2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
off esselaa=((
sirke içemem kusarım
zencefil yok
ballı limon yaptım epeyce onu yedim ama bilmiyorum
farenjit oldum grip değil de .
ben biliyorum tanıyorum boğazımı artık..
inşallah ateş falan olmaz da
nerden çıktı bu şimdi alışveriş arifesi yaaaaaa!!!

geçmiş olsun cnm :26:
bende de var malesf ama çok şükür arada yoklasada hemen geçiyor ilerlemeden ilaca gerek kalmadan
ben de sirke içemem ama iyice gargara yaparsanda işe yarıyor sirke
ben bide ada çayıyla gargara yapıyorum anlar anlamaz dene istersen inşallah hemen geçer ilerlemez :KK34:

hımm tamam canım bunu denemek istiyorum ama kafadan tuzunu yağını sirkesini koysam denk düşer mi acabaa
ya tutturamazsam :26:
sen hep göz kararı mı yapıyon canim?

ayyyynen öyle canım çok uçuk burda fiyatlar daha neler bindircekler acaba üstüne
ben de sinir oluyorum bu kafadan fiyat koyma politikasına halbuki onun da bi sınırı var biliyomusunuz
ama istanbulda nerdee...
sen hangi şehirdesin canım fiyatlar çok iyiymiş

doğum yapmaya doğuya mı gidek :KK53:

Evet canım göz kararı yapıyorum ya ayarlarsın zaten sirkenin kokusundan az yada çok koyduğunu tatlım ben bu hafta yapcam olmadı tam anlamıyla söylerim şöyle yap istersen 1 kilo domatese yarım kiloya yakın biber koyuyorsun 1 kahve fincanı sirke 2 tatlı kaşığına yakın tuz 1 kahve fincanı yağ koyup karıştır tatlım eğer gözüne az geldiyse yağı ve sirkesi yarım fincan daha ekleyebilirsin

Ben doğuda yaşamıyorum canım Adanada yasıyorum. Burada en pahalı hastane acıbadem oda 1500-2000 tl civarında doğum parası tatlım

Evet canım göz kararı yapıyorum ya ayarlarsın zaten sirkenin kokusundan az yada çok koyduğunu tatlım ben bu hafta yapcam olmadı tam anlamıyla söylerim şöyle yap istersen 1 kilo domatese yarım kiloya yakın biber koyuyorsun 1 kahve fincanı sirke 2 tatlı kaşığına yakın tuz 1 kahve fincanı yağ koyup karıştır tatlım eğer gözüne az geldiyse yağı ve sirkesi yarım fincan daha ekleyebilirsin

Ben doğuda yaşamıyorum canım Adanada yasıyorum. Burada en pahalı hastane acıbadem oda 1500-2000 tl civarında doğum parası tatlım

Bende adsnaliyimmm. ama antepte gorev yapiyorumm...kuzenimde acibademde yapti.. memnundu cok...

KıZlar kanamam var korkuyorum taksideyim annemdeydim eve geçiyorum dua edin ne olur :KK43:

Aaaa hayirdirrr canim yaaaa...neden olmus acile gittin mi ne dedilertr

hadi ya inanmıyorum :KK53::KK53::KK53::KK53: aynı acıbadem kocaeli de yaklaşık 1,5 yıl önce sorduğumda epidural için 4500 tl demişti bana :KK53::KK53: ordaki hasta da burdaki değil sanki saçmalığa bak :KK4::KK4:

kızlar dikkat edin salgın var bu sıralar boğaz enfeksiyonlarında bakın başlıkta bile kaç kişi hasta olduk,ben iyileşmeye başladım derken akşam yine kötü oldu boğazım :KK5::KK5:

öff bir de kötü rüyalar gördüm,işten çıkarttmışlar beni napıcam ben diyorum bir kaç ay daha sabretselerdi izne kadar,sonra arkadaşımın kızını emziriyorum anne olmadan süt anne oldum diyorum ama bebek çok tatlı benim olsun annesine vermiyim istiyorum :KK50:

Kizlar hayata hep pozitif bakmayi severdim ama artik bittim esimle 7 senelik evliyim. 3 seneden beri cinde bende cine gidip geldim bebek cok istedik cok sukur tup bebekle bir kizim oldu bilen bilir 2 yasinda kizimda hamileligimi tek basima yasadim dogumda esim geldi 40 cikti esim cine gitti bebegim 3 aylikken cine gittim 10 saatlik ucak seyahatiyle ve yine hamileyim esim yine yok kizimi teknbuyuttum bunuda oyle buyutmek istemiyorum ve bugun az once esime sordum gelecekmisin bana gelecegim ama musterimi kaybedecegim dedi bende artik son kararimi verdim ve esime ben bosanma davasini baslatiyorum gelme dedim ve kararliyim kaynanam ve kaynatamla gorusecegim bu evlilik bitti demekki isi daha onemli cin almanya amerika degil pislik biryer yasaya bilsem yasardin ama olmuyor bize dua edin hakkimizda hersey hayirli olsun

üzüldüm canım ne yaşadığınız bilinmez tabi bize de akıl vermek düşmez ama çok öenmlı bi karar yüzyüzeyken etraflıca bir konuşsanız kararını söylemeden .çocuklarda var haakınızda hayırlısı herşey düzelir yuvanız dağılmaz umarım
onlar kıskançlıklarından yapıyor
olsun öyle desinler nazar değmez en azından kuzum
ama çok uyuz oldum bilesin onlara!!!!

salla dicem ama insan sinir oluyo canım çok haklısın
bana da dün alt komşu '' ooo artık çıkmış karnın '' diyo
7. ayın içindeyim dedim ''hıııı e normal o zaman'' diyoo
başka bi arkadaş ta; ''5 kilo aldım, ama benim tartı pek güvenilir değil'' dedim, ''yok canııııımmmm ne 5i '' diyo :KK4:

:KK1:
bu millet hiç mi hamıle olmamış.sankı kendileri mankendi şimdi blıle şişkolar koca karılar zaten muhatap olmuyorum kimseyle ayaküstü laf attılar işte

ayyyy kızlar neler kaynattınız bugün kekler fln,acelem var okuyamadım ki eve yeni geldim daha yemek yapcam,çocuklar acıkmıştır:KK6:
eveettttt renkli ultrasonum iyi geçti,sağlıklı bir bebek dedi doktor:nazar::nazar:
20dk sürdü,eli çenesindeydi Durumun sürekli:KK1:
işteee benim çirkin kızım:nazar:Eki Görüntüle 792686
aysuncum maşallah yavrunaa sağlığı da yerinde çok sevindim Allah sağlık versin çok tatlı ağzı burnuu
KıZlar kanamam var korkuyorum taksideyim annemdeydim eve geçiyorum dua edin ne olur :KK43:

canım ne olduu merak ettim hastaneye gittmişsndir şimdi gelince biziede haber et inşallah kötü bir durum yoktur Allah yardımcın olsun

herkese günaydın kızlar :KK16:
agresifmelek bendede kontrol edilemez bir öfke var bu da baş ağrısı ağlama krizi beraberinde getiriyor iş yerinde çok moralim bozuluyor insanlar çok anlayışsız sabredilecek gibi değil bu gün topladım biraz kendimi önemli olan şu an bebeğim ve benim sağlığım eşimde sağolsun analyışlı bir insan bu bizim ilk bebeğimiz olacak çekirdek aile olacaz artık:KK9: sabah aynada bir azarladım kendimi ne yapıyorsun sen diye işe yaradı da :KK37::KK37:

inşallah hayırlı haberlerle geleceksin canım allahım bebeğinide senide esirgesin merakta bırakma bizi

sabriya hakkında hayırlısı ne isi o olsun karar veririken şu anki yoğun duygusallığınıda göz önünde bulundur agresifmelek haklı ne yaşadığını biz tam bilemyiz ama bu dönemde daha gergin olabiliyoruz üzücü ve zor bir durum

kk_bayansu maşallah :nazar::nazar: kızına allah sağlıkla kucağına almayıda nasip etsin

herkese günaydın kızlar :KK16:
agresifmelek bendede kontrol edilemez bir öfke var bu da baş ağrısı ağlama krizi beraberinde getiriyor iş yerinde çok moralim bozuluyor insanlar çok anlayışsız sabredilecek gibi değil bu gün topladım biraz kendimi önemli olan şu an bebeğim ve benim sağlığım eşimde sağolsun analyışlı bir insan bu bizim ilk bebeğimiz olacak çekirdek aile olacaz artık:KK9: sabah aynada bir azarladım kendimi ne yapıyorsun sen diye işe yaradı da :KK37::KK37:

inşallah hayırlı haberlerle geleceksin canım allahım bebeğinide senide esirgesin merakta bırakma bizi

sabriya hakkında hayırlısı ne isi o olsun karar veririken şu anki yoğun duygusallığınıda göz önünde bulundur agresifmelek haklı ne yaşadığını biz tam bilemyiz ama bu dönemde daha gergin olabiliyoruz üzücü ve zor bir durum

kk_bayansu maşallah :nazar::nazar: kızına allah sağlıkla kucağına almayıda nasip etsin

canım bende bir gülüyorum bir duygusallığım tutuyorr eşlerimizde yazık ne kahır çektırdık adamlara ne oldu şimdi diyor hiçç diyorumm içimden ağlamak gelıyor tamam ağla açıl ama kzımızın da bunu hissetiğini unutma diyor. normalde çok neşeliyimdir aslında ama kesin bu cadı kadınlar benı gerdiii :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:ahaha iyi olucaz bebişlerimizi düşününce içime neşe doluyor az kaldıı

Günaydın kizlar

Hevuk kanaman varsa neden evone gidiyorsun hastaneye gitsene hemen ben yanlis anladim galiba 24 hagya dogum ixin cok erken allah korusun camim benim haber ver bize

canım bende bir gülüyorum bir duygusallığım tutuyorr eşlerimizde yazık ne kahır çektırdık adamlara ne oldu şimdi diyor hiçç diyorumm içimden ağlamak gelıyor tamam ağla açıl ama kzımızın da bunu hissetiğini unutma diyor. normalde çok neşeliyimdir aslında ama kesin bu cadı kadınlar benı gerdiii :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:ahaha iyi olucaz bebişlerimizi düşününce içime neşe doluyor az kaldıı

okurken kendi halim gözümün önüne geldi annem diyor yazık adam elinden ne çekiyor diyorum sen benim annemsin onun değil benden taraf olmalısın ayyy üzüldüm ama bak şimdii yazık kız adamlara :KK52::KK52:

Canım benim özel hastanedeki fiyatlar bu muayne ücretleride 30 tl bu ayrıntılı ek ücreti 15 tl 2 li test 15 üçlü test 25 şeker yüklemesi 30 tl fiyatlar hep bu şekilde bana sizinkiler uçuk geliyor yaa :)

Bizim burasıda normal250 sezeryan400 muayene 35. Özel muayenelerin muayene fiyatı 250 sezeryan 2000 :)
perşembe gunu bakalım bebegım kac cm olmuş olucak kg nedır
en cok kılosunu mrk edıyorummmm :KK49:
çok kılolu doğar dıye odum patlıyor

Cemre benim annemde tam tersini söylüyo. Kilolu bebek tam doğuma yakın daha kuvvetli kendi çabasıyla kendini dışarı ittirir. Cılız olursa sen zorlarsın seni daha çok yorar dedi. Bilemiyorum tabi ben sezeryan yapmak zorunda kalmıştım. Ama normal yapmayı da istiyordum da 10ay önce dış gebelikten ameliyat olunca yapamazsin dedi doktorum:KK43:

Inşallah normal doğum olur seninki de kolayından. Tipin hiç bozulmaz. Sezeryanda göbek kalıyo ameliyat kesiğinin orda hissizlık oluyo:KK37:

Canım merakta bırakma bizi umarım kötü bişey yoktur

Dualarımız seninle :26:

Sabriyacımm sanada inan çok üzüldüm kuzum

Bizlere laf söylemek düşmez bencede çünkü tüm o sıkıntıları yaşayan sensin ama nacizane fikrimi sorucak olursan biraz bekle iyi düşün derim

Çünkü şuan seni üzen yoran tüketen şey onun yanında olmayışı yokluğu

Eğer ayrılmaya karar verirseniz o yine yanında olmıcak yne aynı acı yanii :KK31:

Yavrularınla Mutlu ol inş Allah hakkında hayırlısını versin umarım en kısa Zamanda feraha kavuşursun canım

Üzme kendini :26:

Bu arada günaydın herkeseee :KK55:

26+1 de minik kuzu ve tombiş anne :KK9:

Eklentiler

• $DSC_0167-2.jpg
    $DSC_0167-2.jpg
    28,7 KB · Görüntüleme: 25
  • $DSC_0169-1.jpg
    $DSC_0169-1.jpg
    33,4 KB · Görüntüleme: 62
Günaydın kızlar. Çok yoğun bir gün olacak. Önce bir size bakayım dedim.

KK_BAYANSU Bebişin çok tatlı maşallah, Tombik görünüyor yanaklar:nazar:

PAPATYA Arkafaşın ne kadar özenmiş ve uğraşmış doğum günü partisi için, çok beğendim. Çiğköfte için de kendini suçlama, dayanılacak gibi değil:KK37:

PERİKIZI Üzülme bebişin fotosu yok diye. Benimkinin de düzgün bir fotosu yok, napalım sürpriz olacak bize doğduklarında:KK52:

ESRADİNÇEL Senin bebiş erkek miydi? Erkek bebeklerde olur derler lekeyi, doğumdan sonra geçiyormuş. Benim de hafif oldu ama güneşten galiba. Ne kadar krem sürsem de fayda etmedi.

CEMREDENİZ Çok içten dua etmişsin, Allah kabul eder inşallah. Kek tarifini de unutmuşsun:) Dün akşam Yurdanurun tarifini de yapamadım, fıtıktan belim tutuldu:KK43: Bugün daha iyi ama akşam yürüyemiyorum bile.

ZELALPERD O ağrılar bende de var. 2 doktor da bebek baskı yaptığı için dedi. Progestan kullanacak mısın?

AGRESİFMELEK, TANİNOS Ben de hem duygusalım hem de saman alevi gibi parlayıveriyorum:KK43: Bir de içim sıkılıyor bu hafta. Herşey yolunda Allah'a şükür, niye böyle yapıyorum diye kendime kızıyorum:KK43:

HEVUK Geçmiş olsun, gittin mi doktora? İnşallah önemli bir şey yoktur. Bizi haberdar et.

Hastane fiyatlarından da bahsetmişsinîz kızlar. Şehre göre de değişiyor ama aynı şehirde de fiyatlar farklı. Ankara'da 500 liraya da doğum var, 6000 liraya da. Biraz da donanım, doktor adı, konfor gibi etkenler de var tabi. Burada yazmıştı biri, İstanbulda 13000 lira fiyat veren hastane varmış.

Merhaba kızlar, hmillik ilerledikçe daha huysuz ve tahammulsuz mu oluyorum ne.. Böyle alıp başmı kaçasım var hersey batıyor bana

günaydın güzel annelerrrrr

bızde de eşim cok hasta dun salonda yattı bende oğullarımla uyudum koca yatakta

şimdi anneme inip kekin tarifini alıyorum biliyorum ama eksik bişey yazmayayım tam alayım tarifi
sonra çıkıp kahvaltı hazırlayacağım :KK3:

X