2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
Eşim 2 Yada 3 Aralık'ta dogurcan dio bakalım nolcak
Bnm cokk ağrılarım var o yüzden dayanamıyorum artık
Her gece oramın ağrısından tmm bugün geliyor diyorum
Korkuda var ama bi şekilde çıkacak

bende bi belirti de yok şimdilik
bekliyorum bakalım ne olucak hepimiz için hayırlısı ne ise o olsun
allah hevuk ve luscina nında yardımcısı olsun inş
darısı bizlere artık

bende onu gördükten sonra kendime güldüm azcık delirme gülmesi gibiydi ama olsun güldüm işte :KK53::KK53::KK53:

allam bu gülüşhiç hoşuma gitmedi bir çiroz daha görmeye dayanamıcam ben toz alim iyisimi :KK43:

Su aygırı gibi oldum lafına güldüm:-)
Nerden aklına geldi bu benzetme:-)

ben geçiremem hayatım büyük konuşmiyim ama sabrımın sonlarındayım gider yatarım ameliyat masasına valla :26:

ben zaten yatıcam kaçarım yokta yinede 39a kadar beklerse yine zor bana
yok cnm sen hazır elindeyken zora sokmadan normali bekle aksi bişey olmadan tabi
zaten eylül seni o kadar bekletmicek bak görürsün :KK34:

kızlar merhaba,
hepinize hayırlı doğumlar diliyorum.:KK16:
ben ocak annesiyim ama sabahtan beri sizin topiği takip ediyorum.:KK9:

kendimi, ablasının arkadaşlarıyla konuşmalarını gizli gizli dinleyen küçük kız gibi hissediyorum :KK9::KK9::KK9:

merhaba kızlar nasılsınız bende fazla giremiyorum bebişim çok huysuz ya uyuyor uyanıksa da sürekli ağlıyor:KK43: napcam bilemedim doğuran arkadaşlar olmuş allah yardımcı olsun sağlıklı sıhhatli kucaklarına alsınlar yavrularını.bende güngörende kolon hastanesinde doğum yaptım çok iyiler ilgililer özellikle doktorum murat bey sağolsun baya ilgili:) bugün doktora gittik bebeğim ii bi sorun yok çok şükür benim hala dikişler duruyor tabi cumaya kadar durucak ama çok kötü acı yapıyor...inşallah bu hafta atlatırım bu acıyı bu arada bebeğimin kimliğide çıktı teyzeleri:))) yiğit eren :)

allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin öncelikle..

bende sefaköydeki kolan tıp merkezine gidiyorum server kolan'a server hanım güngörendeki kolan hastanesinde dogumumu gerçekleştircek sezercik olucam:)

tam olarak kaç tl maloldu sezeryan fiyatı? bana toplamda 550tl demişlerdi çünkü...

kızlar merhaba,

kendimi, ablasının arkadaşlarıyla konuşmalarını gizli gizli dinleyen küçük kız gibi hissediyorum :KK9::KK9::KK9:

hoş geldin cnm gel sende aramıza ne farkeder :KK70: yaşasın göbüş kardeşliği :KK8::KK8::KK8:

11-12-13 :KK52:
bende öyle olsun istiyorum ama benimki için erken biraz :26:
doğum günüm de 7 aralık herkes kızın sana hediye olacak diyor bakalım hayırlısı :KK49:

11 aralığı çok istiyorumm:KK1:
Rabbim hayırlısını versin tabi ama son zamanlar çokçokk zormuuşş

kızlar merhaba,

Gel katlı aramıza canikom
Belki sende Aralık anası okucaksın:KK66: bizdensin yani

Supersin hayatım
Ben 48,5 ile hamile kaldım
Suan 68-69 um bilmiommmm:26:

bende bilmemeyi tercih ediyorum denizim :KK5:
sen çok zayıfmışsın benim 3 sene önceki halim o zaman doğudaydık sıkıntı stres yiyip almayanlardandım şimdi rahatım yerinde yedikçe yiyoruz arkadaşlarla platese gidiyordum o yüzden sıkıydım ama şimdi selülitler aldı başını gitti cıvık cıvık oldum

Gel katlı aramıza canikom
Belki sende Aralık anası okucaksın:KK66: bizdensin yani

evet bizim aralık anneleri kasım sonunu bile getiremediler kuzucuklar aceleci çıktı:KK34: ama olsun onlar bizim annelerimiz :KK20:
ben tutuyorum bırakmıyorum otursun oturduğu yerde daha 5 gün var aralığa :KK9::KK9::KK9:

Aral okuldan halsiz bitkin geldi
Ateşi cıkmışş. Şimdi arttı ayağımda yastıkta yatıyor bişeyler izliyor
:KK43:((

X