Düğün 2013'de Bursa'da Düğün Yapacak Arkadaşlar ???

Bu kadar cok yuksek miktarda nasil tuttunuz bu salonlari Allah askina?
Yazik gunah degil mi?

bizim 22 haziran cumartesi..
demek pazarlık yaptınızz.bize kesinlkle pazarlık yok filan dediler bizde safım gibi yapmadık.tuttuk:44:
şunu sölimm ben beyaz salona bayıldııııımmm..çok güsell..ama kişi sayımız az olduğu için diğer salonu tutmak zorunda kaldıkk...:nazar:
o salonda güsel tabi:) ama beni en çok içime verdikleri huzur etkiledi açıkcası..profesyoneller bikere. herhangi bi düğüne gittik görmek için çok beğendik..

Bizim 8 Haziran canım evet gerçekten güven vericiler insanın içine sinmesi önemli zaten:) Bizde gittik gerçekten güzel organizasyon yapıyorlar..

merhaba bizim düğünüzmüzde 4 mayısta atalay prens dora v.i.p salonda olucak hayırlısıyla..

Bu kadar cok yuksek miktarda nasil tuttunuz bu salonlari Allah askina?
Yazik gunah degil mi?

çok haklısın canım inan çok büyük paralar veriliyo salonlara biz dora salonu 8 bine tuttuk evet çok güzel bi salon ama 3 saat için o para gerçekten çok bakınca..

canım hayırlı olsun öncelikle bende bursalıyım kır düğünü çok güzel olur ama riskli bi tanıdığımız da kır düğünü yaptı o gün yağmur yağdı ve rezil bir durum oluştu kıyafetler ıslandı en garantisi salon olur ama tercih senin tabikide benimkisi fikir atalay prenses var onun salonuna gitmiştim orası güzel ben kasımda düğün yapıyorum akasya düğün salonu nişanımı da orda yapmıştım çok memnun kaldım eğer yazın yapmayı düşünüyorsan balkonlu salonu var çok güzel fiyatı 4.500 sanırım erken tutarsan indirim yapıyorlar ben 4.00 olan salonu 1 sene önce tuttum 1.750 ye gelin başı, araba süsü, çerez ve meyva servisi, geline özel hostes(bütün akşam gelinle ilgileniyor) sınırsız video çekimi, özel efektler köpükler,birde düğün için büyük boy afiş hazırlanıyor kapıda size ait resim asılıyor daha sonra size veriliyor bilgin olsun canım sen yinede araştırırsın ama bu özelliklere sahip salon görmedim ben :KK34:

hayırlı olsn sekerrr ..fotograf ısını ne yaptın??

süpermıs bızde zas dugun salonunu tuttuk tanıdıgın bıldıgın falan varmı nasıl olmus bılgı verebılecek?

canım bizim nişanımız atalayda olmuştu herşey çok güzeldı duğunumuzun olucağı salon suan yapım aşamasında subat a
yında biticek ilk düğün nisanda oyuzden nisana kadar görme ımkanım yok ama atalayıs kalıtesıne guvenıyorum cnm kesınlıkle

zas dugun salonunu tuttuk tanıdıgıniz bıldıgıniz dugun yapan varmı orada nasıl olmus bılgı verebılecek?

Arkadaşlar merhaba, yeni haberler var mı?
Hafta içi kına mekanı konsunda tuttuğunuz yerler, fiyatlar nelerdir?
Bilgilenelim, bilgilendirelim =)) :nazar:

Merhaba Arkadaşlar,

Bende kısmetse eylülde evlenicem ama düğün yapmıcaz. Nikah salonları hakkında fikri olan var mı? Fiyatları nasıl oluyor. Sadece nilüfer nikah dairesiyle görüştüm hafta sonu 4.000 tl dedi sadece nikah sonuçta düğün yapılmıyor bu çok fazla bir rakam değil mi?

merhaba bizim düğünüzmüzde 4 mayısta atalay prens dora v.i.p salonda olucak hayırlısıyla..

ayy canım valla çok sevindim birilerini görmek mutlu etti beni.bizim de orda olucak inşallah görmediğimiz bi salonu tuttuğumuz için de çok telaşlıyız aslında orayı nişanlımın ailesi çok istedi evlerine yakın diye,sadece tavanlarını gördük beğendik düşünebiliyomusun :) kısmet bakalım ne çıkıcak,kendi düğünümden önce birilerininkine gitmek istiyorum nisanda ilk düğünüyle açılıyomuş

Merhaba Arkadaşlar,

Bende kısmetse eylülde evlenicem ama düğün yapmıcaz. Nikah salonları hakkında fikri olan var mı? Fiyatları nasıl oluyor. Sadece nilüfer nikah dairesiyle görüştüm hafta sonu 4.000 tl dedi sadece nikah sonuçta düğün yapılmıyor bu çok fazla bir rakam değil mi?

Nilüfer nikah dairesi ile ben de görüştüm. BEnim düğünüm Mersin'de olacak, Bursa'da da hafta içi akşam nikahım olacak. Merinos nikah dairesi hafta içi akşam olursa bahçeyi kiraya veren koray foto ile anlaşmış gibi. Orası da 4000 tl den açıyor kapıyı. Bunun içinde yer kirası fotoğraf ve kır nikahına uygun kokteyl masaları filan var. Nilüferde sadece salon kirası hafta içi akşam 1500 tl, bunun yanı sıra onun anlaşmalı olduğu fotoğrafçı ile anlaşmak zorundasın onun da fotoğraf paketleri eklenince 2500 filan oluyor. Hafta sonu için eminim daha pahalıdır. Yalnız bu yerlerde en sinir olduğum nokta şu, kardeşinin bile fotoğraf çekmesine izin vermiyorlar. Yahu ben senin paketinin parasını vermişim, onun dışında isteyen istediği fotoğrafı çeker ne oalcak ki!! İyi ki evleneceğiz diyoruz.. Yolunacak kaz gibi görüyorlar.. !!!

Nilüfer nikah dairesi ile ben de görüştüm. BEnim düğünüm Mersin'de olacak, Bursa'da da hafta içi akşam nikahım olacak. Merinos nikah dairesi hafta içi akşam olursa bahçeyi kiraya veren koray foto ile anlaşmış gibi. Orası da 4000 tl den açıyor kapıyı. Bunun içinde yer kirası fotoğraf ve kır nikahına uygun kokteyl masaları filan var. Nilüferde sadece salon kirası hafta içi akşam 1500 tl, bunun yanı sıra onun anlaşmalı olduğu fotoğrafçı ile anlaşmak zorundasın onun da fotoğraf paketleri eklenince 2500 filan oluyor. Hafta sonu için eminim daha pahalıdır. Yalnız bu yerlerde en sinir olduğum nokta şu, kardeşinin bile fotoğraf çekmesine izin vermiyorlar. Yahu ben senin paketinin parasını vermişim, onun dışında isteyen istediği fotoğrafı çeker ne oalcak ki!! İyi ki evleneceğiz diyoruz.. Yolunacak kaz gibi görüyorlar.. !!!

Nilüfer nikah dairesi gerçekten çook fazla.... 4000 tl ye düğün yapılır zaten. Ama merinos nikah dairesi haftasonu saat 18.00 e kadar 550 tl, 18.00-19.00 arası 700 tl dedi bana. Kokteyl olarak sormadım ama. Koray foto da 3 tane paket olduğunu söyledi fiyatları 200,400 ve 1000 dedi. Gerçekten başka birinin foto çekememesi çok rahatsız edici bir durum. Dediğin gibi sonuçta adam parasını alıyor, niye izin vermiyolar yani kendi fotoğraf makinemize.....

bizim 22 haziran cumartesi..
demek pazarlık yaptınızz.bize kesinlkle pazarlık yok filan dediler bizde safım gibi yapmadık.tuttuk:44:
şunu sölimm ben beyaz salona bayıldııııımmm..çok güsell..ama kişi sayımız az olduğu için diğer salonu tutmak zorunda kaldıkk...:nazar:
o salonda güsel tabi:) ama beni en çok içime verdikleri huzur etkiledi açıkcası..profesyoneller bikere. herhangi bi düğüne gittik görmek için çok beğendik..

merhaba didos,

kuaförle ilgili sana bilgi vermişmiydi salon gold.
hair hausela anlaşmalıymış ve bana böle bi bilgi vermemişti Esra Hanım. kötü yorumlar var gelin sacıyla ilgili bu kuaförde:KK43:

napcasss...:KK53:

Kizlar bursada bilinen taninan dugun calgicilari, orkestra var mi bildiginiz, tum dugunu biz hazrliyoruz yardima ihtiyacim var:KK43:

ayy canım valla çok sevindim birilerini görmek mutlu etti beni.bizim de orda olucak inşallah görmediğimiz bi salonu tuttuğumuz için de çok telaşlıyız aslında orayı nişanlımın ailesi çok istedi evlerine yakın diye,sadece tavanlarını gördük beğendik düşünebiliyomusun :) kısmet bakalım ne çıkıcak,kendi düğünümden önce birilerininkine gitmek istiyorum nisanda ilk düğünüyle açılıyomuş[/

şuanda bende inanılmaz rahatladım bizde tavanlarınız görerek tuttuk çok tuhaf bi duygu çünkü ben okadar ince eleyen sık dokuyan bi insanımdır ki:))sizin ne zman ve ne kadara tuttunuz acaba??bu arada bizim düğünümüze davet edebilirim istersen :))

bizim de ekimde Gold vıp kırmızı salonu düşünüyoruz ama kuaförü kötüyse sinir olurum haaaa:KK47:

canım bende 24 ağustos için tuttum dorayı. Daha tamamlanmadığı için korkuyorum ne çıkacak ortaya diye ama başkada yer kalmayacak diye tuttum inşallah güzel şeylerle karşılaşırız.

X