2014 Mayıs Anneleri

BEBEKLERİNİZİN CİNSİYETLERİ NE OLACAK?

• Ankete Katılan
    513

ahhhh ahhhh tam beni anlatmışsın birde eşim akşama kadar ne yapıyorsun ki iye çok şaşırıyor

bir arkadas cok iyi bir öneride bulunmuş olumlu olumsuz yönler diye..
aslında cok serinse bu sıcakta yolda gidip birden soğuğa alışmak zararlı olabilir ikiniz içinde..
maşallah miniğee

Yayvan su kaplarini ben altlarina koydum ozellikleama almak sart oldu fena bizim daireler

aynen,biz bile rahat edemiyoruz ki..

Firsatin olursa tulumun fotosunu ekleyebilir misin?.

Buhar makinelerini tavsiye etmiyrlar aslinda mikrop yayiyor diye. Ama tam bilgim yok.

evet duymuştum ama o kadar kuruyor ki leğenle su koymak gerek :) arastıracağım tesekkür ederim.

oyy iştahsızlığıyla başlayan hislerin doğruymuş.
inşallah cok sıkıntılı gecmez bu süreç..
ahhhh ahhhh tam beni anlatmışsın birde eşim akşama kadar ne yapıyorsun ki iye çok şaşırıyor

birgün bıraksana evde aklı basına gelsin..

NISASMOM -SEC-PAPATYA005 Doktora sorucam kızlar süt Arttırıcı konusunda önce bu aldığımı deniyim dimi.digerlerinide kullsnsam hangisi fayda etti anlamam. Humana deniycem cnm.aktardan bende kişnis rezene vs.karisim yaptırdım pek bişey olmadı
Deneme yanılma yapıcam şimdi. Hepinize bol süt diliyorum allahım dan

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Canim cok gecmis olsun, yesil kaka devam mi peki? Daha once yazmistim, amipli dizanteri'den mi supheleniliyor? Kaka tahlilinde gizli kan harici bakteri adi vs yok muydu?
İdrar yolu enfeksiyonu da degildir insallah cunku ilk bir yil olan iye'den cok supheleniyor doktorlar bobrekte kacak durumlarindan.
Gerci tahlil temiz cikmis, ureme de olmaz insallah🙏

Bulgur gerçekten süt yapıyo ama her gün bulgur mu yicez ya yokmu başka bir yolu süt yapan sağlıklı şeylerden gına geldi artık

Ben bu ikisini ana yemek dışında diğer yemeklerime de bir avuç atıyorum misal semizotu yaptığımda bir avuç yarma atıyorum böylelikle arada kaynayıp gidiyor 😊 çorbalarda yine bulgur Yada yarma atıyorum böylelikle tam bıkmamış oluyorum böyle bir formül buldum. Bi de malum tahin pekmez var, asıl bence dinlenmek daha çok süt yapıyor.. Şöyle aralıksız en az 6 saat uyusak ne güzel süt olur aslında 😊
şu 6 ayı bi atlatalım ek gıdalara geçince daha kolay olacak herşey diye umuyorum 🙏

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Canım sen dene eğer fayda görürsen bize de söyle 😊
Inşallah bol bol sütümüz olurda yavrucuklar bi güzel karınlarını doyurur. Göğüslerim sertleşip süt dolduğunda o kadar mutlu oluyorum ki, bizimki cuk cuk keyifli keyifli öyle güzel emiyorlrki çok mutlu oluyor o dakikalarda 😊 zaten işe başlamadan stokta yapmam lazım nasıl olacak bu iş bilmiyorum 😔

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Denerim canım sağol ..Ne dinlenebiliyorum ne uyuyabiliyorum arkadaş hepimiz aynı durumdayız gerçi inşallah rahat ederiz ek gıdaya geçince zira yaşayan ölü gibiyim

Kizlar benim oglanin kakasi katilasmisti gecen haftaya kadar bu hafta hep civik yani ishal de diyemiyorum gaz yaparken kaciriyo rengi yesil olmadigi icin korkulacak bisi yok dedim goturmedim doktora mamasini kati verdim biraz yani 3 olcekse 4 olcek seklinde kendim muz felan yedim sutume gecer etkisi olur diye beni etkiledi cocukta tik yok bu cocuk boyle giderse kiloda alamaz ne yapmam lazim ya doktora gotursem persembeye kadar nobetci doktor var kendi doktoru yok

Ayyy ayni beni tarif etmissin.

Kızlar beni de anlatıyor ama çocuklarınız yemeklerini yiyorlar mı pekii
Benimki bana takla attırıryor
Herseye hayır dıyor
Yapma dediğim herseyı ınadına yapıyor

İnşallah canım
Bugun dokunsan ağlayacagım
Nedensiz yere canım çok sıkkın içim daralıyor
Belki de bayramda beni bekleyen yogunluktandır
Üzerine bugun alısverıs yaparken cep telefonumu düşürdüm ya da çaldırdım....bayram vakti telefonsuzum...

En son alıp tahlile gönderdiğim kaka yeşildi hem de koyu renk ve sulu. Hem idrar hem de gaitanın kültürleri çıkmadı. 3 gün sürüyor. Bakalım amiğ ya da bakteri çıkacak mı? Sadece 10 civarı lokosıt diyor, hafıf bir enfeksiyon olabilir de. Kılo alımı durdugu ıcın ıncelıyorlar aslında

Canım inşallah önemsiz birşeydir umarım testlerinizde temiz çıkar.
Deren'in kilo alımı azalmış boyu ise uzundu boyuna maşallah... tahminime göre kilo alımı yavaşladığı için olabilir bu.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bende suan geceden ılık ve sekerli suya 7-8 adet dolmalık fıstık koyuyorum gece bekliyor sabah 9 gb içiyorum,haftalık bir kürmüş..Genelde böyle şeyler 1 hafta yapılmalıymış..Bakalım daha ilk gunumdü :)
tekrar yazarım işe yararsa

Oyy geldi mi üstüste diye buna derler..Telefonun azizliğine şükürmüş demek kaybolmasından iyimiş..Neyse cana gelmesin..
İlk bayramımızz ne kadar guzeel :) Belki düsündüğün gb zor olmayacaktır..En azından su 1 gununu bunu dusunerek gecirip daha da yorma kendini

Mamayi olceginin disinda hazirlamak bebege zararli malesef, bobreklere asiri yuk bindiriyorsun boyle yaparak, kakasi katilasmaz ki zaten sadece sivi beslenirken, neden katilasmasini istiyorsun ki? Eger yesilse mukusluysa sorun var zaten oyle degil diyorsun

Yaaaa bilmiyodum bunu suan nasil sucluluk duygusu icindeyim anlatamam bobrekleri yorar haklisiniz dusunemedim ya offfff.. bugun 5 kere yapti mesela ben mamayi biraz katilastirirsam toparlar diye dusundum yarin yinede doktora gotureyim neolur neolmaz

Yemek yeme konusu hep fena zaten, biraksam cornflakes makarna pilav uclusuyle yasayacak, zoraki biseyler yiyor ama duzeni altust oldu tabi, en azindan kreste yiyordu arkadaslariyla, bende cok yemek falan yapamiyorum minikle ugrasmaktan, duzen kalmadi yahu, canim cikti valla 2 ayda, yardimci da yok

Ayni sorunu yasiyrz.
uykusuzluk ve sicak birlesince de benim basim.donuyr bayilma noktasina geliyrm ;( insallah en kisa zamanda yoluna girer hersey.

Denerim canım sağol ..Ne dinlenebiliyorum ne uyuyabiliyorum arkadaş hepimiz aynı durumdayız gerçi inşallah rahat ederiz ek gıdaya geçince zira yaşayan ölü gibiyim

haklsin canim hic kimseye soylememek daha ii sanirim gir gir yaz buraya iste en ii si....

cok haklisin konustum zaten anlaticam gece tekrar girersem soylediklerinde cok dogru allahim hepimizin yardimcisi olsun.....dilerim en zor gunlerimiz boyle olsun...

arkadaşlar hastanede doğum, sezeyan şu kadar diye konuşuluyor ya başta... sonradan hastanesi şu masrafıda yaptık bu masrafı da yaptık diye ek bişeyker çıkaran oldu mu???

iyi akşamlar anneler fazla nete giremedim söylemiştim Yusuf'u hastaneye götürdük tahlil falan bi sürü şey yaptılar neyse 1 hafta içinden benim sütüm azaldı elektrikli pompayla sağıyorum en fazla 20 cc geliyor deli oldum resmen meğerse oğluşum da doymadığı için ağlıyormuş şimdi anne çayı kuru dut çok tüketiyorum ama sütüm o kadar da çok değil 1 ay sonra işe başlıyacağım nasıl olucak sadece 3 poşet süt sağıp saklayabildim sizler nasıl yapıyorsunuz mama vermek istemiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…