2014 ağustosta hamiş olucaz başka yolu yok!!!!

Canim hamilelik için ugrasiyordum. Enson bayram dan önce gitmiştim doktora ultrasyonda bakmisti. Ve sonra adet olmam için progestan iğnesi vermişti vuruldum böyle az az lekem oldu bugunde böyle bişey yaşadım ; (yarın doktor a gitsem düşük yapıp yapmadığım belli olur muki

doktorun numarası varsa ara canım böle böle oldu de bakalım çağırırsa anlar mı anlamaz mı..

Ay kızlar beni heyecan sardı ya batım persembe gnü gecmiyor günler hastaneye 5 dkka uzaklıktaym 100 kere karar degstrdim zor duruyorm kan testi vermemek icin ooof off ne yapsam kızçeler

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Ay kızlar beni heyecan sardı ya batım persembe gnü gecmiyor günler hastaneye 5 dkka uzaklıktaym 100 kere karar degstrdim zor duruyorm kan testi vermemek icin ooof off ne yapsam kızçeler

Bence gün geçmeden yapma canım. Bak benim günüm geçti kan testim negatif çıktı hala adet olmadım. Iyi ce kafanı bulandirma. Veee umarım hamilesindr. Amin!

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bence gün geçmeden yapma canım. Bak benim günüm geçti kan testim negatif çıktı hala adet olmadım. Iyi ce kafanı bulandirma. Veee umarım hamilesindr. Amin!

İnsallah ya :KK43: şimdi ögrensem negatif cıksa adet olana kadarr pskoljm düzelr ama böyle bata kadar merak stres sonra kırmızıları gör cöküntü yasa bide pozitf oluyorms 25,30 cıkıyorms ucarım ucaar

İnsallah ya :KK43: şimdi ögrensem negatif cıksa adet olana kadarr pskoljm düzelr ama böyle bata kadar merak stres sonra kırmızıları gör cöküntü yasa bide pozitf oluyorms 25,30 cıkıyorms ucarım ucaar

Git bi yaptir test...negatif cikarsa bile hrmonlarin costugu ana denk gelmez daha az uzulursun

kızımla hayat bir başka güzel...💖💞💕💓💗

canım sen kızına hamileyken belirtilerin nelerdi :)

Hic bir belirtim yoktu iki gun geciktim pozitifi beklemeyerek test yaptim ve pozitif

Git bi yaptir test...negatif cikarsa bile hrmonlarin costugu ana denk gelmez daha az uzulursun

😃 pat diye söylüyorsn ya hayranım sana kuzum :)

DenizYildizi ben regl tarihinden bir gün sonra test yaptım gelmeyince. Erken gebelik testi almıştım. Pozitif çıktı güvenmeyin kan testi yaptırdım hastanede gebe olduğumu öğrendim. Umutsuzluğa kapılma.regl günün gelsin bence bekleyenlere bikaç gün geçtikten sonra test yap. Benimde karın ağrılarım adet sancısı gibi olmuştu. Inşallah güzel bi haber alırız senden de :KK66: sevgiyle

Anladim cnm kendimi kandirmak istemiyorum ama o kdr sartlandirmistimki kendimi nisanda bebek sahibi olcam die esimde nisan dogumlu bide nisanda tanistik die ole denk gelsin istemistim tabiki nasip kismetin onune gecilmez he bu arada kasik agrim icin gittigimde kan ve idrar testinde bisey cikmadi rontgen cektiler bisey cikmadi sadece anlik biseydir dediler agri ve kasilmalae icin bi ilac verdiler ama ben yinede allahin isi belli olmaz die almadim ilaci egerki hamileysem bebege zarar gelmesin die. P.tesi kendi doktoruma gtcektim ama agrilarim yok suanda o yuzden regli olursam neden hamile olmadim die doktoruma gidicem burda okuyorum bir suru tahlil yapiliomus ilaf felan veriliomus onlardan felan versin bari yumurtaliklarinda bi sorun yok demisti baska ne sorun var merak ettim :KK43:

Evet benimki kan testi :KK43: hiç gecikmedi 28 yaşındayım çok ilginç. Goguslerim de sis sol kasigim hep agrio. Akintim var. Bi hastalık mı var acaba

canım doktora git belki yumurtlamamışsındır hani pko hastaları varya yumurtlamadıkları için adet olamıyorlar ne bileyim inşallah birşeyin yoktur

Anladim cnm kendimi kandirmak istemiyorum ama o kdr sartlandirmistimki kendimi nisanda bebek sahibi olcam die esimde ntesti miy bide nisanda tanistik die ole denk gelsin istemistim tabiki nasip kismetin onune gecilmez he bu arada kasik agrim icin gittigimde kan ve idrar testinde bisey cikmadi rontgen cektiler bisey cikmadi sadece anlik biseydir dediler agri ve kasilmalae icin bi ilac verdiler ama ben yinede allahin isi belli olmaz die almadim ilaci egerki hamileysem bebege zarar gelmesin die. P.tesi kendi doktoruma gtcektim ama agrilarim yok suanda o yuzden regli olursam neden hamile olmadim die doktoruma gidicem burda okuyorum bir suru tahlil yapiliomus ilaf felan veriliomus onlardan felan versin bari yumurtaliklarinda bi sorun yok demisti baska ne sorun var merak ettim :KK43:

your_app_name uygulaması kullanılarak device_name cihazından

Kendi Dr gittiğin zaman mutlaka bir gebelik kan testi iste canım . yada ozel bi hastaneye git saat kac olursa olsun bi test yaptir. Ama kandan gebelik testi diye belirt Gittiğin hastanede ona bakmamıs olabilirler.

Hala adet olamadım. Günü gününe olurdum hep ya. Neyse. Umarım bi hastalığın başlangıcı değildir. Iyi geceler arkadaşlar.

Hala adet olamadım. Günü gününe olurdum hep ya. Neyse. Umarım bi hastalığın başlangıcı değildir. Iyi geceler arkadaşlar.

Du bakalım kafaya taktgmz icinde gecikmis olur yarında olmazsan salı gnü doktora görünürsn canım

Du bakalım kafaya taktgmz icinde gecikmis olur yarında olmazsan salı gnü doktora görünürsn canım

Canim ins hamilesindir sndn hbrlerini bekliyoruzz :))
Benimde bugun felaket kasik agrim var. Incir kuru boyle yapti sanirim. Bugun tam yumurtlama gunum. Ovulasyon testim pozitif cikti bugun. Acaba yumurtlama donemim oldugu icin mi bu kadar agri yapti anlamadim :KK43:(
Ama bebegim tutunacaksa ona da raziyim bee :))

X