2014 Nisan Anneleri

MINIK BEBEKLERIMIZIN CINSIYETLERI ?

• KIZ

OY: 250 45,4%
  • ERKEK

OY: 283 51,4%
  • IKIZ ERKEK-ERKEK

OY: 4 0,7%
  • IKIZ KIZ-KIZ

OY: 4 0,7%
  • IKIZ KIZ-ERKEK

OY: 10 1,8%

• Ankete Katılan
    551
Gün geçtikçe hızla büyüyoruz bizzz... :KK9:

3318 gr doğmuştuk, hastane çıkışımız3038 gr dı. Sarılıkla 4.gün 2900 ü gördük.. Dün 20 günlükleri ve kilomuz çok şükür 3820 olmuş..

Sizler nasılsınız...

Doğum yapan var mı.. Kaçırdıklarımın gözleri Aydın olsun.. Analı babalı büyüsün inşallah minnaklar...:nazar::nazar:

Cnm maasallah yari kirkiniz cikmis bilen:)

kızlaaaaarrrrrrr yarın sabah 9 da spinal anestezi sezaryan ile bebeğim mehmetime kavuşacağım:nazar:ikinci annelik deneyimim ama duygular hep aynı...heyecan sabırsızlık biraz korku vee MUTLULUKKKKKK:KK52::KK52:Banada dua edin olurmu...ALLAH HEPİMİZİ KORUSUN...

Allah yardimcin olsun cnm

aynı gün doğdu bebişlerimizzz 17 sini beklemediler :21::21:
Yaa ne guzel tesaduf canim seninde gozun aydin olsun saglikla buyusun bebislerimiz :)

Bu arada telefondan tek alinti yapamadim guzel dileklerde bulunan herkese cok tesekkur ederim Allah hepimizin bebislerine saglikli sihhatli uzun omurler versin :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Selammm annişler
Sabah doktora gittik oğluşum 3850 gr olmuş, çok şükür bişe yok. 2-3aylıkken kalça çıkığı olup olmadığını ölçecek yeniden çağırdı, sütümün yetersiz olduğunu ve olması için yaptıklarımdan bahsettim zorlama olmuosa olmuo bünye meselesi strese girme dedi, mamayı fazla yediğini aç bıraktığımı durmadığını söyledim aç bırakma bırak ne kadar yiyorsa yesin gelişme çağında dedi :) obez olursa yaaa dedim gelişimi şuan için daha önemli daha
Geceden çok uykusuzummmm Poyraz uyumadı yine, yine uyanık benimli besliorummm bakalım bu gecemiz nası olacak

Cnm avent aldik tutmadi.. bebedor aldim o nu sevdi. Arkadaşım nuk kullanmış. . Mamayi biberonla veriyorsan avent in ucu anne memesine benzeyen biberinu var.. memeden ayirt edemiyorr ve alışkanlık yapmiyor cocukta..

Cnm aventin biberonunu sevio mememide tutuo emzikte nuk aldım bulunduğum yerde avent satılmıo die işte o da gaz yapıo, bir kaç gün vermemeyi deneyeceğim, durmazsa dışardan sipriş edeceğim aventin emziğini olmadı biberon başı ile emzik başı aynı mı

kizlar nasil duygulandim dogum hikayelerinizi okudukca :KK53: ay cok guzel kiyamam.tum anneleri ve bebekleri ALLAHIM nazarlardan korusun.:nazar::nazar::nazar:ben daha beklemedeyim.karnim hic inmedi,tosunum banamisin demiyo.7 nisanda kontrolde 3400 qr di.2 hafta da onde gidiyoruz,doktor sezeryan ola bilir dedi.nst de de hafif sanci cikti dun ama hic hissetmiyorum :KK53:
bdt si benle ayni olan arkadaslarda durum ne???? yalniz kaldim gibi :KK49: panikliyorum bazen :KK52:

cnm doğum tarihlerimiz aynı bak ben de hala bekliyorum ağrı sancı var mı sende:KK49::KK55:

Kızlar günaydın,
Kontrolumuz vardı hastanedeyiz ne acilmam var ne sancim zaten geç döllenme vardı pazartesi son günümüz dolayısıyla pzt gününe kadar bekleyelim dedi pzt günü de sezeryana alırım seni zaten muammadayiz daha fazla da beklemeyelim dedi doktorum. Doğumun hep kendiliğinden başlayacağını hayal etmiştim ama kısmet sanırım böyleymiş. Korku heyecan panik tüm duyguları yaşıyorum su anda. Umarım herşey sorunsuz geçer. Dualariniza ihtiyacim var. Öperim hepinizi..

miniğinle doğum tarihlerimiz aynı olacak ccanım sağlıklı ve hayırlı bir doğum olsun zamanını beklemesi problem değil bakarsın 2-3 gün içinde gelişir her ley

Son düzenleme:
cnm doğum tarihlerimiz aynı bak ben de hala bekliyorum ağrı sancı var mı sende:KK49::KK55:
ya canim hic tik yok bide yukarda,beklemedeyim ,sanirim bize sezeryan gozuktu.kilosu ve kafa olcusu 2 hafta onde .doktorum pazartesi ultrasonda bakicak,4 kq olsa direk sezeryan dedi.sizde durumlar nasil?biz bide cinsiyyetini ogrenmedik
:KK52: supriz olsun dedik de :KK52:meraktan kafayi yiycem.10 gun gecmek bilmiyor:KK49:

ya canim hic tik yok bide yukarda,beklemedeyim ,sanirim bize sezeryan gozuktu.kilosu ve kafa olcusu 2 hafta onde .doktorum pazartesi ultrasonda bakicak,4 kq olsa direk sezeryan dedi.sizde durumlar nasil?biz bide cinsiyyetini ogrenmedik
:KK52: supriz olsun dedik de :KK52:meraktan kafayi yiycem.10 gun gecmek bilmiyor:KK49:

bnm aşağıya iniyor ama ağrı sancı yok bekliyoruz en son 3 tane sancı çıkmış nst de 10 tane olmadan doğum başlamıyormuş pazartesi kontrol var bakalım ne diyecek doktor bzmki de hep önden gidiyor iri dediler sonradan normale döndü :KK52: :KK55: desene güzel bi sürpriz olacak :KK9: hayırlısı cnm sağlıklı bir doğum olur inşallah:KK16:

aynı gün doğdu bebişlerimizzz 17 sini beklemediler :21::21:

aynı kanıdayım canım ama çok can yakıyosa emzirmek göğüs ucu ve zeytinyağı önerim ama sakın bırakmayın kızlar gidebildiği yere kadar

Göğüs ucu denedim canım tutmadı benim kız.
Inan 9 gündür agriyla emziriyorum.
Nasıl geçecek bilmiyorum.
Uclara kiyafetim degse canım acıyor

♥ İdil Deniz ♥

Cnm ufo tarzi bir soba kullan yazik yavrum hasta olmasin
Edincez bi isitici. Apartman sakinlerinin keyfine kaldik yoksa :KK43:
Selammm annişler
Sabah doktora gittik oğluşum 3850 gr olmuş, çok şükür bişe yok. 2-3aylıkken kalça çıkığı olup olmadığını ölçecek yeniden çağırdı, sütümün yetersiz olduğunu ve olması için yaptıklarımdan bahsettim zorlama olmuosa olmuo bünye meselesi strese girme dedi, mamayı fazla yediğini aç bıraktığımı durmadığını söyledim aç bırakma bırak ne kadar yiyorsa yesin gelişme çağında dedi :) obez olursa yaaa dedim gelişimi şuan için daha önemli daha
Geceden çok uykusuzummmm Poyraz uyumadı yine, yine uyanık benimli besliorummm bakalım bu gecemiz nası olacak

Canim masallah oglusunua. Guzel haberler de almissin sevindim :) ne kadar mama veriyosun bi gunde?

Kizlar yarın 20. gunumuz bu yarı kırk çıkarma diye bişey varmış varmıdır bu konuda bilgisi olan:)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

sabah muayenem var doktorum deseki doğumun başlamış yatışını yapalım çok mutlu olurum :) hiç değilse iki güne doğum olur dese ona da razıyım :) son günler geçmek bilmiyor korkular içindeyim sürekli, inşallah hepimiz sağlıklı sıhhatli bir şekilde kucaklarımıza alırız bebeklerimizi :)

Hatunlar iyi geceler..
bizim bugün 5 gün kontrolümüz vardı..
normal muayenemizi olduk..bisey çıkmadı şükür..
T opugumuzdan kan alındı..ben öldüm öldüm dirildim kızım ağlarken Allah'tan hemen sustu..
isitme testimiz yapıldığı oda normal çıktı..
bu arada kilomuz 3540 di 3700 olmuş..
Kötü haber ise sarılık cikti H emen yatışımız yapıldı ve ışık tedavisine başladık..
bi insanin evladi ağlarken bişey yapamayıp parçalanması bugün çok ii anladım..
1.30dan beri ışıkların altindayiz gözlerimiz kapali..
Sabah kan alınacak tekrar umarım tedavi ise yarar..
bize dua edin nolur..

Hatunlar iyi geceler..
T opugumuzdan kan alındı..ben öldüm öldüm dirildim kızım ağlarken Allah'tan hemen sustu..
Kötü haber ise sarılık cikti H emen yatışımız yapıldı ve ışık tedavisine başladık..
bize dua edin nolur..

Tatlım çok geçmiş olsun.
Hemen neden fototerapi uyguladilar çok mu yuksekti sarılık değeri?

♥ İdil Deniz ♥

Cnm aventin biberonunu sevio mememide tutuo emzikte nuk aldım bulunduğum yerde avent satılmıo die işte o da gaz yapıo, bir kaç gün vermemeyi deneyeceğim, durmazsa dışardan sipriş edeceğim aventin emziğini olmadı biberon başı ile emzik başı aynı mı

Farklı canım. . Emzik damakli .. biberon göğüs ucuna benziyor..

Hatunlar iyi geceler..
bize dua edin nolur..

Tatlim cok gecmis olsun. . Inşallah bugün evinize donersiniz..:KK19:

X