2011 Ekim Anneleri

EVET KIZLAR NASIL gidiyo hamislik:)) ben 22 haftalik ama 10 kilo aldim 50 dim 60 oldum :)) KIZ BEBEK GEKLIYORUM ALLAH NASIP EDERSE ::

hepsi çok güzel. sağlıklı mutlu günlerde kullanın.
biz daha hiç bir şey almadık.çok mu geç kaldık böyle sizleri gördükçe çok özeniyorum. almak istiyorum ama daha öncki tecrübelerim almamı engelliyo.:KK49::KK49:

Teşekkür ederiz teyzesi
Aklına kötü şeyler getirme sende Allahın izniyle alıcaz bebeklerimizi kucağımıza

:KK3::KK3::KK3::KK3::KK3:
canlarım nasıl bu.kızımıza almayı düşünüyoruz
Eki Görüntüle 212872
aynını begenmıstım nette bızde bundan alıcaz nasıp olursa ınsaallah..ben rengıne bayılmıstım...
pijama alacaktım 3 lü takım 97 liraymış üstü altı sabahlıgı:KK53:
anacım kumaşıda incecikkkk hııııhh dedim çıktım sonra beşik baktım
bir magazaya girdim sordum öylesine didim ki küçük beşik istiyorum
adamdaki cevapla resmen serinledim bacım küçük beşiği ne yapacaksın aha burda var 130 tl
3 ay için ne diye alacaksın :KK53::KK53:dedim sizene istesem 5 tane alırım didim çıktım öküzzzzz
nasıl sinir oldum varyaaaaaa hepsi beni buluyoooo:KK1:
adam dogru demıs canom sana da ıyılık yaramıyyyyy heee:KK1:neyse cok konusmayım sımdı benıde haşlarsın falan ..:18:
Bende sırf mikropluk olsun diye akşam ablamın doğum günü ben oraya gidicem dedim. Tamam gidelim dedi. Ben tek başıma gidecektim dediim. Yok beraber gideriz dedi (Doğum günü kutlamaktan nefret eder kendisi. Hele ki bu 30 yaşına giren bi kadınsa. )
Baktım istediğim tepki gelmedi. Akşam ben eve yürüyerek dönücem. Ben gelmeye salatayı hazırla, yemeği ısıt, ekmeği al dedim. Beyimizin çarşıda işleri varmış, geç gelirmiş. Tamaaaaam dedim, açtı ağzımı yumdum gözümü. "Sen hiç bir planından geri kalmasan olmaz mı? Dünya senin etrafında mı dönüyor? 1 aydır beni üzdüğün yeter. Ben bebeğime acıyıp sallamadıkça, sen üste çıkıyosun" Falan ağzıma ne gelirse saydırdım. Tabi benimki altta kalmaz. Ben akşam gelmiyorum o zaman dedi." Aman has yüzüne hayran, ali gözüne kurbandı sanki onlarda, gelmezsen gelme diye çemkirdim. dıt dıııt dııııt..:KK36: Hayatta telefonu suratıma kapatmazdı. Dmek ki çok sinirlendi. Yaşasın kötülük:KK47::KK62: Ama hala hıncım geçmedi.:KK45: Daha çok sinirini nasıl bozabilirim plan yapıyorum.
yaa şahanesın rumuzum gardasım...yazdıklarını okurken bıan kendımı seyredıyormusum gıbı geldı:KK53:yanı bu kadar benzerız..ama benım kocam ben ne kadar ugrasırsam ugrasayım ılle gelır kıçıma sarılır:KK52:bıktım canımdan artık..bugun sabah dedım kı Allah canımı alsın ölümüm senın benı boyle mıç mıç sevmenden olacak ayrıl şu kıçımdan didım yaaaaa..:KK47:gecende ıyıkı mevlam memıslerımı yaratmıs yoksa ne yapardın kocacım dedıydım valla haklısın karıcım demıstı..düdük:KK53:
İnsanda ne heves ne iştah kalmıyo zaten Dediğin gibi kal geliyo noluyo felan oluyosun:KK1:
gecende aynen bende fik fik anında kızımın tekmelerını yedım ..ama hıc durmadı ve iş bıtınce :KK17:karnım tas gıbı oldu bır agrı bır agrı..sanırım rahatsız ettık hanımefendıyı..benımkıne kızın rahatsız oluyo ıcımı tırmıklıyo dıyorum da hıc kımesın demıyo...bu adam yuzunden erken dogum yapacam...fik fik de ölsünnnnnnnn:KK37:
canım ya sende mi ilahiyat okuyosun...
bende :) bu sene başladım...
bende hadis ölsün istiyodum :KK47::KK47::KK47:
ama şükür geçmişim yaaa...
bakalım seneye napcam oğlumla beraber çalışırım artık... :KK9::KK9::KK9:
inş. oğlum 2.5 aylıkken falan gircem sınavlara ...
artık kapıda beklerler beni bir an önce çıkiim die :KK9::KK9::KK9:
guzum benım son senem son sınavımdı ne yazıkkı arapcadan kaldık..önumuzdekı maçlara bakıcezzz artıkın nnnn..esımde dedı aynını anası sınavdayken babası kucagında bebıs sallar artık dedı..:KK31:bende yapmaya gelırken herkesten heveslısın bakacan tabı dedımmmm..:KK4:

allaha şükür benim gaynana heç bişi demedi isim konusunda ama annem maşallah kaynanayıda geçtiii isimleri begenmiyo:KK53::KK53::KK53:
canom aynı kadının cocukları olma ıhtımalımız varmı aceba:44:anan cadılıkta benımkını aratmıyo sankı..:KK52:
EVET KIZLAR NASIL gidiyo hamislik:)) ben 22 haftalik ama 10 kilo aldim 50 dim 60 oldum :)) KIZ BEBEK GEKLIYORUM ALLAH NASIP EDERSE ::
yiyin hatunlar yiyin...can bogazdan gelır..bakalım bebelerınız kac kılo dogacak onca aldıgınız kıloya karsın...benım kı 1 kılo dogarmıs..:KK53:

duygu bebısının kıyafetlerını cok begendım canım..hatta bazı zıbınları ve hırkaları ortak..rengıne kadar aynı...bende bır dolap falan alıp yerlestırebılırsem resımleyıp gostercem ınsaallah...ıyı gunlerde kusmuksuz gıysın ınsaallah...:KK1:

yaa kızlarrr ben varya ölmek uzereyım yorgunluktan ..evlerı supurdum..2 makıne camasırı katlayıp yerlerıne yerlestrdım ve dolapları duzenledım..bu aradada 4 tencere yemek yaptım..menumuzde sehrıye corba,tavuk sote,pirinç pilavı ve zeytınyaglı taze fasulye vardı...ayaklarım davul oldular saatlerce aykta durmaktan zonkluyolar resmen :KK52:sımdı kocıs ıcerde arkadasıyla yemekte..aksam okundu kalkıp kılacak takatım kalmadı..zaten elımıde kestım..offffff offf yoruldum beyaaaa:KK37:

Bunlarda minik kızımın minik ayakları için
Eki Görüntüle 213013
ayy ayy yirim onun cicileriniii maşallahhh:nazar: güzel günlerde giyinsin inşallahhhh
aynını begenmıstım nette bızde bundan alıcaz nasıp olursa ınsaallah..ben rengıne bayılmıstım...

adam dogru demıs canom sana da ıyılık yaramıyyyyy heee:KK1:neyse cok konusmayım sımdı benıde haşlarsın falan ..:18:

canım ben beşiğin yanında ayrıca küçük katlanan beşiklerden alıcam koca beşiği salona kuramam kiii sonra zırt pırt milletin kucagında olmasın sonra yatak odasında olacagı için beşik namahremime milleti sokamam ben o yüzden salonda ziyarete gelenler mıncıklamasın diye istiyom:KK1:
herkes yatak odasına gitcek osuruklu osuruklu totoşlarıyla yatagıma oturcaklarr hiiiiç sefmemmm öykkkkk:63::63:

Son düzenleme:
ölüyorummmmmmmmmmmmmmmmm Allahım ayaklarım canım ayaklarımmmm...yokkk arkadas yok bu ev hanımlıgı bana gore degıl anladımmm..

ayy ayy yirim onun cicileriniii maşallahhh:nazar: güzel günlerde giyinsin inşallahhhh

canım ben beşiğin yanında ayrıca küçük katlanan beşiklerden alıcam koca beşiği salona kuramam kiii sonra zırt pırt milletin kucagında olmasın sonra yatak odasında olacagı için beşik namahremime milleti sokamam ben o yüzden salonda ziyarete gelenler mıncıklamasın diye istiyom:KK1:
herkes yatak odasına gitcek osuruklu osuruklu totoşlarıyla yatagıma oturcaklarr hiiiiç sefmemmm öykkkkk:63::63:

tamam bacım bısey demedım..paran varsa al tabıı..:KK1: aa bu arada gecen sene kuzenıme ankaradan alt ust pıjama ve sabahlıklı takımı ben 50 ytl ye almıstım dogumunda..hatırlamıyorum ama cok ıyı bır markanındı ve cok memnun kalmıstı...bende ankaraya gıdınce ordan alıcam takımımı..

tamam bacım bısey demedım..paran varsa al tabıı..:KK1: aa bu arada gecen sene kuzenıme ankaradan alt ust pıjama ve sabahlıklı takımı ben 50 ytl ye almıstım dogumunda..hatırlamıyorum ama cok ıyı bır markanındı ve cok memnun kalmıstı...bende ankaraya gıdınce ordan alıcam takımımı..

yok bacı sana bişi dimedim kızzzzzzzz adam için konuşuyomm:KK1::KK1::KK1:

:KK1::KK1::KK1:ben bir kaç saat önce arkadaşıma didim rahat battı evlendik:KK64::KK64::KK64::KK64:

yavv iyi hos kocam da ınsan gıbı elhamdulıllah ama ne bılıyım yaaa..bekarken bı kendı karnımı doyuruyodum sımdı basa bela oluyo 2 bogazzz..yok utu yok bulasık yok temızlık yok fik fik..zatiii popomdan ayrılmayan bır kocam var daha ne olsun..nankorlukmu edıyorum ne..off off :KK31:

yavv iyi hos kocam da ınsan gıbı elhamdulıllah ama ne bılıyım yaaa..bekarken bı kendı karnımı doyuruyodum sımdı basa bela oluyo 2 bogazzz..yok utu yok bulasık yok temızlık yok fik fik..zatiii popomdan ayrılmayan bır kocam var daha ne olsun..nankorlukmu edıyorum ne..off off :KK31:

:KK1::KK1::KK1:valla ben hayatımdan çoook memnunum bekarken butun evin işi gücü herşeyii bendeydi
çalışıyordum canım çıkıyodu bide eve gelip yemek yapıyodum temizlik çamaşır bulaşık yıkıyodum kız kardeşimde geziyodu evlendiğim
gün kardeşim bana ohh evlendin kurtuldun didi:KK1:gene herşey bende ama bekarken resmen ölüyordum
kardeşim yardım etmez elinde törpü butun gün net başında köle gibiydim şimdi hayat bayram bana sevdiğim adamla evliyim bebişimde geliyorr
ohhhhhhhhh degmeyin keyfimee:KK64:
hatta evlendikten 1 hafta sonra kardeşim arayıp afra tafra yapmıştı bütün işleri bana yıktın gittin keyif yapıyosun diye

Son düzenleme:
:KK1::KK1::KK1:valla ben hayatımdan çoook memnunum bekarken butun evin işi gücü herşeyii bendeydi
çalışıyordum canım çıkıyodu bide eve gelip yemek yapıyodum temizlik çamaşır bulaşık yıkıyodum kız kardeşimde geziyodu evlendiğim
gün kardeşim bana ohh evlendin kurtuldun didi:KK1:gene herşey bende ama bekarken resmen ölüyordum
kardeşim yardım etmez elinde törpü butun gün net başında köle gibiydim şimdi hayat bayram bana sevdiğim adamla evliyim bebişimde geliyorr
ohhhhhhhhh degmeyin keyfimee:KK64:

annem rahat bır kadın degıldır..asırı titiz asırı hassas ve her seyın en dogrusunu bılen tabuları kesınlıkle yıkılmaz bır kadındır...bende ılkk evlılıgımı yapmadan evvel sen gıbıydım tabı dıger 2 ablamda..fakat bosandıktan sonra bana yaptıkları yuzunden annem bendekı annelık vasfını kaybetmıs oldu..iş miş yapmadım..elımı kaldırmadım..acıktım kendım hazırladım yedım..yanı tek kısılık bır hayat yasadım sımdıkı esımle evlenen kadar..oylesı annemle aynı evde yasadıgım ıcın kesınlıkle herhalde berbattı hamdolsun sımdı tek derdım yemek bulasık olsun..

X