2011 Ekim Anneleri

inşallah daha fazla artmadan ve bebişine bulaşmadan atlatırsın

kızımı uyuttum azcık ortalığı toparlayıp yemeğimi yaptım tam şuraya oturdum açtı gözlerini zilli ben rahat etmeyeyimde ne olursa olsun bide gözümün içine bakıp gülümsemiyormu işte o an bittiğimin resmidir canım yavrum benim

ya kızlar bişey sorucam sizin gece terlemeleriniz devam ediyormu??? şurda 2 aylık olucaz nerdeyse ben her gece hala çok terliyorum

selam herkeze herkez iyidir umarım.akşam kızımı yıkadım 10 gibi, banyo sonrası uyudu sabah 5 e kadar o saatten beri doğru düzgün uyumadı,birde sağ gözünde çapak oluyor sabahtan beri.siliyorum yine oluyor.çapak için ne yapabilirim.

Bizimde vardı çapak sorunumuz 2 gün önce doktora götürdüm tobsin diye bi damla verdi ilk damlatmamda kesildi çapaklanması ondan sonra 2 kere daha damlattım bıraktım şimdi

Bizimde vardı çapak sorunumuz 2 gün önce doktora götürdüm tobsin diye bi damla verdi ilk damlatmamda kesildi çapaklanması ondan sonra 2 kere daha damlattım bıraktım şimdi

teşekkür ederim duygu, netten baktım tobsin damlaya ,bebeklere genelde bu damla veriliyormumuş .doktora gitmeden kullansam olurmu acaba.

ya kızlar sizin bebeklerde benimki kadar ağlıyor mu ya kafayı yiyecem. uyandığı an başlıyo yatana kadar nerdeyse hep ağlıyo ama ne ağlama yırtınıyo resmen çekip gidesim var buralardan yaaa cidden ağlaması psikolojimi zorluyo. ben mi abartıyoum her bebek mi böyle

şu an kucağımda. yatağına koymamla çığlığı basması bir oluyor hı kucağımda başladı allahım yardm ettttttt

her bebek oyle canım emın ol..eger varsada uslu akıllısı bızımkıler onlardan degıl saısam oyle koydugun yerde etrafı seyretsın ..
filiz bizimkide gıcırdıyor canım.artık o ses ninni gibi geliyor oğluma.
benhıc salmadım park yatakta ..sadce asma katı hışırdıyor kıpırdayınca sürtünmeden duygunun dedıgı gıbı..
ayy aynı benm kı..uyuyor uyuyor tam ben yatıyorum baslıyor aglamaya..gıcıkkkk
ya kızlar bişey sorucam sizin gece terlemeleriniz devam ediyormu??? şurda 2 aylık olucaz nerdeyse ben her gece hala çok terliyorum
benımde hala devam dıyor..hemde oyle bır terkı yorgan ters cevırıyorzz gece ıslaklıktann...
kendı sütünle silebilirsin..

Sunny Baby Alya Ana Kucağı - e-bebek.com

kızlar bu tarz bi şey kullanan var mı memnun musunuz?
ben kullanıyorum cok ta memnunum elım ayagım dıyebılır..kenı basına sallansaa kızım basında sureklı brını gormek ıstıyor o yuzden tam bızlık..
all benden o kadar nıda..cok sıkıldım evde hergunum bır oncekıyle aynı gecıyo..dunde ben dedım esıme cok bunaldım en azından yaz olsaydı bebek arabasını alır cıkardık dısarıya..sımdı oturdugumuz odadan dısarı cıkamıyoruz soguktan..
Konfor Ana Dizi - Anne / Bebek / Çocuk - Hepsiburada.com

MAKARNA ve İREM sizin bahsettiğiniz ana kucağı böyle bir şey mi??

evet canım ana kucagıymıs adı..fakat pahalı boyle bır parca sey..ben de hem bu +kucakta kolay tasımak ıcın boyndan baglanan seyden+bebek cantası+bebegı ıcınekoyup tasımaya yarayan cantası var...bana hedıye edıldı ama burdan sordum 50 lıra cıvarıydı fıyatı..

ben koltuga oturup ayak ucuma alıyorum tv seyrederken pc basndayken ayagımla sallıyorum..uyuyo genelde ıcınde ...kucagım alıstırmaktan sa yada ayagımda sallamaktansa daha kolay..hem yukseklık kademelerıde var ben mesela emzırdıkten sonra kusacak dıye yuksek yatımak zorundayım basnı yukseltıyorum koyuyorum yanıma mutfakta duryo ole..

cnm bizdede oldu çapak dr önce bu solisyonu verdi physiologica gifrer kullandım 3 gün gözünü bununla temizleyip göz pınarına hafifçe masaj yaptım geçti ama tekrar oldu sonra tobrex diye antibiyotikli bi damla verdi bunuda 5 gün kullandık geçti çok şükür

hepsi aynı neredeyse canım üzülme gazı çıksa da kakayı yapsa da ağlıyor ha öyle güzel güzel yatıp etrafı seyretmiyor mu en fazla 15 dakika sonra sanki oyuncağını elinden almışız gibi basıyor çığlığı ama kucağa alıp azıcık pişpişleyince yine susuyor bir sorun olduğunu düşünürsen yine de bir doktora götür ama bence biraz gazdan biraz huysuzluklarından ağlıyorlar sakın üzülüp kendi psikılojini de bozma o ağlarken sen sakin ol panik yapma.

kızlar bu gün bebeğime sallanan beşik aldım fisher prize almadım çünkü çok az kullanabilirdim onu
http://www.bebekchik.com/?urun-4146-Baby-Max-Violet-Otomatik-Sallanan-Besik-Mavi.htmlbu aldığım mama sandalyesi olarak da kullanılabiliyor ilerde bakalım eve getirdik kurduk işe yarayacakmı bir de bu gün evimizi aldık önünden geçerken hep iç geçirdiğim bir bina vardı yeni yapılan umut yokken gittik geldik baktık nasip işte beğendiğim ev sonunda benim oldu biraz pahalı oldu ama napayım kayınpederim sağolsun :)

Son düzenleme:
merhaba kızlar.bgn mevlüdümüz vardı çok şükür sağ salim atlattık ama kızım başka bi odada olmasına rağmen odaya bakmaya gelenlerden ve kalabalıktan huysuzlandı.ve daha yeni uyudu.saatlerdir uğraşıyoruz uyutmak için çok ağladı hiç bu kadar ağlamazdı.hasta mı olduki diye korktum ama sanırım gaz ve bgnkü düzeninin bozulmuş olmasından dolayı huysuzdu.
yrn zaten kontrolümüz var.bakalım.
kızlar bide sizde de artık eşinizle hiçbişey yapamama durumu var mı.ne bi film izleme ne beraber bişey yapabilme.beraber yaptıımz en son şey ahseni sallamak oldu:26:

Konfor Ana Dizi - Anne / Bebek / Çocuk - Hepsiburada.com

MAKARNA ve İREM sizin bahsettiğiniz ana kucağı böyle bir şey mi??

evet canımbizimki böyle.adı da ana diziymiş evet sadecealtta sepeti yok bizim.gece bile onda yattığı oluyo kızımın.

ben de terliyorum hala.sonra da gece kalkınca sırtıma her seferinde bişey almaya üşenince daha doğrusu uykudan görmüyo gözüm bende kızımdan fazla gaz oluyo.bgn de boğazım acıyo brz.hep o terleme ve soğuma yüzünden.

soğuk çayla silmek iyi gelir diye biliyorum.

merhaba arkadaşlar...

duygu seni çok merak ediyorum çok gelemediğimden takipte edemedim sütün ne durumda inşallah eski haline dönmüştür..

ben fena hastayım bademcikler yumruk gibi şişmiş grip bi taraftan dua ediyorum bebeğime blaşmasın diye
ayrıca ağır depresyon hallerim ne yazıkki azalıp düzelmek yerine gün geçtikçe artıyor çok sıkıldım evden çıkamamak bulunduğum yerde komşusuzluk kimsesizlik duvarlaqrı izlemekten yoruldum bi kaç kitap alıp okuyayım eskisi gibi keyi,fle diyorum ama onada bebeğim izin verirmi yada ben ev işleri bebek bakımındna fırsat bulabilirmy,m bilmem bildiğim tek şey ben bende değilim allah aklımı korusun bebeğime iyi davranmam ve ona iyi bakabilmem için akıl ve güç versin

aklımdasınız her zaman burda olmak benim için çok iyi oluyo hem bilmedikleirmi öğreniyorum hem konular ortak ama artık hiçbirşey eskisi gibi değil tıpkı ben gibi
herkesi allah'emanet eder meleklerinizi koklar kaçarım

Kübracım çok sevindim yeni eviniz hayırlı olsun Allah kiradaki tüm arkadaşlarımıza kendi evlerini almayı nasip etsin

tşekkür ederim ceveplarınız için suyu ve sütü bende duymuştum yaptım ama pek etkili olmadı yarın sabah doktora götürcem

aynenbenim durumum benimki şimdi 3 aylık..hala mız mız..bende öyleydim ara ara hala psikolojim bouluyor.öekip gidesim geliyor..ama ne yapacaksın işte sana muhtaç o..öyle düşün.konusamıyor ki yavrum derdini söylesin

benimki de 3 aylık biraz azaldı artık terlemelerim..1 hafta öncesine kadar evde kısa kolluyla geziyordum..gece sürekli üstüm acık.terleyip kısa kollu giyiyordum

nevinciiim hayırlı ve geçmiş olsun sende atlatmışsın mevlütü... nazar da olmuş olabilir bebişe

eşinle en son ahseni sallamak kısmı aynen bizde de geçerli canım.biraz önce kuzenin sözünden geldik saat 12 ydi. dedimki gel beraber bi meyve yiyelimmm tamam dedi ama sonra namazını kıldı yattı

ben üzerimi değiştirdim çocuğun üzerini değiştirdim çocuğun altını değiştirdim karnını doyurdum gazdan kıvranmaya başladı bayaa bi masaj yaptım dizimde pışpışladım falan bu sefer gazla beraber pırt pırt kakasını yaptı altını tekrar değiştirdim ee bus efer tekrar acıktı,emzirdim gazını çıkaramadım uyuyuverdi bekliyorum mıkırdanınca çıkarcam bu arada makyajımı temizledim abdest aldım namaz kıldım şimdi de cips yiyorum çünkü 12 gün sonra aöf ilahiyat sınavına girecek olan ben değilim 6 dersi olan ve daha hiç birini tam olarak bitirmemiş olan da ben değilim ... eee son günleri bekliyom ben ama bu sefer öyle kolay olmayacak bebeişin keyfi olmayınca hiçbişi yapamıyorum ama sınıfta falan kalırsam artık suçu atacak biri var nasılsa ama bende haklıyım dimi yaaa vallada billada geçen dönem onur belgesi aldım (arapça sağolsun) ama bu dönem kalabilirim... (oğlum sağolsun )

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…