2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
İyi geclr kizlar cogunuz uyudun biliyorum hatta benide ddeli gibi uyku basti ana uyumadan once yazmk istedim. Kizimi yikadm uyuttum azcik kndime geliyim dedim. İkili testim yapildi bugun sukur iyi cikti ense kalinligimz kan sonuclarida 2 gune cikar. Drumuz ben sormadan cinsiyetinide soledi %90 ihtimalle erkek dedi sasrdm ama cok sevndm cnku bi kizm var bidee oglum olsa ne guzel olur diyodum :) insallahta degismez tabi incelikle saglikli olsnda Rabbimden tek dilegim bu eli ayagi duzgun hayrli bi evlat olmasi.. Hastaneden ciktm agzm kulaklarmda kndi kndme siritiyrm :)) Allah'im tum meleklerimizi korusun:) bide gizemcim bilgilern eksik dikersen tamamliyim son adet tarihim 19 mart bdt ise 24 aralik:)

Kullanmamaya alışsan ne iyi olur aslında.
Biliyorsun çok zararlı=((

çok yemiyoruz canım zaten arada işte :)denerim yinede :)

İyi geclr kizlar cogunuz uyudun biliyorum hatta benide ddeli gibi uyku basti ana uyumadan once yazmk istedim. Kizimi yikadm uyuttum azcik kndime geliyim dedim. İkili testim yapildi bugun sukur iyi cikti ense kalinligimz kan sonuclarida 2 gune cikar. Drumuz ben sormadan cinsiyetinide soledi %90 ihtimalle erkek dedi sasrdm ama cok sevndm cnku bi kizm var bidee oglum olsa ne guzel olur diyodum :) insallahta degismez tabi incelikle saglikli olsnda Rabbimden tek dilegim bu eli ayagi duzgun hayrli bi evlat olmasi.. Hastaneden ciktm agzm kulaklarmda kndi kndme siritiyrm :)) Allah'im tum meleklerimizi korusun:) bide gizemcim bilgilern eksik dikersen tamamliyim son adet tarihim 19 mart bdt ise 24 aralik:)

gözün aydınnn canım bi kız bi oğluş oluyo demekk harika gerçektennnn :)
ekliyorum canım bilgilerinide :)

gözün aydınnn canım bi kız bi oğluş oluyo demekk harika gerçektennnn :)
ekliyorum canım bilgilerinide :)

Tesekkur ederim tatlim insalah oyle olucakk :) sninde prensesn hayrli olsn Allah saglkla kucaklamani nasip etsn:) erkegi bilmiyorm insallah yeni yasiycam ama kiz annesi olmak bi harika:))))

Bu arada herkeslere gunaydiiiinnn:) uyanali oluyo baya bnm ger sabah boyle kacta uyursam uyiim en gec 7de gozumu aciyorum istemsz. Uyumak istyorm ama yok:KK43: bebise hazrlk mi yapiyo bnm bunye nedr :)

3 akşamdır 8de uyuyorum saat kuruyorum kalkayım diye ama maaleef gözüm açılmıyor. sabah 6 ya-7 ye kadar uyuyorum. sonra iş başı. bu sabah 3 aydır yemediğim yumurta istedi canım yedim ama sonuç hüsraan durmuyor içimdeee durmuyoor. inşalllah bebeğim büyümüştür. bir aydır görmedik meraktan çatlıyorum acaba iyi mi gelişmesi nasıl diye. malum anası karnını doyuramıyor kızı nasıldır acaba?

GÜZEEL BİR GÜN DİLERİM
:KK16::KK16::KK16::KK16:

Son düzenleme:
Gunaydııınn herkeseseee..

Bende akşam 9 dedimi uyku ilacı almış gibi kapanıyor gözüm hiö şaşmıyor.. Sabah tabi 4,30 da kalkıyorumm..uyuyamıyorum...:44::44:

hayırlı olsun maşallah minik adamıııına :nazar::nazar::nazar::nazar:

Bende akşam 9 dedimi uyku ilacı almış gibi kapanıyor gözüm hiö şaşmıyor.. Sabah tabi 4,30 da kalkıyorumm..uyuyamıyorum...:44::44:

günaydın bende ilk haftalar böyleydim 2. trimester da enerjik olursunuz diyor heryerde ama benım enerjıklık kısa sürdü yıne eskiye döndüm ben mı böyleyım diye düşünüyordum

benım de çıktı göbeğim bir de göbeğimde siyah bir çizgi belirdi. Sizde de var mı

siyah çizgi çoook hafif belirmeye başladı.. Ilerleyen zamanlarda iyice koyulaşacak...

bana yakınmışsın canım :) izmirli olarak adana da yasamak nasıl bi duygu :d

adana iyidir rahattır aslında turgut özal bul. özellikle... Istediğini giy et kimse bakmaz rahatız etmez aaslında

hayırlı olsun maşallah minik adamıııına :nazar::nazar::nazar::nazar:

Günaydın bende ilk haftalar böyleydim 2. Trimester da enerjik olursunuz diyor heryerde ama benım enerjıklık kısa sürdü yıne eskiye döndüm ben mı böyleyım diye düşünüyordum

evet normalde bu haftadan sonra geçmişti oğlumda şimdi beklemedeyim...

bana diyorlar ki geçseydi 12. -14. haftada geçerdi hala kusuyorsan sonuna kadar böyle gidermiş. ben 16 dayım ümidim vaaar biteeceek belki 5. ayda biter ne yapalım

günaydın kızlar, dün esterya kan sonuçlarını alacaktı ama yazmamış hiç, inşallah iyi haberlerle dönmüştür

bizim evde de yarın tadilat başlıyor, salon ve yatak odasındaki 7 metrelik camlar küçülecek:) radyatörler büyüyecek, badana yapılacak ve binanın yalıtımı yapılacak. off yazması bile uzunken nasıl bitecek bilmiyorum

maşallah kocaman oğlun var ama sende küçük göründün gözüme kaç yaşındasın. hoş görünüyorsun bu arada göbiş daha yok gibi.

Kızlar günaydın hepinize bulantısız bol enerjik güzel bir gün diliyorum :) ben gözümü açamıyorum uykudan . başımı nereye koysam uyuyacağım .akşam erken yatmama rağmen sabahları zor uyanıyorum ..

Ayni durum bende de var 10 gibi uyku basiyo uyuyorum fakat bölük pörçük :KK43: sabahn köründe de aciyorum gözümü.. Kizlar bu arada bebginin cinsiyetini ögrenenler kacinci haftasnda ögrendi bn 12. Haftamda ögrenmis oldum ama bana bi iki arkadasm degiseblr cok erken dedi yani ne biliyim aklimada takiliyo acaba mi diye? Ama erkek kndini erken göstermezmi?

günaydın kızlar
bugün acayip uykum var ben erken yatamıyorum
en geç 23:30 a kadar ayaktayım sabahlarıda 7:00 de kalkıyorum mecburen
ama işte kafam düştü düşecek gözlerim kapanıyor.:KK53::KK53:

Bende karne haftası karnelerle uğraşıyorum bu nedenle çok yoruluyorum akşam saat 08.30'da bi yatıyorum sabaha kadar daha sabahta zor uyanıyorum.inş. bu gün son gün bitecek bu işkence.

3 akşamdır 8de uyuyorum saat kuruyorum kalkayım diye ama maaleef gözüm açılmıyor. sabah 6 ya-7 ye kadar uyuyorum. sonra iş başı. bu sabah 3 aydır yemediğim yumurta istedi canım yedim ama sonuç hüsraan durmuyor içimdeee durmuyoor. inşalllah bebeğim büyümüştür. bir aydır görmedik meraktan çatlıyorum acaba iyi mi gelişmesi nasıl diye. malum anası karnını doyuramıyor kızı nasıldır acaba?

GÜZEEL BİR GÜN DİLERİM
:KK16::KK16::KK16::KK16:

Kontrolün ne zaman? Bence bebeğin kocaman olmuştur, onu görünce bulantiyi falan unutursun :) bulantılar zaten bir günde geçmiyor yavaş yavaş geçiyor. Geçen gün bende de aşırı ishal kusma oldu demiştim ya meğer besin zehirlenmesiymis. Iyiki bebeğime birşey olmadı. Sağlıklı olmak ve bebeğin sağlıklı olması herşeyden öemli. Birşey yiyemiyosan Bebeğin senin bünyenden besleniyor demekki. Bu arada sorması ayıp kaç kilosun.

canlar ya doktora en son 2 mayısta gitmiştim vajinal muayene yapmak zorunda kalmıştı doktor.bugün randevumuz vardı doktor hanım izin almış pazartesiye aldılar randevumu.çok sinir oldum.bebeğimi çok merak ediyorum.bi belirti de yok.yani midem filan bulanmıyor çoğu yemeği yiyebiliyorum.çok canım sıkıldı.acaba bebeğim sağlıklı mı.iyi mi?

X