2014 ağustosta hamiş olucaz başka yolu yok!!!!

göğüslerin acıyorsa sadece ona bakma sen,geçen hamileliğimde benimki de sızlıyordu,hamileliğimi öğrendikten bir iki hafta sonra falan bitti ağrısı.Umutlandırmak istemiyorum,sadece yaşadığımı söylüyorum :) :KK34:

Bugün kendi kendime dedim ki ben hamileysem ve bu göğüs acısı tüm hamilelik boyunca sürerse napicam benn.. soruma senden cvp bulacakmisim cnm sağolasın :)

Inşallah olmazsın cnm :confused: benim göğüsler fena acıyor bu ay bende de tutmadı sanırım pooooff

Olacagim sanirimgoguslerilkkez sisti ce aciyor hafif hafif siiyor demeliyim sanirim....olmadi.yine olsun eylul guzeldir severim.kendisini azicik.dogum gunum mevcutta icinde

kızımla hayat bir başka güzel...💖💞💕💓💗

Gel gel guzelim eylule gelll bende kirmizi kart gorme samasindayimda eylul sans getirsin bebegim uzulme ne olur vakti zamani degilmis

Sıkıldım yaw :KK43: üzüldüm işte öf :KK43: bişey olsun ve hemen hamile olalım :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Vakti var kuzum

Olacagim sanirimgoguslerilkkez sisti ce aciyor hafif hafif siiyor demeliyim sanirim....olmadi.yine olsun eylul guzeldir severim.kendisini azicik.dogum gunum mevcutta icinde

Bu arada bende eylül doğumluyum cnm belki de doğum günümüzde bir sürpriz yaşarız :KK66:

Ben hic ovulasyon testi yapmadim bu ayda oylemi denesem bu arada biraz once adet oldum:KK43: ovulasyon testinden bahsedermisin cnm biraz nerden aldin gitti gidiyorda fln var guvenilirmi nasil yapiliyo kullanimi yani? Biraz cok sordum:KK66:[/QUOTE

Kelebekcim gitti gidiyordan aldım kutunun içinde açıklama yapan bi kağıt var ne zaman yapmaya basliyacagini ordan ogreniyosun ama ne kadar ise yariyo bilemedim canim zaten hasta olursam bende ise yaramamis demektir

Kizlar hadisohbet sayfamizi acalim....

Ayyy ben de hep oyle diyorum valla.. bi yandan da olsa ya keske diyorum 😍

Ben hic ovulasyon testi yapmadim bu ayda oylemi denesem bu arada biraz once adet oldum:KK43: ovulasyon testinden bahsedermisin cnm biraz nerden aldin gitti gidiyorda fln var guvenilirmi nasil yapiliyo kullanimi yani? Biraz cok sordum:KK66:[/QUOTE

Kelebekcim gitti gidiyordan aldım kutunun içinde açıklama yapan bi kağıt var ne zaman yapmaya basliyacagini ordan ogreniyosun ama ne kadar ise yariyo bilemedim canim zaten hasta olursam bende ise yaramamis demektir

Arkadaslar ovulasyon testleri sadece yumurtlama zamaninizi tahmin etmeye yariyor.. faydasini görenler az degil, ama ilk denemede tutturamayanlar da yok degil :)

Arkadaslar ovulasyon testleri sadece yumurtlama zamaninizi tahmin etmeye yariyor.. faydasini görenler az degil, ama ilk denemede tutturamayanlar da yok degil :)

Bende 4 aydir deniyorum olmadi daha bu ay ara veriyorumbakalim

Ovulasyon ile yani :sly::sly:

Kırmızıları gören arkadaslar üzülmeyin vakti saati yazılı ne zaman gelir bilemeyiz ki rabbim daha fazla aratmadan mucizenizi getirsin ins adet oluyorum galiba diyen hanımlar unutmayın adet sancısı gibi agrı cekmekte gebelik belirtisi daha haala umut var demektir benim gibi gün sayan arkadaslar hakkımızda hayırlısı olsun :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Aynen vakti gelmeden sen kendini yirtsan da olmaz sabırla beklemeliyiz umudu yitirmeden.ceycey canım sen haftasonu erkenden niye kalktin kocani işe mi gonderdin kuzum

X