2013 Haziran Annleri Paylaşım Alanı

BEBİŞİMİZİN CİNSİYETİ

• Ankete Katılan
    557
Ay canım sende benim gibiymişsin aynı bende 2 defa düşük 2 de kürtaj oldum
Şimdi ise tüp bebekle hamile kaldım o yüzden üstüne çok titriyorum
Hiç tadını çıkaramıyorum vallaa

bu topicte bir ben tüp bebek yaptım sanıyordum yalnız değilmişim :))

merhaba forumda eski olmama rağmen ilk defa yazıyorum heyacanımı bende paylaşmak istedim...muhtemel doğum tarihimiz 4 haziran 2013 dün 4+6 dr gittik ve keseyi gördük çok mutluyum

gözün aydın canım allah gerisinide getirsin inşallah

Cok sukur boyle sikayetlerim yok. Normal kasik agrim var. Bir de gaz sancim oluyor. Doktorlar korkutuyor beni. Kendo kadin dogumcum bekle bir sorun olursa acil gelirsin ama su an telas edecek bir sey yok diyor. Allah hepimizin yardimcisi olsun

bugün doktora gittik kesemizi gördük çok sükür,ama sevincim yarım kaldı doktor yüzünden..su an olüyorum meraktan,hcg değerim 3500 baya yüksek ikiz bile olabılır dedi,sevindim..
sonra vajinadan baktı ayrıntılı göreyim dedi,kesenin biraz uzağında rahimde kanama var dedi,progestana devam dedi..1 hafta sonra gel ya düsük olur ya da embrıyoyu görürüz dedi,rapor falanda vermedi istirahat etmem için
yarın baska doktora da gitcem,Allahım nolUrsun bebisim kalsın,kanamam geçsin

slm Haziran 2013ün güzel annişleri,
Bende 2012 haziran1 annesiyim. Yerimizi size devrettik. Umarım bu yolculuğunuz da birbirinize çok desteğiniz ve paylaşımınız olur ve güzel dostluklar edinirsiniz. Bizler bebeklerimizi doğurduk ve 4. aylarımızı tamamladık. darısı sizlerin başına. İnş sağlıklı birşekilde alırsınız bebeklerinizi kucağınıza...Kendinize ve bebeklerinize dikkat edin.

bana cevaapppppppppp.....

merhaba forumda eski olmama rağmen ilk defa yazıyorum heyacanımı bende paylaşmak istedim...muhtemel doğum tarihimiz 4 haziran 2013 dün 4+6 dr gittik ve keseyi gördük çok mutluyum

hoşgelinnnnnn..muhtemel doğum tarihlerimiz aynı seninle.bizde bugün gördük keseyi.inşallah 15 gün sonra da kalp atışlarını duyabiliriz:13:

gönlüne ferah tut.benim görümcem 3 kere normal yolla hamile kaldı ,düşük yaptı,1 kez aşılama 1 kez tüp bebek yaptı hepsi aynı sonuç.düşük..ama şimdi 5 aylık hamile,kendiliğinden hamile kaldı,onunda ilk etapta içerden kanaması vardı ama çok şükür şuan bi problemi yok.inşallah senin de aynı şekilde olacak

ayrıca böyle bir durumda neden sana istirahat vermedi buna da çok şaşırdım.keşke sen isteseydin

güzel dileklerin için çok sağol.umarım bizde bebeklerimizi doğurur sonra da 2014 haziran anneleri topiğine yazarız

Sağolasın canım benim :)

kızlarrr çok şükür bizde kesemizi gördük.bi daha 2 hafta sonra çağırdı..ve birsürü tahlil yazdı onları da yaptırıcam gitmeden

güzel düşünki güzel olsun canım kafanı boş yere bulandırıpta kendini germe canıom herşeyin hayırlısı olur inşallah

Kızlar hepinizide tebrik ediyorum, darısı kalp atışlarına olsun inşallah

Bizde bugün vajinal ultrasonla gördük kesemizi Doktor daha çok küçük dedi, folik asid yazdı ve 15 gün sonraya randevu verdi, nasıl geçecek bu 15 güünnn

Canım bende progestan kullanıyorum ya doktorun sana nasıl istirahat vermez şaştım kaldım doğrusu
Ama sen bence yarın başka bir doktora daha gözük o ne öyle baştan savar gibi yapmış
Allahın izniyle bir şey olmaz o herkeste olabilir bak kesenin uzağındaymış
Belkide yarınki doktor başka bir şey söyleyecek dur bakalım stres yapma kendine

Cok sukur boyle sikayetlerim yok. Normal kasik agrim var. Bir de gaz sancim oluyor. Doktorlar korkutuyor beni. Kendo kadin dogumcum bekle bir sorun olursa acil gelirsin ama su an telas edecek bir sey yok diyor. Allah hepimizin yardimcisi olsun

İyi aman çok şükür gerçekten bazı doktorlar nedense böyle insanı daha beter üzüyorlar
Boş yere telaşa sokuyorlar sen kendi jinekoloğunu bekle en iyisi
allah yardımcın olsun canım

merhaba arkadaşlar bende haziran annesi olucam sanırım.2 gün önce kan tahlilinde beta hcg 1000 çıktı.dnde ultrasona gittik ama kese yok şimdilik.dr henüz çok küçük dedi,keseyi göremiyorum dedi.sat 28 ağustos ,buna göre tam 5+0,aslında kesenin görünmesi gerekmezmiydi?bide beta hcg değerleriniz nedir?kişiden lişiye değişirmi yoksa bir ortalaması varmıdır bu değerin?

ayrıca böyle bir durumda neden sana istirahat vermedi buna da çok şaşırdım.keşke sen isteseydin
bugün isteyeceğim istirahat bakalım..insallah önemli bise değil falan derler..

canım benim sağolun moral oldunuz..kese öyle güzel ki canım benim:) duruo orda fasülye gibi:)) öteki kanamada tam kara bulut

Kuzular günaydınnn......

"Kalsiyum, magnezyum ve potasyum bebeğin kalp gelişimine doğrudan etki eden besin maddeleridir."

O sebeple, kalsiyum için süt ürünleri, potasyum için muz, magnezyum için maden suyu içmeyi unutmayın....

Kese gorulurken kanama alanı olanlar olmus;
uzulmeyın; bu cok sık olan bır durum; bazı doktorlar bunu goruyor ama degınmıyor bıle..
Cıddı asamada olsa zaten gereklı mudahaleyı yaparlar..
Sakinlik, dinginlik en güzeli..
Akışına bırakın ve sadece olanları seyredin; nasılsa kısmette ne var ise o çıkacak karşımıza..
Ben de yarın gideceğim, bakalım bhcg ne olmus; kese görülecek mi..
En hayırlısı ne ise; inşallah o olacak hepimiz için..
Hiç kendinizi boş yere yıpratmayın...

Sevgilerimle..

:))

Farklı bir doktora gitmen faydalı olacaktır,progestanı bende kullanıyorum,hersey normal görünsede tüm hamilelikte herzaman riskler vardır canım bebeklerimiz ALLAHA emanet,dualarım hepimiz için.iyi haberlerini bekliyoruz :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…