2014 İkiz Anneleri Paylaşım Alanı

bebeklerinizin cinsiyeti nedir?

• kız*erkek

OY: 18 26,9%
  • erkek*kız

OY: 7 10,4%
  • kız*kız

OY: 13 19,4%
  • erkek*erkek

OY: 29 43,3%

• Ankete Katılan
    67
Merhaba arkadaslar bende 5+3 ikiz anne adayiyim.yolun cok daha basindayim insallah bu sureci rahat gecirip yavrularima kavusurum.

Hosgeldin canım. Bende 10+2 yim.biz birazcik büyüdük. Ama bizde yolun cok basinda sayiliriz.sen neredesin

canım ben samsunda yaşoyorum tüp bebek yöntemi ile hamile kaldım yine tüp bebekle doğan 7.5 yaşında bir oğlum var hapimiz içinde hayırlısı olsun sen kendinden bahsedermisin

canım ben samsunda yaşoyorum tüp bebek yöntemi ile hamile kaldım yine tüp bebekle doğan 7.5 yaşında bir oğlum var hapimiz içinde hayırlısı olsun sen kendinden bahsedermisin

Canim bende ankaradayim.asilama ile 2.5 tilin ardından hamile kaldim cok şükür. Ilk bebeklerim benim

Merhaba arkadaslar bende 5+3 ikiz anne adayiyim.yolun cok daha basindayim insallah bu sureci rahat gecirip yavrularima kavusurum.
Canım hoşgeldin tekrardan, ilk sayfadaki tablomuza bakıp gerekli bilgileri yazarsan ekleyeyim seni de. Tahmini doğum tarihinizi 40 hf üzerinden yani SAT a göre yazmayı unutmayın.

Merhaba epeydir takip ediyorum forumu ancak şimdi yazmak kısmet oldu. Yaşım 32, öğretmenim, tahmini doğum 24 Nisan görünüyor ama nerdeeeee :), kısmetse ilk doğum olacak iki kızımızı Masal ve Duru'muzu sağlıkla ve merakla bekliyoruz :) Çift yumurta kendileri, made in Eskişehir olacak inşallah :)

Demek sen de bizi gizli gizli takip edenlerdensin. Seni seniii Ekledim canım seni de. Şaka bi yana hoşgeldin aramıza. Rabbim zamanında sağlıklı doğumlar nasib etsin inşaallah.

slm birdileksin arkadaşım listeye benide eklermisin
yaş 30 oldu 21 12 2013 tarihinde 33+2 de kızım ve oğlum oldu oğlum 2500 gr kızım 1600 grdı.çalışmıyorum çift yumurta ikizleri şimdiden teşekkürler

Canim liste basindasin,tahmini dogum tarihine de epey yakinsin,bugun yarin dogum haberin gelir gibi geliyor bana,rabbim saglikla kucagina almayi nasip eder insallah
Sormak istedigin birsey olursa her turlu cevaplarim iunutma olur mu.

Canım hoşgeldin tekrardan, ilk sayfadaki tablomuza bakıp gerekli bilgileri yazarsan ekleyeyim seni de. Tahmini doğum tarihinizi 40 hf üzerinden yani SAT a göre yazmayı unutmayın.

34 yasindayim samsun da yasiyorum calismiyorum ikinci gebelik 30 ekim dogum tarihim tup bebek yontemi ile...

Canim liste basindasin,tahmini dogum tarihine de epey yakinsin,bugun yarin dogum haberin gelir gibi geliyor bana,rabbim saglikla kucagina almayi nasip eder insallah
Canım aynen, doğru tahmin etmişsin. Pazartesiyi bekliyoruz heyecanla.Muhtemelen yatış verir doktorum.37 hafta oluyoruz kısmetse Pazartesi. Tek yumurta olduğu için sanırım kuzular küçük biraz, 2000-2200 gr Artık hangi gün derlerse gelecek kuzular. Şimdi yatıştayız tabi, sana asıl sorularım doğumdan sonra, bekle beni tecrübeli anne.

Masallah hic de fena ddegil kilolari,canim zaten ikiz bebeklerde iki kilo cok iyi bir kilo.bir de bunye meselesi tabii,benim kizim 2580 gr oglum 3130 gr dogmustu. Tek cocuk gibiydi oglum,hala iri gidiyor,12 kilo oldu kucagina alan kol agrisi cekiyor
Bildigimi yasadigimi her zaman paylasirim tabii ki,zaten cogu bilgi sana kodlanmis olarak dogum yapacaksin

Canımcım nasılsın

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

cinsiyetler belli oldu :)) 2 erkek geliyoooo yağız ile yaman isimleri

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…