2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
ben o kadar terliyorumki oturduğum yerde ayrıca akıntım çok oluyo günde 2 falan değişiyorum üst baş komple.eşim hergün değişiyo bastan asağı sepet doldu taştı zaten.renkliler yıkandı yünlü kazaklar yıkandı şimdi gömlekler yıkanıyo 3.posta makina çalışıyo yani.
kuruyanları topladım ütü yapıcam hayatım haftada 2 yapıyorum ütü artık:26:

iyi yapmışsın çocuklu ev nolcak koltuklara bile sererdim ben senin yerinde olsam :KK1:

bizdede benim taraf aynı etkiyi yaratıyo işte :KK9:

ayy Gizem ben de çok terliyorum .. Normalde şu an kışlık yorganı falan çıkarmıştım ama bu hamilelik bütün hormonlarımı değiştirdi sanırım .. Dün oturduğum yerde şıpır şıpır ter döktüm resmen kısa kollu t-shirtlerle falan geziyorum . Daha doğalgazı açmadım düşün o derece yanii . Bütün bünyemiz değişmiş çok ilginç gerçekten :)

Ohhhh iyi yapmışsın aysun başka türlü o yaştaki çocuklarla zorrrr
Bnmde kremli halılar yeni yıkandı. Ama şuan batıkkkk
Halıda pastel boya izleri var ne kdr altına bîşey sersem
Yada sehpa koysamda yine oluyor
Anlamıyorum arkadas yaaa
Kurşun kalemlede koltuk çizilmiş
:KK53:

işte bende tam o sebepten dolayı serdim örtüleri
keşke sende serseydin canım yaa
kaan'da odasında dün oyunhamuru oynamış
halıya bile yapışmış minik minik onları da fırçaladım
benimde bütün halılarım krem rengi sadece mutfak koyu renk
koltuklarımda krem,onlarıda silmiştim geçenlerde leke bırakmaz koltuk kumaşından
üzeine bişey dökülse içine işlemeden kayıp gidiyor ve hemen çıkıyor o konuda rahat
yatak odamda da 3 tane tüylü peluş var makinede yıkanıyor onlarda

ayy Gizem ben de çok terliyorum .. Normalde şu an kışlık yorganı falan çıkarmıştım ama bu hamilelik bütün hormonlarımı değiştirdi sanırım .. Dün oturduğum yerde şıpır şıpır ter döktüm resmen kısa kollu t-shirtlerle falan geziyorum . Daha doğalgazı açmadım düşün o derece yanii . Bütün bünyemiz değişmiş çok ilginç gerçekten :)

aynen hayatım dün evden tişörtle çıktım ona rağmen allahım nasıl sıcak nasıl sıcak millete bakıyorum montlar çizmeler deli bunlar heralde diyorum bu havada ne giymişler:KK52:
camlar açık falan ama yok yinede yanıyo elim ayağım heryerim.sadece hergün akşam 6-7 gibi duş alıyorum sonra vücut ısım normale dönüyo ve hafif üşüme geliyo akşamları:KK1:

dün kuaföre gittim ya pedikür yaptırmıştım ayakkabımı çorabımı giysem bozulcak ojeler akşam bide amaan kim görcek dedim çıktım pedikür terlikleriyle ordan ananeme onlarla gittim yürüdüm 10 dk ohh nasıl ayaklarım buz oldu ama çok serinledim :KK9:

$20131123_233906-1.jpg kızlarr yükleyebildim mi bilmiyorumama biz:)) denizözellikle merak ediyodu yokama gelince görüür..doğurmadan ekliyim dedim:KK52: bu hafta çok sancım var..

burcu dr banada 1cm açıklık rahimde yumşama var dedi..ee kaç gün götüür beni yani bir fikrin var mı...

Eki Görüntüle 872794 kızlarr yükleyebildim mi bilmiyorumama biz:)) denizözellikle merak ediyodu yokama gelince görüür..doğurmadan ekliyim dedim:KK52: bu hafta çok sancım var..

burcu dr banada 1cm açıklık rahimde yumşama var dedi..ee kaç gün götüür beni yani bir fikrin var mı...

:KK53::KK53::KK53::KK53: anacım bu ne ne toto var ne göbüş var nede kilo var kaç kilo aldın sen böyle maşallah sübhanallah
ben senin yanında su aygırı gibi duruyorum :KK53:
anacım sinir oluyorum senin gibilere :KK19: siz değil bebişer alıyor ne güzel

:KK53::KK53::KK53::KK53: anacım bu ne ne toto var ne göbüş var nede kilo var kaç kilo aldın sen böyle maşallah sübhanallah

yok canım ya 12 kilo aldım.ellerime baksana tombik tombik..dehşet şişler....kızçemde 2800:KK43:( 3000 olaydı çok sevinicektim...dr bu hafta bekliyoruz dedi ama bilmiyorum..birde karnım aşağıya düştü birazda ondan küçük duruyo sanırım..:KK52:

Eki Görüntüle 872794 kızlarr yükleyebildim mi bilmiyorumama biz:)) denizözellikle merak ediyodu yokama gelince görüür..doğurmadan ekliyim dedim:KK52: bu hafta çok sancım var..

Ouuuuuuuu yeaaahhhhh sexyyy hamiş
Maşallah Cnm
Ay hiç göbek yok yasemin yaaa
İç karnın mı geniş ne :/

Canım hiç bilmiyorumki
1 haftadayıda bulur doğum belkş uzar :26:
Daha önce bnm nişanım gelmişti. 2 cm açıklıkla gittim hastaneye akşamına doğurdum
Amaaan hiç anlamıyorum bu işlerden herkeste farklı oluyo kuzumm :26:

Canım dr cuma baktığında bir parmak var dedi
Ama kasılmam var sürekli düzensiz olarak
Karnım taş gibi sürekli
Bana kalsa 3-4 cm açıklıkla falan idare ederim günlerce :KK53:
Ye..................ndi sancım geliversin bi an önce
Offf kafam karmakarışık
Uyuyamıyorum geceleri nolcak ne bitcek diye düşünmekten :KK14:

Burcuuu
açılman mı var canım kaçırmışım ben:))
1 parmak ne kız eninemi boyuna mı:26:
heyecan dorukta yani fazla da takıp durma kafana,hayırlısı:KK9:

ben o kadar terliyorumki oturduğum yerde ayrıca akıntım çok oluyo günde 2 falan değişiyorum üst baş komple.eşim hergün değişiyo bastan asağı sepet doldu taştı zaten.renkliler yıkandı yünlü kazaklar yıkandı şimdi gömlekler yıkanıyo 3.posta makina çalışıyo yani.
kuruyanları topladım ütü yapıcam hayatım haftada 2 yapıyorum ütü artık:26:

iyi yapmışsın çocuklu ev nolcak koltuklara bile sererdim ben senin yerinde olsam :KK1:

evet bende yanıyorum ama terlemiyorum
zaten normalde de terlemem fazla yazın ortasında fln
evet günde 2-3 üst baş değişiyorsan bir de eşin siz 2 değil 4 kişi yaşıyorsunuz evde tabisiki dolar sepet:KK1:
en sevmediğim şey biliyomusun çamaşırlarla uğraşmak,ütü fln offfff:KK36:
örtüden nefret ederdim hiç bişeyimin üstünde örtü olmazdı ama çocuklu eve şartmış gerçekten
3.den sonra koltuklarıda kapatıcam sanırımmm:KK53:

yok canım ya 12 kilo aldım.ellerime baksana tombik tombik..dehşet şişler....kızçemde 2800:KK43:( 3000 olaydı çok sevinicektim...dr bu hafta bekliyoruz dedi ama bilmiyorum..birde karnım aşağıya düştü birazda ondan küçük duruyo sanırım..:KK52:

:KK4::KK4::KK4::KK4::KK4:

Eklentiler

• $DSCF0985.jpg
    $DSCF0985.jpg
    25,9 KB · Görüntüleme: 65
evet bende yanıyorum ama terlemiyorum
zaten normalde de terlemem fazla yazın ortasında fln
evet günde 2-3 üst baş değişiyorsan bir de eşin siz 2 değil 4 kişi yaşıyorsunuz evde tabisiki dolar sepet:KK1:
en sevmediğim şey biliyomusun çamaşırlarla uğraşmak,ütü fln offfff:KK36:
örtüden nefret ederdim hiç bişeyimin üstünde örtü olmazdı ama çocuklu eve şartmış gerçekten
3.den sonra koltuklarıda kapatıcam sanırımmm:KK53:

bende asmayı hiç sevmiyorum yıkanıyo leğende bekliyo akşam emrah asıyo hepsini:KK9:

:-)güldürdün beni yaaa:-)
Evet ya sanki hiç son ayında değil gibi maşallah:-)

benimki senden de büyük biliyomusun düşün halimi:26:

allah yardımcın olsun cnm hakkaten şu göbüşleri son ayda taşımak için mini bir vinç icad eden olaydı iyidi :KK53:
şu kemerler var ama onlarda bana çok mantıklı gelmiyor
gizemim bide bu halde bir ay daha geçirdiğimizi düşünsene :KK53::KK53:
allam allam sen hayırlısını ver bak görüyon halimizi :KK17:

allah yardımcın olsun cnm hakkaten şu göbüşleri son ayda taşımak için mini bir vinç icad eden olaydı iyidi :KK53:
şu kemerler var ama onlarda bana çok mantıklı gelmiyor
gizemim bide bu halde bir ay daha geçirdiğimizi düşünsene :KK53::KK53:
allam allam sen hayırlısını ver bak görüyon halimizi :KK17:

ben geçiremem hayatım büyük konuşmiyim ama sabrımın sonlarındayım gider yatarım ameliyat masasına valla :26:

X