Düğün 2013'de Bursa'da Düğün Yapacak Arkadaşlar ???

ayy canım valla çok sevindim birilerini görmek mutlu etti beni.bizim de orda olucak inşallah görmediğimiz bi salonu tuttuğumuz için de çok telaşlıyız aslında orayı nişanlımın ailesi çok istedi evlerine yakın diye,sadece tavanlarını gördük beğendik düşünebiliyomusun :) kısmet bakalım ne çıkıcak,kendi düğünümden önce birilerininkine gitmek istiyorum nisanda ilk düğünüyle açılıyomuş

truff sen ve ben gidelim bari nisanda ilk düğünü görmeye :KK70: bende aynı durumdayım çünkü :KK52:

Basligi gorunce icim kipir kipir oldu :)
Bende bursada kina gecemi yapmistim.
Besevlerde, Salon Karlitepede.
Hakkinda bilgi almak isteyen olursa, seve seve yardimci olurum.

ben de 2013 haziran da evleniyorum..mlum ramazan salonlar tıklım tıklım...araştırmalara girmiş durumdayım...Karlıtepe den memnun kalmış mıydın?** ulaşım açısından aracı olmayanlara ters kalır diye düşündüm ama ben...daha önce orada düğün vs. yapmış birileri de yok:)

ben de 2013 haziran da evleniyorum..mlum ramazan salonlar tıklım tıklım...araştırmalara girmiş durumdayım...Karlıtepe den memnun kalmış mıydın?** ulaşım açısından aracı olmayanlara ters kalır diye düşündüm ama ben...daha önce orada düğün vs. yapmış birileri de yok:)

canım bu açtığım konudanda araştırma yapabilirsin fikir olur.

ne kadara tuttunuz acaba salonu??

Canım dediğim gibi benim gündüz ve normal fiyatı 7000miş şu anda yeni açıldıgı için kampanyada 5000 dedi tanıdık vasıtası ile falan derkende en son 3500 anlaştık :KK55:

Son düzenleme:
canım bu açtığım konudanda araştırma yapabilirsin fikir olur.

Canım dediğim gibi benim gündüz ve normal fiyatı 7000miş şu anda yeni açıldıgı için kampanyada 5000 dedi tanıdık vasıtası ile falan derkende en son 3500 anlaştık :KK55:

çok iyi tutmuşsunuz canım bizim tabi cumartesi ve akşam olunca fiyat biraz yüksek tabi ama değsin de önemli olan o gelebilrseniz beklerim 4 mayısta prova olmuş olur sizede:))bende çok memnun olurum

hehe valla mayısa kadar bekleyemem nisanın 12sinden sonra gidicem hemen ama senin düğününede gelmek isterim :KK1:
senin birşey kalmamış valla. müzik tarzı vs konusunda çok endişeliyim ben onu görmek için gelirim kesin :KK51:

hehe valla mayısa kadar bekleyemem nisanın 12sinden sonra gidicem hemen ama senin düğününede gelmek isterim :KK1:
senin birşey kalmamış valla. müzik tarzı vs konusunda çok endişeliyim ben onu görmek için gelirim kesin :KK51:

nedenki müzik tarzı farklı mı olucakmış??bildiğimiz piyanist değilmi yoksa??

yoo atalayın piyanistini bilmediğim için diyorum işte :) sen yaşamışsın tabi daha önce güzelmiydi :) yani böyle eller havaya tarzında olsun istemiyorum profesyonel olsun istiyorum :KK55:

yoo atalayın piyanistini bilmediğim için diyorum işte :) sen yaşamışsın tabi daha önce güzelmiydi :) yani böyle eller havaya tarzında olsun istemiyorum profesyonel olsun istiyorum :KK55:

hım anladım ben sorun yaşamıcaz diye düşünüyoruminşallah memnun kalırız tarih yaklaşınca anlaşalım da gelmenizi çok isterim:))bu arada kuaför filan ayarladınmı cnm gelinliğin evin nerde olucak??

Ben istanbul yolcusuyum :) düğünden sonra istanbula yol alıcaz o yüzden gündüz düğünü daha mantıklı geldi. birde kuaför derken ? sen atalayın kuaförüne yaptırmıycakmısın saçını ? Gelinliği daha bakamadım bile varmı tavsiyelerin :KK43:

Ben istanbul yolcusuyum :) düğünden sonra istanbula yol alıcaz o yüzden gündüz düğünü daha mantıklı geldi. birde kuaför derken ? sen atalayın kuaförüne yaptırmıycakmısın saçını ? Gelinliği daha bakamadım bile varmı tavsiyelerin :KK43:

yok canım atalayın kuaforune yaptırmıcam zaferde zarife kuaför var şiddetle tavsiye ederım arnavut kuaföru kendısı.gelınlığımde altıparmakta ahu alnıpakta dıkılıyo salı provam var bı bakmanı onerırım çok kalıtelı ve guzel bı yer ..onun dışında yardımcı olmamı ıstedığın bı konu varsa seve seve yardımcı olurum bugün işyerinde son günüm ayrılıyorum artık evime çeyize düğüne zaman ayırıcam bol bol:))

Evet evet geçerken hep dikkatimi çekiyor ahu alnıpak :) fiyatlar nasıl acaba dikim de ? Birde ne kadar zaman kala gelinliğe zaman ayırmam lazım bilemiyorum. Çünkü fazlalığım var biraz yani önce kilo vermem lazım :44: Ayrıca mobilyalarını falan nereden nasıl ayarladın ? Fiyatlar çok uçuk geldi bana :KK43: :KK52: birde neden atalayda yaptırmıyorsun saçını falan kötü bir durum mu var yoksa bilmediğim :KK14:

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar benim de düğünüm Bursa'da olacak Fatih Düğün Salonunda. Kuaförlerinizi ayarladınız mı nerelere gideceksiniz? Gelinlik için neler yaptınız? Ben ikisini de ayarlamadım sizden fikir almak istiyorum:21: bu arada zarife kuaförü ben de duymuştum hala gidip görüşeceğim kısmetse:KK1:

fatih düğün salonunu bende duymuştum ama uzak olduğu için gitmedim hiç görüşmeye.
Ben nişan saçımı setbaşındaki viyana kuaföre yaptırmıştım çokda memnun kaldım.
Gelinlik için bende daha hiç birşeye başlamadım :KK43:

fatih düğün salonunu bende duymuştum ama uzak olduğu için gitmedim hiç görüşmeye.
Ben nişan saçımı setbaşındaki viyana kuaföre yaptırmıştım çokda memnun kaldım.
Gelinlik için bende daha hiç birşeye başlamadım :KK43:

bizim bütün çevremiz orada olduğu için ve biraz da uygun olduğu için orasını tuttuk kına da orada olacak inşallah:21:
ben de nişan için heykelde bi kuaföre gitmiştim (ismini hatırlayamadım) idare ederdi ama düğün için başka bi yer arıyorum. viyanayı da iyi diye duydum ama hiç gitmedim. artık bişeyler yapmam lazım sanırım :KK1:

kızlar ben atalay prensin son halini gördüm.ve inanılmaz bir hayal kırıklığına uğradım.okadar mı zevksizlik olurduvar kağıtları güzel değil hadi çok çrkin de değil diyebiliriz ama arasına bordo renk başka bi duvar kağıdı da koymuşlar çok alakasız olmuş.,herşey ayrı telden çalıyo,tavan işlemeleri harika olmuştu ilk gördüğümde tam bi saray havası olucak burda demiştim.ama bu kadar berbat edilir yani bir salon.her tazrı birbirine karıştırmışlar,perdeler falan hiç uymamış güzel diyebilicek hiçbirşey yok okadar pişmanım ki şuan keşke hiç hayal ettiğim gibi olmamış,hele o güzelim tavana bide pembe mavi ışıklar yapmamışlar mı varya deli oldum yaaa bu kadar kötü olamaaaz....gidip gören varsa yazsın ne olur çok moralim bozuk.

kızlar ben atalay prensin son halini gördüm.ve inanılmaz bir hayal kırıklığına uğradım.okadar mı zevksizlik olurduvar kağıtları güzel değil hadi çok çrkin de değil diyebiliriz ama arasına bordo renk başka bi duvar kağıdı da koymuşlar çok alakasız olmuş.,herşey ayrı telden çalıyo,tavan işlemeleri harika olmuştu ilk gördüğümde tam bi saray havası olucak burda demiştim.ama bu kadar berbat edilir yani bir salon.her tazrı birbirine karıştırmışlar,perdeler falan hiç uymamış güzel diyebilicek hiçbirşey yok okadar pişmanım ki şuan keşke hiç hayal ettiğim gibi olmamış,hele o güzelim tavana bide pembe mavi ışıklar yapmamışlar mı varya deli oldum yaaa bu kadar kötü olamaaaz....gidip gören varsa yazsın ne olur çok moralim bozuk.

çok büyük hayal kırıklığı olmuş canım üzüldüm :105:

tatlım ben pazar günü oradaydım avizeler daha yoktu ama duvar kağıtlarıda altın yaldızlı gibiydi benim gördüğümde.
Benide korkuttun simdi. Ben baktıgımda öyle kötü değildi yani :KK4:

X