2014 ağustosta hamiş olucaz başka yolu yok!!!!

Batıma kaldı 6 gün Şu 5 liralık idrar testlerinden yaptım sonuc tek cizgi :) kesin hamile deglm ben yine adet belirtilerimi bebek var sanıyorum

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Son durumum kızlar arası acık olan gögüslerimin arası kapandı o kdar dolgun ama acı yok kokusuz kar gibi bir akıntı 2 gündür özellkle bide dus alırken acaip kramplar kasıklarıma dün aksam ve bu sabah istfra ettim belim zaten kopmus geziyorm baskada bisey yok bebek olsa bile daha 7 günlük o yüzden bu kadar belirti cok kesin adet olacagım beni bu ayın sonunda da göreblirsnz 😃😃

Hayır canım normal gebelik geç döllenme olduğundada bhcg düşük çıkar benim oğlumda bhcg adet günü 41 di

Kizlr buay ck sukur hamile kaldm fakat beta hcg adetten birgun önce 38. Ertesi gun 44 ertesi gun 55. Doktor dis gebelk olablr ddi. Igne yapalm düşük yap ddi. Hyr bklicm ddm. Kafam alllak bulllak oldu canm cook skkn.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Hayır canım normal gebelik geç döllenme olduğundada bhcg düşük çıkar benim oğlumda bhcg adet günü 41 di

Ikigun snra yuksldmi peki iki katina çıktımi beta hcg?? Bnm de günde 10 artyo :KK43:(

yok karar verdim yapmıycam az çok anladım artık sonuc negatif olucak belli :KK43: adet döngüm garip yaa degişiyo 30 31 32 yani yarı olabilir ya da çarşambaya kadar yolu var bekliycem :/

Hayırlısı olsun canım bende bekliyorum geçen ay kimyasal olduğu için 26 günlük dongum doldu ama bekliyorum

Öf adet olsam da kurtulsam. Madem kan testim negatif niye hala olmuyorum ya. Iyi geceler kizlar. Pozitif haberlerinizi bekliyorum.

X