2011 Ekim Anneleri

pffff çok sıkıldım evde oturmaktan ,biraz yürüyüş yapmak istiyorum..evde oturup yiyip içmekten kilo vermek yetine dombili oldum çıktım yaaaaaelvini kaynanama bırakıp azcık sahile işnelim diyodum ,bide baktım pazara gitmiş hatuneşime elvinide alıp avm ye gidelim diyorum hava soğuk diyooo..:95:

Bizim ev sıcacık bize gel bize gel

Gacur gucur değilde haşır huşur sesler var bizde asma katı içinde sallandıkça sürtünüp haşırdıyo

ya benim yan taraflardan da sesler geliyo böyle olursa cidden uyuyamayacak sesleri tanıdıkça duydukça. ne yapacam ya yeni beşik mi alsam pfff

Abimlerde vardı ne zaman gitsem yiğenim içinde yatıyodu ama salladığın sürece ya komple onu sallaman lazım ya da oyuncakları hareket ettirmen lazım yoksa pek durucağını zannetmem onun içinde

e ne alsam bilemedim şimdi fisher salıncak da çok pahalı geldi bana. bi de her yeri taşınamaz gibi ne alsam acaba kollarım kopuyo sallamaktan acil bi şeyler almam lazım

ben de çok sıkıldım ama hava da çoook sokğuk korkuyorum çıkarmaya araba da serviste hala zaten. Nİda hırıltıları geçti mi elvinin benimki de sanki hırıldıyo biraz. napsam??

Bizim ev sıcacık bize gel bize gel
ayy olur yaaaasüpper olurr..gelip bizi alsana teyzesiiii

ben de çok sıkıldım ama hava da çoook sokğuk korkuyorum çıkarmaya araba da serviste hala zaten. Nİda hırıltıları geçti mi elvinin benimki de sanki hırıldıyo biraz. napsam??

geçti canım maşşallah çok iyi oldu kızım beniiimm kuzuum beniiiiiim canımcım hırıltılar bi kaç güne artar eğer bizimkindense,eczabneden yarım litrelik serum fizyolojik al ,bulunsun evde ,ben hergün 1 kere yapıyorum geçmesşne rağmen ,enjektörle çekip burnuna püskürt genzi temizlensin.

acaba dönence alsan durmazmı illa sallanmak istemi ben dönence lamayı düşünüyorum park yatağın ayıcıkları var onları sallarsam kendisi sallanmak istemeden onları seyrediyo Bence bi deneme yap yatırıp ayıcık felan bişeyler salla uzun bi süre sesi çıkmazsa dönence alırsın salıncak biraz tuzlu bende baktım bide 10kg kapasitesi beren zaten şimdi 6kg

idrar yollarında enfeksiyon olabilir annesi bi tam idrar tahlili yap tır ağlamaya devam ederse
Bu ihtimali değerlendireceğim sagol

Elimizden geleni yapıyoruz artık ilaç fayda etmiyor gaza.bitse de kurtulsak
valla gaz diyeceğine eminim doktorun.biraz daha bekleyip ona göre davranıyim en iyisi

oh maş bi daha da olmaz inş. yarın ilk iş aldırayım eşime evin havası çok kuru ben bile hırıldıyorum. evde deniz suyu var hamileyken almıştım kendime onu kullandım ama korkuyorum Safaya kullanmaya uzun zamandır evde. en iyisi serum fizyolojik alayım. enjektöre ne kadar çekip püskürtüyosun canım??

dönence de almayı düşünüyorum da benimki sallanmayı çok seviyor duygu ya hrm oturma odasında mutfakta kullanırım yanımda olur rahat ederim diye düşündüm.
benim de park yatak sen nasıl bi dönence almayı düşünüyosun bi de neresine asacaz dönenceyi yatağın???

ayy olur yaaaasüpper olurr..gelip bizi alsana teyzesiiii

Gelirken kızımı araba kim tutcak teyzesi. ananeyle dedeside yokki bırakıp gelirdim sizi almaya
Pendik belediyesiiiiiiiiiiiii
Nidaların evin kapısından bizim evin kapısına tek vesait araç istiyorum

her bi burun deliğine 1 cm canım.

slm kızlar bebek arabası almayı düşünüyorum bir türlü karar veremedim önerebileceginiz bir model varmı?

Gelirken kızımı araba kim tutcak teyzesi. ananeyle dedeside yokki bırakıp gelirdim sizi almaya
Pendik belediyesiiiiiiiiiiiii
Nidaların evin kapısından bizim evin kapısına tek vesait araç istiyorum

vardır kız belkiii...hani beni aldığın yer varyaa ,bizim ev hemen onun arka tarafında ,pendik lisesi durağı oluyo orası ,bütün otobüsler geçiyo ordan ..sizin orası ne durağı oluyoo??

Kurmalı düşünüyodum ama onun bi süre sonra durup tekrar kurulması gerektiği aklıma gelmemişti Pilli alıcam netten baktım biraz ne kadar pahalılar yaaa iki tane ayı ses çıkararak dönüyo yaptığı bişeyde yok Ben sordum park yatağa takılıyomu diye takılıyomuş ama nasıl takılıyo bende bilmiyorum alınca öğrenicez artık
Bizim burda bi tane 1 milyoncu var orda vardır aslında dışarı çıkabilirsem gidip oraya bakıyım bide hem yatağa takılmazsa geri verme şansım olur

slm kızlar bebek arabası almayı düşünüyorum bir türlü karar veremedim önerebileceginiz bir model varmı?
ben dün bunu aldım netten daha gelmedi ama görüntüde güzel sağlam bişeye benziyo
http://www.bebefix.com/x_sunnybaby-...p?k_id=1773&kn=Tek+Y%F6nl%FC+Bebek+Arabas%FD+
vardır kız belkiii...hani beni aldığın yer varyaa ,bizim ev hemen onun arka tarafında ,pendik lisesi durağı oluyo orası ,bütün otobüsler geçiyo ordan ..sizin orası ne durağı oluyoo??
pek zannetmiyorum ama olsa ne güzel olur
Esenyalı hemen kapımızın önü durak

Son düzenleme:

kız sizin ora esenyalı muhtarlık durağı diilmi ,133 a geçiyomuş ordan ,işte o burdanda geçiyoo..iett den buldum bakkk...

PENDİK LİSESİ 133A ESENYALI MUHTARLIK 38 11 1 ?

1 nolu çözümün; toplam durak sayısı 38, seyahat süresi 11 dakika ve seyahat maliyeti 1 bilettir.

Benim adamı salı günü yine kesicekler Geçen seferki burun ameliyatında yorgunluktan sıkıntıdan erkenden doğurmuştum bunda nolucak çok merak ediyorum
bi de 7 aralık evlilik yıldönümümüz ben şimdi bu öküzcana ne alsam acaba ben kendime dijital foto çerçevesi istiyorum onunda hiç böyle elektronik şeylere ilgii yoktur acaba ona diye alsam olurmu çok belli etmiş olurmuyum hediyeyi kendime aldığımı
Muhtemelen kendisi hatırlamıycak bile direk öküz derdim ama belki hatırlar şimdilik öküzcan olarak kalsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…