2014 Nisan Anneleri

MINIK BEBEKLERIMIZIN CINSIYETLERI ?

• KIZ

OY: 250 45,4%
  • ERKEK

OY: 283 51,4%
  • IKIZ ERKEK-ERKEK

OY: 4 0,7%
  • IKIZ KIZ-KIZ

OY: 4 0,7%
  • IKIZ KIZ-ERKEK

OY: 10 1,8%

• Ankete Katılan
    551

Kuzum inciri mi yedin yoksa suyunu mu içtin?
Bebe biskuvisi ve sütü nasıl tukettin?
bnm bi göğsümdeki süt cok şükür iyi ama diğeri kuzumu doyurmuyo..
Isırgan otu cayini doktorum bana da dedi ama ihmal ettim..
humanaya başlıcam bugün faydası olur mu bilmiyorum ama..

Gunaydin anneler yine uykusuz bir gecenin sanahindan gunaydin :)
Minisim suan kucagimda gozlerinden uyku akiyor ama inatla uyumicam modumda
Az once sinirden aglama modundayken bana bakip oyle bi gulumsedi ki sanki gercekten bana gulumsedi :) bu sefer mutluluktan aglicaktim..
Az kaldi o gunleri de gorecegiz inss

👨❤👶

Gunesi buraya da bekleriz. Kizimla gezmelere gitmek istiyoruz, gelmesi lazim

Dokunulmazlij var ya, eminim esime guzel gorunuyorumdur. Zaten anneligin kattigi bi havamiz da var artik ben rahatsizim halimden. Kuafore gitsem aslinda, ben kizimla ilgilenirim, kuafor benimle. Ama hem hijyeni dert ediyorum, hem de havalar serin neyse artik, bakcaz caresine
Canim rezene cayi ic. Bi bardak kaynamis suya 2 cay kasigi rezene 1 cay kasigu tane kimyon koyup demliyoru. Bi sabah bi aksam iciyorum. Denemeni tavsiye ederim. Kimyonu yiyebilirsin de 1 kasik yiyip uzerine bol su aklinda olsun

Sinemim Günaydın :)
Humana still tea kesinlikle tavsiye ediyorum.
1 gün icmedim memisler boş kaldı.
Içtim saatler sonra dolu dolu geldi.
Yaklaşık 13 gündür kullanıyorum faydasını gördüm kesinlikle al ve iç.

♥ İdil Deniz ♥

Günaydın güzel anneler..
bize ne oldu anlamadım valla..
2gecedir nöbet tutuyoruz inanilmaz gaz var bizde..
sancı geldiğinde kivraniyo kuzucum..
ve sanki saatlerdir açmışda agliyomusuz gibiyiz..
sancı geciyo kuzum rahatliyo ama sancılıyken ki hali beni benden aliyo..
babannemiz kocamla beni erkenden yatiriyo ki biraz fazla uyuyup uykumuzu alalım diye..
Kızlar bnm bi sıkıntım var..
el ayak çekilip herkes evine gidince ben kızımla tek başına ne yapcam kokusu var bende?
dun ilk defa gaz cikartirken kustu kuzum bnm el ayak birbirine dolandı..
zaten kızımı emzirip gaz çıkartmak cok uzun saatlerimi aliyo..
ben ne ara ev temizleyip yemek yapcam bilmiyorum..
bunları düşününce içime sikinti giriyo eve sigamiyorum duvarlar Üstüme üstüme geliyo gibi oluyo..
bnm gibi olanlar var mı?

Günaydın esmerim..
dün aldım ama başlayamadim bugün başlıcam inşallah..
Üzerini okumadım henüz ölçü nedir humana da

Canim incirleri suyuyla beraber yedim. Ne var ne yok silip supurdum yani
Humana ben de iciyorum.
Bi bardak ilik balli yada pekmezli sut ve 5-6 tane bebe biskuvisini de ister katistirip mama yap ye. İster sut icip biskuvileri sute batir ye. Keyfine kalmis dun aksam 60 cc mama aldi kizim. Noalde aksamlari 120 cc alirdi. İnsallah siz de fayda gorursunuz

Anne baba olmak boyle iste. Bizi yorsalar da bi kere gulduklerinde herseye bedel diyoruz

Evet az kaldi gun sayiyoruz :)

kızlar yaa son 1 haftadır kalçam çok ağrıyor, zor yürüyorum yatarken otururken dayanılmaz derecede ağrıyor..
sizde de var mı böyle birşey acaba? doğumdan kaynaklı mı?

yarın bi dr a gideceğim kısmetse, kızımda durmuyo offf üst üste geldi yaa

Cnm serum fizyolojik damla kullaniyorlar okyanus suyuymus eczaneden alabilirsin tatlim

günaydın kızlar hepinize güzel bir gün geçirmenizi diliyorum. bayadır giremedim dün baktım ama yazmaya vaktim olmadı kısmet bu güneymiş doğumdan bir hafta sonra çok rahatsızlandım enfeksiyon kapmışım:s ateşim 39.5 dan aşağı düşmedi şükür şimdi atlattım evdekiler perişan oldu eşim şaşırdı artık evdeki çocuklar bebek ben hangimize bakıcağını ben iyileşince diyor allah sana yardım etsin ben bir hafta zor dayandım sen ne yapacaksın dedim ben seviyorum sen alışık değilsin ondan zor gelmiştir dedim. bizden böyle meleğim şükür çok iyi teyzeleri her hangi bir sorunumuz yok şükür. süt yapması için dut kaynatıp ılık ılık komposto şeklinde için baya bol süt yapıyo. bulgur pilavı acayip süt yapıyor aslında yeşillikte çok süt yapıyo ama yeşil soğan şuan gaz yapacağı için bebişlere 3 aylık olduklarından sonra yiyebiliriz oda maşallah bol süt yapıyor. aklıma gelenler bunlar şimdilik. süt konusunda hiç zorlanmadım hatta ilk hafta çok geldi koltuk altlarım şişti sağdım dondurucuya attım lazım olunca çıkarıcaz bakalım. kızımla sizi öpüyoruz teyzeleri kendinize iyi bakın:)

Incirden hiç hoslanmiyorum ama hurma yiyorum zorla..
bisküvi sütü bnde yapayım..
ya bn mama vermiyorum..
versem mi ki acaba?
kaç günlükken mamaya başlandı?

günaydın herkese!
bugün annemler gidiyor artık evlerine... bebeğimle ben başbaşa kalacağız. bi hüzün çöktü bakalım inş giderlerken ağlamam.
sürekli ağlak oldum çıktım zaten. sütüm yetmiyor ona da üzülüyorum hem anne sütü hem mama bakalım ne kadar devam edecek...
humana still tea ben de içiyorum ama aynı durum. geçmişe bakamıyorum herkes ve bebişler iyidir umarım!

kizlar qec oldu ama anca yaziyorum.. bende 12 gun once 39+2 de normal dogumla oglumu kuvagima aldim darisi herkesin basina:)

Günaydın esmerim..
dün aldım ama başlayamadim bugün başlıcam inşallah..
Üzerini okumadım henüz ölçü nedir humana da

2 tatlı kaşığı humana koyacaksin fincana ya da kupaya canım.
Şekerli gibi zaten.
Güzelde tadı var.

♥ İdil Deniz ♥

Gule gule kullanin canim
Peki anliyor mu bari fedakarligini

👨❤👶

Gülümsüyor bana, sürekli de ses çıkartıyor; eller ayaklar kıpır kıpır zaten. Yeter bana

Yolluyorum güneşi size canım, gezin tozun kizinla

Herkes aynı canım, ama is başa düşünce sen de korkmadan yapacaksın. Kendine güven gülüm.

Geçmiş olsun canım, iyi olmaniza sevindim. 3 aydan sonra rahat rahat gaz.çıkaracaklar ve biz de yiyemediklerimizi yiyebileceğiniz desene. Sevindirdin beni, teşekkürler

kizlar qec oldu ama anca yaziyorum.. bende 12 gun once 39+2 de normal dogumla oglumu kuvagima aldim darisi herkesin basina:)

Hayırlı olsun canım, Allah anali&babalı buyutmeyi de nasip etsin inşallah.

Kizlar size bisi sorcam soda icebiliyor muyuz? Ben sabah 1 tane meyeli soda ictim ondan mi bilmem acayip gazim var bebise de gecer mi bilemedim bilen var mi?

👨❤👶

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…