz 4 günlük, sütüm var ama emerken hemen yoruluyorlar.Preaptamil veriyoruz şu aralar.
Yenidoğan sarılığıda çıktı.Ama şiddetli değil.Sen nasıl besliyorsun?Kızlarının ismide çok güzelmiş.

Nergiscim hayırlı olsun bebişlerin, kilolarına maşallah,darısı başıma.

Nirsencim ben hala hastanedeyim, doğuma kadar da kalıcam, her an herşey olabilir diyordoktorum, 32 haftayı görebilsem çok rahatlıycam, dualarınıza çok ihtiyacımız var, kendinize iyi bakın.

merhaba...anjeliccim çok üzüldüm içinde bulunduğun duruma .allahın izniyle herşey gönlünce olacak inşallah dualarımız seninle.bebeklerinin kiloları nasıl inşallah iyidir.sakın negatif düşünme ...burada beraber sağlıklı büyüteceğiz inşallah bebeklerimizi...
nergis cim senin bebeklerinin isimleri ne VE kime benziyorlar.benimkilerin biri esmer biri sarışın tıpkı kardeşimle ben gibi.tip biri eşim biri ben.biri daha yaramaz.gaz sorunumuz da var.sizlerin gaz sorunu varsa neler yapıyorsunuz?ben aptamil ve organik hipp kullanıyorum.aptamilde soya lesitini gdo lu olduğundan kafamı karıştırıyor.organik daha iyi ama kabızlık yapıyor bizde karıştırıyoruz.cuma günü aşımız var duyun feryadı,allah yardımcımız ola.
tekrar yazışmak dileğiyle...

ccanım rabbim korusun sizi....az kalmış cnm...bende 26+4 de sancılardan ve açlmadan ötürü yattım...hastaneden33+2 de doğdu ...2330 ve 2440 gr...dua et bol bol.........benim kuzularım küveze bile girmedilerr.........şimdi 19 aylıklar

Canım biz bebeklerimize ayçin ile gülçin ismini koyduk.Daha çok baba tarafına benziyorlar.Biri açık tenli diğeri esmer.

Biz daha 13 günlük olduk o yüzden gaz sorunumuz daha başlamadı henüz.Seninkiler anne sütü alıyorlarmı? Benimkiler biberona alıştı almak istemiyorlar.Ama ben zorlada olsa vermeye çalışıyorum.Almadıklarında da sağarak veriyorum.El pompasıyla sağıyorum ama çok yorucu oluyor.İnternetten 300 tl ye elektirikli pompa spariş ettik, o daha kolay sağıyormuş.Bir de sütün artsın diye bitkisel bişeyler kullanıyormusun?

merhaba kızlar nasılsınız?bebekler nasıl?bizim gaz sorunlarıyla mücadeleyle geçiyor zamanımız.
nergiscim ben süt arttırıcı humana tea kullanıyorum veya rezene doğadan içiyorum faydası oluyor.bebeklerine hangi mamayı kullanıyorsun?biz hepsini denedik hepsinin avantajı dezavantajı var.milupa çok acıktırıyor.hipp kabızlık yapıyor.hero baby çok kaka yaptırıyor.bebelac şimdilik daha iyi gibi.bir kızım çok ağlıyor çünkü çok daha fazla gaz sorunu var ve çok hassas.ne yapsam bilemiyorum sizler ne yapıyorsunuz önerileriniz var mı?bebeklerinize kendiniz tek başınıza mı bakıyorsunuz işe başlayınca ne yapmayı düşünüyorsunuz?

Milupa çok acıktırıyor gerçektren, biz milupanın conformilini kullanıyoruz.Gaz sorunumuz yok çok şükür.Aptamil1 ile karıştırıp veriyorum.
Ben annemle birlikte bakıyorum.İnşallah 6 aylık olana kadar kalır annem.YOksa bakıcı tutucam.Tek başına bakamam.
İşe başlamıcam ücretsiz izin alıcam.
Sen sütünü sağıp mı veriyorsun yoksa emziriyormusun?Günde kaç kez emiyorlar???

merhaba...
nergiscim ben emziriyorum hiç sağmadım ne kadar oluyor bilmiyorum.bazen olmuyor.bebeğimin biri mamayı zor ve çok az yiyor ve mememden hiç ayrılmıyor ve benim için zor oluyor ama katlanıyoruz şükür.ilk günden beri tüm mamaları denedim bir türlü mamayı yemiyor tükürüyor sadece anne sütü almak için direniyor malüm iki bebek olunca haksızlık olmasın derken aç kalıyor ve zorla çok az mama veriyoruz.ilk zamanlar bu yüzden kilo farkları bile oldu .şuan eşitlendik şükür.yalancı meme vermiyoruz eşim diş hekimi olduğundan uygun bulmuyor.o nedenler bebekler uyumak için mememde süt olmasa bile yalancı meme gibi kullanıp uyuyorlar bu sebeple ben çok uykusuz kalıyorum.kaç ay çalışmayacaksın?ben 6 aydan sonra başlıcam gibi ,ücretsiz de alıcam.kayınvalidem bakacak sanırım ama ben tek başına başa çıkamayacağını düşünüyorum bakıcı da tutacak gibiyim .

Canım yalancı emzik kurtarıcı gibi gerçekten, sürekli emme iç güdüleri olduklarından tok olsalar bile emmek istiyorlar bizde veriyoruz mecburen, eşimde istemedi vermeyin dedi doktor ya, ama biz dinlemedik.
ücretsiz izin 2 yıla çıkacakmış.o kadar almayı düşünüyorum.
Kızının emmesi çok güzel, boşver emsin benimkiler keyifleri gelirse emiyor.
Ama çok zor tek bakılmaz . sen geceleri içindemi bakıcı tutacaksın.. ben annem gidince gündüz tutucam ama geceleri ne yaparım bilmiyorum.Eşim daha çok yardım edecek artıtık..
ama merak etme onların sevgileri baktırıyor bi şekilde.çok tatlılar yaaa....Allah kuzucuklarımızı bizden ayırmasınn

Kızlar merhaba, nasılsınız? Ben 34+4 de doğum yaptım, kızlarımın ikisi de iyi şükürler olsun, şu an evdeyiz, çok mutluyum inanılmaz bir duygu, Rabbim isteyen herkese yaşatsın

Kızlar merhaba, nasılsınız? Ben 34+4 de doğum yaptım, kızlarımın ikisi de iyi şükürler olsun, şu an evdeyiz, çok mutluyum inanılmaz bir duygu, Rabbim isteyen herkese yaşatsın

Canım çok çok tebr,k ediyorum.Allah sağlıcakla büyütmeler nasip etsin.Burdan ayrılmayalım, haberleşelim yine..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…