2011 Ekim Anneleri

19 ocak 2011 cok tsk

sevda hoş geldin Satımız aynı. Hanzade de bizimle 3 kişi olduk şimdi bebişlerimiz gündaş :KK1::KK1:

Duygu çoook ciciler yaaa. ay bizim hiç bi şeyimiz yok. panikledim yeminle:KK43::KK43: acilen oğluma bi şeyler almalıyım. ay strese girdim.
Beşik alacam
kraft 504 aldın mı ayten. nasıl güzel mi??
canım ben beşiğin yanında ayrıca küçük katlanan beşiklerden alıcam koca beşiği salona kuramam kiii sonra zırt pırt milletin kucagında olmasın sonra yatak odasında olacagı için beşik namahremime milleti sokamam ben o yüzden salonda ziyarete gelenler mıncıklamasın diye istiyom:KK1:
herkes yatak odasına gitcek osuruklu osuruklu totoşlarıyla yatagıma oturcaklarr hiiiiç sefmemmm öykkkkk:63::63:

ayyyy çok komik ya. canom Allah seni başımızdan eksik etmesin. haklsın ama bacım ben de savmem yatağıma oturulmasını.
oturma odasında yatak yapayım diyorum ilk bi kaç gün. siz nasıl düşünüyosunuz?
yatak odama herkes girsin istemiyorum ben de

ahesteeee hu sessiz seyirci. geçmişe mi daldın?

Ben ütü yapıyorum dağ kadar birikmiş ama gözüm burda susmayın canım sıkılıyo

yalug hanımmm sesiniz solugunuz çıkmıyyy iyimisin bebişin nasılll bi ses ver:KK52:

canooooooommmmmmmmmmmm biz iyiyiz.sende iyisin masallah..haftasonu seni ozendirmek gibi olmasin ama izmirdeydim :) simdi gecmisi okumak icin dun aksamdan beri cabaliyorum.ancaaaaaa bitti.masallah size 2 dk durmamis ceneler...ama cok zevkli burayi takip etmek.

sevda hoş geldin Satımız aynı. Hanzade de bizimle 3 kişi olduk şimdi bebişlerimiz gündaş :KK1::KK1:

Duygu çoook ciciler yaaa. ay bizim hiç bi şeyimiz yok. panikledim yeminle:KK43::KK43: acilen oğluma bi şeyler almalıyım. ay strese girdim.
Beşik alacam

ayyyy çok komik ya. canom Allah seni başımızdan eksik etmesin. haklsın ama bacım ben de savmem yatağıma oturulmasını.

:KK69::KK69::KK69:ben de onu diyorum çok gelenin gidenin varsa kii olur ucuzundan bir tane almak lazım
ama hayırlı olsuna gelecek çok insan var eşimin tarafından benim tarafımdan
camımı değiştiriken karşı komşum alt komşum gelip yatagıma oturdular ve hiç hoşlanmadım
o yüzden 2 kuruş fazla olsun oda benim olsun:KK64::KK64::KK64:

canooooooommmmmmmmmmmm biz iyiyiz.sende iyisin masallah..haftasonu seni ozendirmek gibi olmasin ama izmirdeydim :) simdi gecmisi okumak icin dun aksamdan beri cabaliyorum.ancaaaaaa bitti.masallah size 2 dk durmamis ceneler...ama cok zevkli burayi takip etmek.

ohh ohhh maşallahhh kızzzzzzzzzzzz gez gezzz bende dogurunca gezecemm:KK1::KK1:

Edacım odaya çok yakışmışsın annelik çok yakışıcak sana o sandalyede oğlunla rüzgarla beraberde sallanmayı nasip etsin mevlam...

Sansee göbüşünede bebişinede maşallah canım :)

Deniz maşallah detaylın güzel geçmiş kızınada maşallah damat adaylarını sollamış hanımefendi :)) Topiğin en küçüğü ama büyük bir ücadele içinde ufaklık, bende sizinle beraber doğucam diye direniyor sanırım :))))

Ayten sanada maşallah çok fit görünüyorsun, bugün, yarın elbise kıyafet derken olduda bitti bile zaman ne çabuk geçiyor gerçekten :)

İrem nice güzel senelere bebeğinle beraber inşallah..

Present ve canom ciciler mükemmel :) Allah bebişlerin üzerinde görmeyide nasip etsin inşallah..

Leyna, Eslem, fatoşu göremedim haftasonuda tam detaylı bakamadım gerçi ama iyilerdir inşallah..

Duygu kız fik fik yapacağım varsada sen bunu dedikten sorna yapmam sanırım :KK60: Ayy bebiş zıp zıp zıplıcak o anda,, eşim şok olur korkudan kal gelir sanırım. :KK53:

Unuttuğum kimse varmı varsa affola emi :)

Bu haftayı çok güzel huzurlu ve mutlu geçirmek istiyorum, geçen hafta hem hafta içi çok yoğun, yorucu hem haftasonu hemde çok gergin geçti :KK43: Hepiniz içinde aynı temennideyim :)

Evet canım, valla geldi geçti, güzel geçti bir aksilik çıkmadan... Allah mesut etsin yuvalarından huzur & mutluluk eksik olmasın...

kızlar eşimle baktık da şimdi biraz kraft çin malı ya. kararsız kaldık.
sunny baby alan veya kullanan var mı o nasıl?

insallah allah gönlüme göre verir .. bir oglum var 10 yasinda oda cok kiz kardes istiyor komsunun oglu yaramaz diye oglan istemiyormus :)))):KK66:

Beşik alacam

Yok canım henüz almadım, evime taşınayım da ondan sonra alacağım bebeğin eşyalarını...

X