2013 Haziran Annleri Paylaşım Alanı

BEBİŞİMİZİN CİNSİYETİ

• Ankete Katılan
    557

Canım çok teşekkür ederim..İnş.güzel haberler vericek Haziran topiği..

Aaa onlardamı geldi sizinle ee peki doktor içeri aldımı
şahsen ben sadece eşimin olmasını isterdim

aldi canım bugünlük kırmayalım dedik bizde her iki taraftan ilk torun heyecanlarını görmek güzel benim için hiç sorun yok yani
Prensesra evet canım karından baktı, aslında görünmesi zor bu haftalarda ama ilk degerin yüksek oldugundan göründü dedi.yani aslında gorunmesede normalmiş canım
Kesin olarak artik kalp atışlarını bekliyoruz heyecanla

Son düzenleme:

değerin kaçtı peke:) benim dünr 3500 dü bugün 5000 olmustur?görür insallah kaarından ya

hiç muayeneye gittinmi canım yada kan değerlerinmi düşükde dışgebelik ihtimali var diyosun

canım neye dayanarak böyle bir ihtimal var?dr mu dedi

Niyeki canım neye dayanarak söylüyosun
Ah bir bilsen bende ne olma ihtimallerini söylesem:):)
Bende tedirginim o yüzden
İlk hcg 172, 2 gün sonra 283, bir gün sonra 575. İlk iki değer düzgün artmadığı için dış gebelik olabilir demişti bir doktor. Sonraki gittiğim şimdi bir şey belli olmaz, kuruntu yapma iyi düşün iyi olsun, 12 gün sonra gel dedi. Vücudumda itihap oranı yükekmiş. Bugün onun için yeniden gittim doktora. Tam idrar ve hcg de istedi takip olsun diye. 575 için de düşük dedi. Canım sıkıldı. Keseyi görmek lazımmış. Kimseye söylemedik hamileleiğimi

olsun sen umudunu kaybetmee sakın pes etme dua et hayırlısını dile vardır yaradanın bir bildiği

kendi annemde örnek vereyim, ben ilk çocuğum ve 8 sene olmamış annemim yani hamile kalıyormuş düşüyormuş yada yalancı gebelik demişler hep,kanında mikrop varmış, 84 doğumluyum ben , ozaman için ankara ya tedaviye gitmişler bana hamileyken annem yine doktor 3.ayın içindeyken bu hamilelik sağlıklı değil düşmesede sakat olur ....vs.demişler ağlamaktan tükendim diyor kadın ve 9 ay gitmemiş doktora düşünsene 9 ay o düşünceyle hamilelik geçirdiğini, şimdi hep söyler sabrıma göre verdi yaradan diye ...

yani sen elinden geleni yap gerisi için hayırlısını dile canım

heyecenla salı gununu beklıyorum kalp atıslarını duyma ıcın ınsallah sag saglim duyarız bebegımız ve tum bebekler saglıklı bır sekılde dogar hazıran annelerıne ve herkese sevgılerımle hepınızın duasıyla oldu ve bende herkese dua edıyorum allah herkese annelik duygusunu tattırsın 7 senelık evlıyım ve 3 denememde tuttu benımkıde allah herkesın emeklerını gerı cevırmesın herkes bebişlerıne kavussun

Bende bugün doktora gitti arkadaşlar 5+1 ve kesemm göründü elhamdülillah hamile olduğunu söyleyebilirsin dedi :)) haftaya kalp sesini duyarız dedi ve ilk ultrason kağıdı elime geçmiş oldu Rabbime şükürler olsun ki ..............

O kadar güzel bir duygu ki anlatılamaz.......Rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın inşaallah..... sen ne zaman gidiyorsun doktora??

O kadar güzel bir duygu ki anlatılamaz.......Rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın inşaallah..... sen ne zaman gidiyorsun doktora??

Ben 4 ekimde gidiyorum doktora..Duygularını anlayabiliyorum..İşte şimdi tam olarak hamile olduğunu hissetmişsindir..Ne güzel..Benimde 2 gün sonra inş. mutlu günüm olucak..Allah analı babaşı büütsün herkesin bebeğini..

Ne zaman klasik müzik dinletmeye başlıcaz bebelerimize..

Son düzenleme:

tuğçe gözünüzaydınn.. hadii darısı kalp atışlarına olsun inş..
keselerin haberleri gelmeye başladı.. 10 güne kadarda pıt pıtlardan haberdar oluruz diye umuyorumm

Maşallah yavaş yavaş topiğin nerdeyse yarısı gördü keseyi şimdiden..darısı pıt pıtlara inşallah

mLsvT, seninde gözünaydın canım.. keseyi görmüşsün..
darısı pıt pıtlaraa olsunn..
salı günü gideceğini söylemiştin dr'a..sayfayı aradım, şimdi gördüm haberinii..
başka haber kaçırmadım umarım...:44:

güzel haberler olsunda, kaçırayım mühim değil

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…