2014 Nisan Anneleri

MINIK BEBEKLERIMIZIN CINSIYETLERI ?

• KIZ

OY: 250 45,4%
  • ERKEK

OY: 283 51,4%
  • IKIZ ERKEK-ERKEK

OY: 4 0,7%
  • IKIZ KIZ-KIZ

OY: 4 0,7%
  • IKIZ KIZ-ERKEK

OY: 10 1,8%

• Ankete Katılan
    551
Günaydin güzeller, keyifli pazarlar:KK70::KK70:

meraba arkadaşlar kızım 36 günlük oldu. Bizde bir sarılk atlattık 5günlükken bür gün hastanede yattı kuzum. Şimdide emerken çok huzusuzlanıyor bazenemerken midesi kalkıyor bazan durup dururken kalkıyor midesi. Emme süreside kısa neden böyle yapıyor bilmiyorum. Doktor reflü diyor daaynı yleri yaşayan varm aranız

Sütun hızlı geliyor ve çocuk tıkanıyor olabilir canım. Bende de emerken oluyordu. Eğer süt akis hızından ise sırtını geriye yaslayip bebeği üzerine doğru al. Süt akisi azalır ve bebek daha rahat emerek 5 dk da memeden kaçmak yerine tüm sütü bosaltabilir. Reflu teşhisi kondu ise gecikmeden yastık al, onunla yatır. Emdikten sonra hemen yatırma; gazını çıkart ve bir süre dik tut. Acı, eksi yeme bir de kafein ve sigara kullanma. Kronik olmasına izin vermezsen, büyüdükçe şikayetleri azalacaktır.

17 nisan da spinal sezeryanla bizde kavuştuk kızımıza çok şükür ikimiz de iyiyiz Rabbim herkesin evladını kendine bağışlasın

Güzel. Eğer kullanışlı olacaksa senin için, al gülüm.

Benim bebeğimde reflu var. Yatağında bile reflu yastığı ile yatırıyorum (ihtiyacı olanlar için, ebebekte var). Dolayısıyla bana baş kısmı yukseltilebilen, aynı zamanda is güç yaparken farklı odalara taşıyabileceğim ve yavrumu oyalayacak bir ürün lazım. Geçmişte sizler sohbet ederken okumuştum aklımda kalmış. Hepiniz tiny love öneriyordunuz. Uyanık olursa oğlumu da götürüp deneyerek alacağim. Büyük korsanın eve gelmesini bekliyoruz:KK70::KK70::KK70:

Nasıl oldu junior esmer?:KK70::p
Cnm mamaroo nun ana kucagi var.. bebegi dik yatirqbiliyorsun.. sallaniyo da 5 farkli s3kilde..
17 nisan da spinal sezeryanla bizde kavuştuk kızımıza çok şükür ikimiz de iyiyiz Rabbim herkesin evladını kendine bağışlasın
Saglikla büyüsün Tatlim. .masallah size

Kaynamis cnm cok sukur

👨❤👶

Çok sevindim canım, Allah başka sıkıntı vermesin inşallah. Sen nasıl oldün, daha iyisindir inşallah.

Gözün aydın canım, masallah. Allah anali&babalı buyutmeyi de nasip etsin inşallah.

Cnm mamaroo nun ana kucagi var.. bebegi dik yatirqbiliyorsun.. sallaniyo da 5 farkli s3kilde..

Saglikla büyüsün Tatlim. .masallah size

Teşekkürler canım. Dün aldık biz. Oğlum şimdilik "anne senin kucağın var ya, yatmam ben başka yerde" modunda. Alışır umarım zamanla:KK70::KK70::KK70::KK70:

Gunaydin kizlar. Topik kimsesiz kâlmis. O eski kslabalik topigimiz yok. Bebisler buyusun toparlar herhâlde.

[/QUOTE=kircicegi48;34959979]17 nisan da spinal sezeryanla bizde kavuştuk kızımıza çok şükür ikimiz de iyiyiz Rabbim herkesin evladını kendine bağışlasın[/QUOTE]
Gozunuz aydin canim. Ssglik sihhatle anali babali buyutun :KK66:
Mutlul yaşlar olsun kuzum...
Tesekkurler priorim :))

2-3 gündür duruldu sanki başlık :KK1:
ben stres yapmaya başladım sanırım hem doğum yapmak istiyorum hem daha zamanı var diyorum :KK9:
ah ahh ben de anlamadım kendimi ne olacak bu halim son 9 gün zaman geçmek bilmiyor sanki ya da su gibi akıp geçti mi ne:26:
sezeryandan korkuyorum henüz belirgin ağrım sancım olmadığı için.. napıcam ben :KK14:

Hayirli olsun. Sagliklha anali babali buyusun minikleriniz:)

Hayırlı olsun canım.
Rabbim minigini uzun ömürler versin.
Benim kizimda minicik :)
Dokunmaya korkuyordum şimdi göğsümde yatiriyorum.
Zamanla gözünde büyümüş olacak inan bana.

Ooo sende birsey kalmamis ki benim daha 10 kilo vermem lazım :)
Normal doğum yap eski haline donersin dediler, banaa yalannnnn söylediler :KK70:

♥ İdil Deniz ♥

Maaşallah size :nazar: gözün aydın Allah anali babalı sağlıkla büyütmeyi nasip etsin inşallah. Epidural normal doğumu çok merak ediyorum. Dayanamayacak gibi olunca mi epudural veriyorlar yoksa önceden kararlastirmismiydiniz?

Gözün aydın canım, maşallah. Allah anali&babalı buyutmeyi de nasip etsin inşallah.

Ödemin vardir daha gülüm. Bol su iç, 1 hafta 10 güne hepsi gider merak etme:KK66:

Maşallah tosununa. Inşallah iyi haberler alırsın doktorundan. Sen daha iyi bilirsin ama mama miktarı fazla geldi bana. Açlıktan değil de gaz vs. Sıkıntısından huysuzlanıyordur belki.

Cutemom yazmıştı yanılmıyorsam. Adamolacakkizin babasının vefat ettiğini:KK43: ve doğumunun nisanın 25 olacağını.

Tatlım maşallah size.. Güle güle büyüt bebeğini...:nazar::nazar:

Kuzum memeyi çok çekme çatlarmış.. Bugün doğum yaptığım hastanenin hemşireleri ev ziyaretine geldi onlar söyledi.. Baş ya da serçe parmağını ağzının kenarına koy bırakır memeyi..

Canım bol bol emzir geçer inşallah.. Bizim ki 12 ye kadar yükseldi.. Kuzum ememmiyordu yorulup bırakıyordu,dolayısıyla sınırdan döndük..

Canım bikini çizgisinden kesildi benimki.. Göbeğin çok çok altında...senin ki gibi.. Sezeryan dikişinin çabuk iyileşmesi için yürümek gerekiyormuş.. Hemşireler uyardı beni.. Hiç yatmadım..:KK52::KK76:

Ben dün ağladım eşime sarılıp seni özlüyorum diye... O da sağolsun bebeğe gece gündüz benimle birlikte bakıyor.. Ancak öyle vakit geçirebiliyoruz birlikte..

Gözün Aydın canım.. Sağlıkla büyüsün..

Gözünaydın canım... Sağlıkla büyüsün bebiş..

Canım Sağlıkla büyüsün maşallah...

Canım mama da çok gaz yapar..:nazar: Ben de emzik verdim ama hiç gaz yapmadı :44:

Maasallah Allah bagislasin
İns biz de o duygulari yasariz hayirlisiyla :)

Selam kızlar.ancak girebiliyorum topiğe.hepinize çok teşekkür ederim iyi dilekleriniz için.doğum yapan herkesin gözü aydın olsun.bebişleriyle birlikte huzurlu,mutlu güzel ömürleri olsun.doğum yapmayanlara da allahım zamanında sağlıcakla bu güzel duyguyu yaşamayı nasip etsin.ben bebişimi kucağıma alıncaya denk bende annelik duygusu olacak mı diyordum.doğumda göğsüme bıraktıkları an dünyam değişti.çoookkk güzel bir duyguymuş.ben epidurali ağrılarım artınca istedim.doktorum epiduralsiz normal yapalım dedi ama ağrılar artınca fikrim değişti:KK1:

2-3 gündür duruldu sanki başlık :KK1:
ben stres yapmaya başladım sanırım hem doğum yapmak istiyorum hem daha zamanı var diyorum :KK9:
ah ahh ben de anlamadım kendimi ne olacak bu halim son 9 gün zaman geçmek bilmiyor sanki ya da su gibi akıp geçti mi ne:26:
sezeryandan korkuyorum henüz belirgin ağrım sancım olmadığı için.. napıcam ben :KK14:
canım
Bende senin gibiydim ama benim kızım son günü geldi sancı bile yoktu birden suyum boşaldı sen rahat ol.rabbim ne zaman emir verirse.

Kızlar bizde 7 günlük olduk.çok şükür her şey yolunda .dikişlerim de iyi topaldandık çok şükür.kızım gözleri çok çapak oluyor .ne yapsam ki. Doktora mi gitsek

Çok sevindim canım, Allah başka sıkıntı vermesin inşallah. Sen nasıl oldün, daha iyisindir inşallah.

Gözün aydın canım, masallah. Allah anali&babalı buyutmeyi de nasip etsin inşallah.

Teşekkürler canım. Dün aldık biz. Oğlum şimdilik "anne senin kucağın var ya, yatmam ben başka yerde" modunda. Alışır umarım zamanla:KK70::KK70::KK70::KK70:
Çok şükür minişim iyi ama benim kalça kemiğim geçmedi yarın mr röntgen ne varsacekilecek kırıktan şüpheleniyorlar :KK50:
Çok sevindim düzelmesine canım benim.
Allah başka dert, sıkıntı vermesin inşallah.

♥ İdil Deniz ♥
Âmin kuzum bizde çok sevindik :KK16:
Gozunuz aydin canim. Gecmis oldu artik :KK66:

Gecti gecti çok şükür Verilmiş sadakamız varmış

Kızlar bizde 7 günlük olduk.çok şükür her şey yolunda .dikişlerim de iyi topaldandık çok şükür.kızım gözleri çok çapak oluyor .ne yapsam ki. Doktora mi gitsek

Maşallah gözün aydın canım, genç kiz olmuş senin prensesin:KK70: Allah nazarlardan saklasin inşallah.

Çok şükür minişim iyi ama benim kalça kemiğim geçmedi yarın mr röntgen ne varsacekilecek kırıktan şüpheleniyorlar :KK50:

Âmin kuzum bizde çok sevindik :KK16:

Gecti gecti çok şükür Verilmiş sadakamız varmış

Kırık olsa bu kadar zaman duramazdin gülüm. Inşallah korkulacak bir durumun yoktur. Yarın haberlerini bekliyor olacağım.

Bu arada bizde de hafif var. Bogazina bisey kacmis gibi oksuruyo. Normalmis bebeklerde az az olmasi. Biraz cok olursa ilac tedavisi ve yastikla yatirmayi oneriyolar. Daha da ilerisi nasil oluyo bilmiyorum
sağol canım
doktorumuz ilaç verdi ama kullanıp kullanmamakta kararsızım

X