2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
günaydın herkese
bugün istanbul yağmurlu kapalı bir hava var
dün çok sıcaktı. annemlerin bahçesinden dün eşim erik topladı
bende işe getirdim ekşi ekşi erik yiyorum sabahtan beri:KK1:
dişim ekşidi ama mide bulantımada iyi geldi ama sanki

Gunaydin kizlarrr. evet ya sanki gitt gide sisiyoruzz. daha erken degilmu. gerci bluzlarim pantolanlarim halaa oluyprda...genisleme oldu sanirim...kilo artisim yok. ama herkes biraz k kilo aldin iyi oldun yuzune renk geldi diyolar. halbuki tartida hic kilo almadim goruluyor... .

Gunaydin kizlarrr. evet ya sanki gitt gide sisiyoruzz. daha erken degilmu. gerci bluzlarim pantolanlarim halaa oluyprda...genisleme oldu sanirim...kilo artisim yok. ama herkes biraz k kilo aldin iyi oldun yuzune renk geldi diyolar. halbuki tartida hic kilo almadim goruluyor... .

ben tartılmaya bile korkuyorum önümde kocaman bi göbek mevcut ve gittikçe büyüyo:). eşim bakıp bakıp gülüyo göbeğime..

benım de çıktı göbeğim bir de göbeğimde siyah bir çizgi belirdi. sizde de var mı

ben de hiçbir kıyafetimin içine sığamıyorum :KK43: sadece taytlarımı giyebiliyorum göbeğim kocaman oldu :) çok da hoşuma gidiyor ele avuca geliyor bari :):) sevebiliyorum kuzucum günaydın diye :):)
Bende siyah çizgi olmadı henüz ama tüylenme arttı özellikle göbeğimde

$6467_3248650792415_1726813551_n.jpg

Günaydın Kızlar bizde geldik Şükür bebeğim iyii kıpır kıpırdı parmağını emiyodu sabah aç gittim çünki başının çaresine bakıyodum :KK9:
Sizlerdende cinsiyet hakkında tahmin alabilirmiyim göbeğimide ekliycem şimdi..

Gunaydın arkadaslar, bugun buyuk gun kan testi sonuclarımı alıcam dualarınızı bekliyorum

Dualarımız seninle esterya.
Merakla iyi haberlerini bekliyoruz canım..
Eki Görüntüle 733290

Günaydın Kızlar bizde geldik Şükür bebeğim iyii kıpır kıpırdı parmağını emiyodu sabah aç gittim çünki başının çaresine bakıyodum :KK9:
Hevuk gözün aydın kuzum .Bebişini görmüşsün
Kız nasıl tahmin edelim en azından ben edemem=)
İnşallah oğlun olur bak bu sene oğlan modası=)

Gunaydin kızlar nasılsınız...
Ben çok şaşkınm göbeğim git gide büyüyor bugün daha belirgin oldu bakın...
kız maşallah :nazar:ilk resimlerden ne kadar farklı.
tam olarak ne hissediyorsunuz kızlar benım sancım vardı geçenlerde önce sağ kasıkta sonra sol kasıkta böyle bıçak batması gibiydi gezici bir sancı. saniyelik süren . sonra bugunde sankı karnımın içinde karıncalanma gibi ,,seyirme gibi hissetttim ama gaz sancısı da olabilir. nasıl anlarız ki bebek hareketi olduğunu ben hissettiğimi sanmıyorum henüz sancı vermez herhalde bebek
bende de oluyor sancı ve kasılmalar ara ani hareket ettiğimde bide afedersin idrara sıkışınca:KK1:
Dün kontrolum vard.2..oğlum gelio hayırlısıyla...ama kızlar çok güzel yaaaa..:KK43:(
:nazar:maşallah hayırlı olsun.
Eki Görüntüle 733290

:nazar:maşallah.erkekmi ne kabadayı duruyor:KK55:

Son düzenleme:
kızlar merhaba nasılsınız bayadır yazamıyıorum son bır hafta gıremedım gecmısıde okuyamadım valla ama umarım ıyısınızdır cogunuz cınsıyetlerını ogrenmıssınız benımkıde bellı oldu ıktane oglusum olucakmıs ıkısıde erkek lısteye eklebılırsınız bırde kızlar kum dokuyorum hamılelıkte oluyomus ayrıca ustune bıde sıstıt olmusum omrum boyunca sıstıt olmadım hamılelıkte oldum sansa bak

kızlar merhaba nasılsınız bayadır yazamıyıorum son bır hafta gıremedım gecmısıde okuyamadım valla ama umarım ıyısınızdır cogunuz cınsıyetlerını ogrenmıssınız benımkıde bellı oldu ıktane oglusum olucakmıs ıkısıde erkek lısteye eklebılırsınız bırde kızlar kum dokuyorum hamılelıkte oluyomus ayrıca ustune bıde sıstıt olmusum omrum boyunca sıstıt olmadım hamılelıkte oldum sansa bak
Ay ne güzel yaa maşallah maşallah allah ikisini de sağlıkla kucağına versin. Benim ikizim olsa sevinçten kafayı yerdim :KK1: rahatsızlıklarin da zormuş gerçekten. Çok geçmiş olsun. Iyisimi hazırlıklara başla ancak yetişir zaten erkende doğarlar. Ikiz olmasaydı aynı gün doğuracaktık :KK1:

hayırlı olsun paşalarına da maşallah canım :nazar::nazar::nazar:ayrıca geçmiş olsun inşallah en kısa sürede atlatırsın. ben de idrar yolu enfeksiyonu olmuşum ilaç kullandım tekrar tahlil vericem bakalım.kurtulalım inşallah

Ooooo hadi gözün aydın canım=)
Ne mutlu sana iki tane koruyucun geeliyor=)
Rahatsızlıklarında fenaymış bol bol su içmeye çalış geçmiş olsun ilaç falan verdi mi dr peki?

X