2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
Kızlar selam ben çeşmede tatildeyim şuan, kısaca hemen yaşadıklarımdan bahsetmek istiyorum. Uçağa binicem demiştim ya "hamileyim napıcaz" dedim hiç bi x-ray den geçirmediler bu konuda baya hassaslardı :) uçakta yol boyunca kasılma ve sancılarım oldu çok korkuyorum ben uçaktan belki ondan olabilir, yavrumu da kasmışımdır :KK43: otel ile deniz arasında baya mesafe vardı o yüzden ilk gün havuza gittik, ilk başta girmicem dedim ama sonradan dayanamadım girdim ve o akşam koyu sarı akıntım oldu. Sonraki günler denize girdim bi sorun olmadı çok şükür. Dün sanki bişeyler hissettim gibi oldu ama emin değilim, sonra bidaha olmadı çünkü. Öyle işte benden haberler bu kadar :)

Kızlar selam ben çeşmede tatildeyim şuan, kısaca hemen yaşadıklarımdan bahsetmek istiyorum. Uçağa binicem demiştim ya "hamileyim napıcaz" dedim hiç bi x-ray den geçirmediler bu konuda baya hassaslardı :) uçakta yol boyunca kasılma ve sancılarım oldu çok korkuyorum ben uçaktan belki ondan olabilir, yavrumu da kasmışımdır :KK43: otel ile deniz arasında baya mesafe vardı o yüzden ilk gün havuza gittik, ilk başta girmicem dedim ama sonradan dayanamadım girdim ve o akşam koyu sarı akıntım oldu. Sonraki günler denize girdim bi sorun olmadı çok şükür. Dün sanki bişeyler hissettim gibi oldu ama emin değilim, sonra bidaha olmadı çünkü. Öyle işte benden haberler bu kadar :)

Ohh tatilin tadını çıkar seneye böyle rahat olamayacaz

O zaman hiç gülücük konacak bi durum değilmiş :KK43:hep bebek yağı sürüyorum ama fayda etmeyecek demek ki. Benim annemde de çok çatlak olmuş. Galiba benimde olacak

maalesef benim annemde de bayağı olmuş o yüzden şimdiden önlem alıyorum ben de, dün eczacı bebek yağının işe yaramadığını söyledi ama bilmiyorum, kakao yağı kullanıyorum kremim gelene kadar

evet baya bahsi geçtiiii :))) bende adanada yaşıyorum izmirliyim urfada görev yaptım antepi iyi biliyorum ben hiç tatmadım o şalgamı kokusunu beğenmediğim için...

merhaba
gebeliğimi bugün idrar testinde öğrenmiş bulunmaktayım ve sizden eray memeç le ilgili bilgi almak isterim mümkünse...gitmeyi düşünüyordum... şimdiden teşekkürler
başka isimlerde varsa önerebileceğiniz...
Konunun yeri burası değil biliyorum ama özel atamıyorum.size başka türlü ulaşamadım. Teşekkürler...

evet baya bahsi geçtiiii :))) bende adanada yaşıyorum izmirliyim urfada görev yaptım antepi iyi biliyorum ben hiç tatmadım o şalgamı kokusunu beğenmediğim için...

Aaak kis benimde esim izmirli dikilidwn.ben adanaliyim...allahin adiyim :))). bizde anteptev gorev yspiyoruz..

kizlare bi baktim 8.888. mesaji atmisim. ne onemi varsa:)))

Son düzenleme:
herkese günaydın:KK55: istanbul bugün çok karanlık, okul da bitiyor artık daha sık burda olurum:)

gunaydinn kizlar
mide bulantim dun itibariylr azaldi hatta dunu kusmadan atlattim ama sabah esim bugun yiyecegim yemekleri tabaklara ayirirken icim kalkti ve kustum. merak ediyorum bulantilar gecse de tiksinme durumu gecmicek mi?

gunaydinn kizlar
mide bulantim dun itibariylr azaldi hatta dunu kusmadan atlattim ama sabah esim bugun yiyecegim yemekleri tabaklara ayirirken icim kalkti ve kustum. merak ediyorum bulantilar gecse de tiksinme durumu gecmicek mi?

canım ben 16. haftamdayım haftasonundan beri berbat durumdayım hala kusuyorum tam geçti derken yıne başladı hemde şiddetli bir şekilde ayrıca kokulardan nefret ediyorum deterjanlardan parfumlerden bile tiksindim kokusunu almak istemıyorum. 3 ay derken 4 ay bitecek hala var. birde 5. ayı bekleyelım :KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

kızlar bebek hareketlerini hissedenler yokmu bişey sormam lazımda :KK49:
Ben dün ve 2 gün önce 1er defa hissettim. Net olarak bebek hareketi olduğunu biliyorum. Boş bulunduğum bi anda sol tarafta sert bi seyirme gibi tek hareket oldu. Ama senin bahsettiğin kadar sık hissetmiyorum. Ayrıca başını hissediyorum demişsin bunun için erken olabilir. Fakat herkesin rahim şekli farklı bebeğin konumlanması farklı tabi.

maalesef benim annemde de bayağı olmuş o yüzden şimdiden önlem alıyorum ben de, dün eczacı bebek yağının işe yaramadığını söyledi ama bilmiyorum, kakao yağı kullanıyorum kremim gelene kadar

Dort acı söylermiş :KK1: bu konunun baya bi bahsi geçti fikrimi söyleyim dedim. Bir kere gebelikte sadece dış derimiz esnemiyor. Sezeryan ameliyatını izleyen varsa bilir. Sanırsam 6 7 kattan sonra en dış tabaka var. O bebek yağları nereye kadar esnetecek.
Ha bazı insanların allah vergisi esnek derileri var. Hiç yırtılma olmuyor. Kıskanıyoruz onları :KK47:
Sonuç olarak eğer cildiniz esnek değilse o yağlar sadece yırtılmanın oluşturduğu kaşıntıyı dindiriyor. Ne sürseniz engellemiyor. :KK24:
Yırtık oluşan arkadaşlar 1ay sonra bana hak verecekler.

Dort acı söylermiş :KK1: bu konunun baya bi bahsi geçti fikrimi söyleyim dedim. Bir kere gebelikte sadece dış derimiz esnemiyor. Sezeryan ameliyatını izleyen varsa bilir. Sanırsam 6 7 kattan sonra en dış tabaka var. O bebek yağları nereye kadar esnetecek.
Ha bazı insanların allah vergisi esnek derileri var. Hiç yırtılma olmuyor. Kıskanıyoruz onları :KK47:
Sonuç olarak eğer cildiniz esnek değilse o yağlar sadece yırtılmanın oluşturduğu kaşıntıyı dindiriyor. Ne sürseniz engellemiyor. :KK24:
Yırtık oluşan arkadaşlar 1ay sonra bana hak verecekler.

evet herkes böyle diyor ama en azından psikolojik olarak rahatlamış oluyoruz bir şeyler kullanarak:)

Gunaydin kızlar nasılsınız...
Ben çok şaşkınm göbeğim git gide büyüyor bugün daha belirgin oldu bakın...

Eklentiler

• $IMG_20130612_095040.jpg
    $IMG_20130612_095040.jpg
    38 KB · Görüntüleme: 25
  • $IMG_20130612_095011.jpg
    $IMG_20130612_095011.jpg
    46,8 KB · Görüntüleme: 40
tam olarak ne hissediyorsunuz kızlar benım sancım vardı geçenlerde önce sağ kasıkta sonra sol kasıkta böyle bıçak batması gibiydi gezici bir sancı. saniyelik süren . sonra bugunde sankı karnımın içinde karıncalanma gibi ,,seyirme gibi hissetttim ama gaz sancısı da olabilir. nasıl anlarız ki bebek hareketi olduğunu ben hissettiğimi sanmıyorum henüz sancı vermez herhalde bebek

X